pawelJD

Kręgi w zbożu

Polecane posty

Darek3110    0

A w skąd wiecie że są bardziej rozwinięci od nas, może mają tylko lepsze statki kosmiczne i mogą sie szybciej poruszać i może na ich planece kosmici se traktorami jeżdżą, może żniwa właśnie mają :rolleyes: pytań jest wiele a odpowiedzi wciąż tak mało, ale z tym cichym helikopterem to jest bardzo możliwe, ale z drugiej strony czemu by miały niezrobić tego obce istoty, na moje to obcy mogą istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Heh przyznać się kto statkiem kosmicznym pole orze?

No ale powiedzcie szczerze nawet jakby kosmici byli bardzo dobrze rozwinięci i istnieli to wątpię w to,żeby tak to zrobili że przylecieli i nikt ich nie widział. Kręgi w zbożu już się przejadły i zrobiły nudne ale na moje oko to ktoś zrobił dla satysfakcji a nawet nie zdziwił bym się gdyby to gmina najęła odpowiednich ludzi aby zrobili jakiś krąg w zbożu i aby gmina stała się znana i popularna.

W dzisiejszych czasach aby zasłynąć to ludzie zrobią wszystko, dosłownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

UFO moze istnieje, ale moim zdaniem jest to wszystko oszustwo. Ale z drugiej strony gdybym spotkał sie z kosmitą spytałbym sie czy siejią zboza.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek3110    0

A ja by wypytywał ile ma ha, jakie ma maszyny w gospodarstwie i czy lubi prace w polu :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Ja mieszkam blisko tego Wylatowa i na prawde ciężko byłoby zrobić takie kręgi. Albo to UFO albo ktoś diabelnie zdolny. Poza tym ten facet co u niego wylądowali do dziś sprzedaje zdjęcia tych kręgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin320    0

A morze oni mają jakiś kombajn do tego. pewnie bez hedera :rolleyes: i chcą u nas pokosić


................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

A może oni myślą, że to nie zboże tylko zioło na Marsjanki? :rolleyes: hehe

Człowiek potrafi dużo tylko musi chcieć i ja myślę,że takie coś jest wykonalne i raczej to nie UFO.

Jak już kiedyś Ameryka podejmie się wyzwania lotu na marsa i tam dolecą to zobaczymy czy jacyś Marsjanie i inne istoty istnieją ale raczej stawiałbym, że jeśli to w ogóle się uda to za kilkadziesiąt lat czyli gdzieś w 2050 roku. Mam nadzieję,że dożyję tego wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur7    0
Właśnie ja też czytałem że są idealnie symetryczne itp. Poza tym chyba kłosy mają ułożone w specyficzny sposób(już nie pamiętam jak dokładnie to było)i że właśnie mimo tak znacznego kąta pochylenia nie łamie się to zboże, a gdy próbowano je tak pochylić to się łamało...

 

Mój kuzyn który jest wojskowym w Inowrocławiu był przy tym i mi mówił że według niego człowiek za ch***re tego by nie zrobił....no może gdyby miał kilka ładnych dni i baaaardzo dokładny sprzęt pomiarowy i ekipę....

 

Ja tam nie mówię że sami jesteśmy we 'wszechświecie' ale też nie mówię że sami nie jesteśmy....sam nie wiem co o tym myśleć :rolleyes: Ciekawi mnie jedno-gdyby się okazało że jednak sami nie jesteśmy, co by przedstawiciele religii(wszystkich po kolei-od chrześcijaństwa, przez judaizm islam itd)na to powiedzieli, bo wg mnie to wtedy szlag by trafił wszystkie religie.... :huh:

 

