Skocz do zawartości
doman57

Zakładanie siatki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Siatki
Mechaniki    5

Wkładasz siatkę zgodnie z rysunkiem na niej, tak żeby jak staniesz z tej strony co jest mechanizm z boku od owijania i siatka jak pokręcisz w przeciwna stronę do ruchu zegarka się rozwijała, a w puszczasz ją za tym mechanizmem od owijania sznurkiem między tą belką a obudową komory, następnie kładziesz się pod spód i przeciągasz siatkę między wałkiem metalowym a gumowy a następnie między łańcuszkami i wypuszczasz ją z 5cm za łańcuszki, jak ją przeciągniesz to rozprowadź ją równo na boki tego wałka.

Jak bardzo nie zrozumiałeś mojego postu to ściągnij sobie instrukcje z tej strony do prasy kronr 130 i tam jest pokazane jak się montuję siatkę tylko że u ciebie nie przepuszcza się jej przez te pierwsze wałki tak jak w instrukcji bo u ciebie nie ma.

http://www.agromix.agro.pl/index.php?optio...0&Itemid=17

Wiadomość z agroFakt.pl

bamber60    0

Wkładasz siatkę zgodnie z rysunkiem na niej, tak żeby jak staniesz z tej strony co jest mechanizm z boku od owijania i siatka jak pokręcisz w przeciwna stronę do ruchu zegarka się rozwijała, a w puszczasz ją za tym mechanizmem od owijania sznurkiem między tą belką a obudową komory, następnie kładziesz się pod spód i przeciągasz siatkę między wałkiem metalowym a gumowy a następnie między łańcuszkami i wypuszczasz ją z 5cm za łańcuszki, jak ją przeciągniesz to rozprowadź ją równo na boki tego wałka.

Jak bardzo nie zrozumiałeś mojego postu to ściągnij sobie instrukcje z tej strony do prasy kronr 130 i tam jest pokazane jak się montuję siatkę tylko że u ciebie nie przepuszcza się jej przez te pierwsze wałki tak jak w instrukcji bo u ciebie nie ma.

http://www.agromix.agro.pl/index.php?optio...0&Itemid=17

czy mozesz mi powiedziec jak matuje sie lancuszki do aparatu owijania siatka przy krone 125[czerwona] z gory dzieki

olejnik    0

Ja w NH Br nie rozciagam. wkladam w dziób na srodku i sama sie rozprowadzi. szkoda czasu na zabawy w rozciaganie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się