Każda religia to jest jedna wielka ściema... to jest wszystko dla pieniedzy... kaza iśc w kazda niedziele do koscioła bez sensu a dodatek idiota nic sensownego nie mówi - ksiadz każdy jeden... w niby pismie świetym jest napisane ze "bóg jest wszędzie"to jezeli on jest wszędzie to nie musze iśc specjalnie w niedziele do kosciołai sie z nim spotkac jak ja go spotykam na codzien w kazdym momencie.... polecam film dokuentalny Duch Epoki (Zeitgeist) wejdźcie na youtube wpiszcie (Zeitgeist Duch epoku PL)zamiast do koscioła poswięccie jedna niedziele na to i otworzycie oczy a potem obejrzyjcie sobie druga czesc Duch Epoki 2 Zeitgeist 2, a po za tym... ksieża ile te skur.....y maja kasy... co rok kuppuja sobie nowe samochody, przyjdzie na kolęde to wybrzydza bo on tego nie jada to nie zdrowe a ludzie na ten dzien zastawiaja jedzenie z najwyzszej połki same rarytasy a ten ch.j mowi ze on jada tlyko cieleciny itd... no szlak by wział bynajmniej u mnie tak jets drugi hleje, trzeci hazardzista to karki raz w miesiacu przyjeżdzaja mu wpie..d.o.l spuscic zeby kase oddał to raz wikary za niego dostał i wikarego juz nie ma... o. rydzyk jakon omamia nasze starsze babcie... a one ostatnie swoje 500 zł renty oddaja mu bo jakby on pieniedzy nie miał a kupuje sobie nowe audiczki i mercedesy.... to jest zenada hamstwo i złodziejstwo w niały dzień, a po drugie kazdy szanujacy sie i porzadny rolnik powinien sobie w niedziele od rana do wieczora odpoczywać by móc w pełni siłach pracowac o 7-8 rano do 10-11 wieczorem przez 5 -6-t dniw tygodniu a po wyjździe do koscioła w niedziele sie tylko bardziej spać chce...

 

 

co do UFO wystarczy czytac nowinki na www.onet.pl ostatnio w artykule było jak lotnicy- żołnierze polscy podczas tregningów lotów tesotywch napotykali w powietrzu własnie jakies niezidentyfikowane obiekty latajace i to sie dzieje bardzo czesto na pzrestrzeni lat, to wojsko to specjalnie ignoruje by prawda nie wysżła na jaw... a radary zarejestrowuja te obiekty i wsyztsko idzie do archiwum... np osiagaja takie olbrzymie predkosci te pojazdy UFo ze nic na Ziemi nie ma takiego szybkiego to co radar jakiegos super bociana wychwycił ... to sie dzieje i trzeba sie oswoic z tym...

 

Ludzie nie ogladajcie TV i tych bezsensownych idiotów w telewizji można sie pośmiac z kabaretów sam jelubie ale reszta jakis dobry film tez ale wierzyc wsyztsko co powie to "pudło" to jest zgubne.... wiadomości to tez wyselekcjonowane wypowiedzi i wywiady .. wsytsko jest celowe by móc manipulowac ludźmi... grzebcie w internecie bo on zamieszcza informacje z pierwszej ręki... informacje spoza cenzury... nie czytajcie plotek.. łacimy z aniego abonament miesieczny to nie ksupiajmy si etylko na bezsensownym kilkaniu po monitorze i odiwedzeniu naszej klasy badx foti badź jakięs gry np plemiona... lub tibia... czytac czytac i czytać... polecam strone

 

http://prawda2.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6899

Nasz proboszcz już ponad 10 lat jeździ fiatem sieną a przy kościele ciągle coś robi. Cała parafia go chwali. Od kiedy został proboszczem to przez 3 lata zrobił ogrzewanie na ropę a nie tak jak było że piecyki na butle gazowe stały. Wymienił okna na plastikowe, ocieplił i odmalował plebanię i wyremontował łazienki dla księży. W najbliższym czasie będzie nowy parkan i kostka wokól i przed kościołem. Na to wszystko stara się o kredyty i o dofinansowania ale 40% to wkład parafian. Zbierane są pieniądze po wsiach i kto nie chce może nie dać a przez te inwestycje poszło już ponad 1 000 000zł więc nie miej takiego zdania o księżach. Jeżeli jest jakaś robota przy kościele to woła ludzi ale i sam przebiera się w robocze ubrania i tylko pot ściera z czoła

A co do tego pomysłu z deską i sznurkiem to któregoś dnia pójdę do sąsiada na pole i pobawię się nią :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
Każda religia to jest jedna wielka ściema... to jest wszystko dla pieniedzy... kaza iśc w kazda niedziele do koscioła bez sensu a dodatek idiota nic sensownego nie mówi - ksiadz każdy jeden... w niby pismie świetym jest napisane ze "bóg jest wszędzie"to jezeli on jest wszędzie to nie musze iśc specjalnie w niedziele do kosciołai sie z nim spotkac jak ja go spotykam na codzien w kazdym momencie

 

 

Szczera prawda, niestety. Myślicie, że dlaczego chrzest jest w tak młodym wieku? To jest zmuszanie nieświadomego niczego dziecka do wyznawania religii katolickiej... Sądzę, że jakby komuś od małego nic nie mówili o religii, nie wmawiali tych bzdur, to by nawet nie myślał o wierze w boga. Po prostu przyzwyczajenie, że co niedziela idzie się do kościoła... takie jest moje zdanie, bynajmniej nie potępiam katolików i wyznawców innych religii, bo takie rzeczy to nie moja sprawa i oczywiście szanuję ludzi wierzących, pod warunkiem że oni szanują mnie, bo jak jeden z drugim pier....ony fanatyk mówi mi, że należy mnie wysłać do egzorcysty, rozkazuje mi, żebym się nawrócił, to pozostaje tylko współczuć takiemu delikwentowi...

 

 

Co do tematu... Nie zastanawiałem się nad tym nigdy, ale jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć w zielone ludki z kosmosu... Zwykły człowiek, któremu się nudzi, też raczej nie zrobi przez noc takich dokładnych znaków w zbożu... Szczerze, nie mam pojęcia, ale zapewne kiedyś to zostanie wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Artur7 - trochę przesadzasz licz się ze słowami, na kogo jak an kogo ale na głowy kościoła byś nie bluzgał, Ksiądz głosi słowo boże uczy Religi taka jest jego wola. To prawda,że mają dużo pieniędzy i zmieniają Samochody, w mojej parafii gdy przychodzi młody ksiądz za kilka miesięcy ma tez nowszy samochód.

Dam kilka przykładów przyszedł ksiądz miał renaulta clio z przed 1990 roku a po jakichś 4 miesiącach golfa IV w kombi, kolejny przyszedł z oplem astrą koło 1991 roku a teraz ma renault scenic, jeden przyszedł bez auta z naszej parafii był, tu go wyświęcili a jak odchodził to kupił sobie, oczywiście z mała pomocą pieniężną rodziców nowa skodę fabię. Wiadomo księża tez muszą zarabiać i zarabiają nie mało, ale są tez tacy księżą co mają gdzieś swoje życie , wola zatroszczyć się o życie innych i są mili i uczciwi.

Ja do kościoła chodzę co niedziela no nie zawsze ale prawie. Cała msza to rzecz święta i trzeba o szanować oraz księży.

Chociaż w parafii ma proboszcza który jest już starszy i nie kasiarzy ale za to nerwowy i nie zbyt przyjemy to jednak szanuję kościół i jego oraz innych księży.

jak już odbiegliśmy to powiem wam coś w moim kościele była kiedyś sytuacja,ze proboszcz nazwał posłankę "czarownica' chodziło o o panią Synyszyn czy jakoś tak ale nie powiedział tak lecz każdy się domyślił, chodziło o to,że ona jest za in vitro i to księdza wkurzyło, to było na niedzielnej mszy, pewna kobieta wstała i zaczęła wydzierać się na księdza, zaczęli się kłócić ludzie nie wiedzieli o co biega, jedni się wsłuchiwali inni zaczęli się cichutko śmiać proboszcz kazał jednemu księdzu zadzwonić na policję, komisariat był kilometr dalej zaraz przyjechali, wszystko ucichło, msza się skończyła a policja stała pod kościołem czekając na jakąś zadymę bo już mało brakowało, to byłą durna msza i żartowanie ze słowa bożego, w czasie mszy bez względu na wszystko nie powinno się tak stać ale inne msze są normalne i oprócz tego nadal chodzę do kościoła bo religia tez jest w życiu potrzebna.

Może taki się teraz zrobiłem religijny w tym poście ale to lekkie przegięcie Artura mnie zmobilizowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

@lordhagen-ale przy bierzmowaniu juz masz w pełni kontrolę nad swym umysłem i sam decydujesz czy przystąpić czy nie, czy pozostać przy wierze czy ją porzucić :rolleyes:

@danielhaker-słuszna uwaga :( Mój dziadek mówił że należy wierzyć w Boga, nie w księży bo oni są po prostu ludźmi.

Ja może sprostuję, bo nie chce żeby mnie tu ktoś źle zrozumiał-ja wierzę, nawet troszkę sukcesów mam w teologii i to pytanie właśnie w tym kierunku mi się napisało ;p

 

Co do samolotów-w tym roku o ile sie nie mylę wyszły na jaw dane z W. Brytanii jak to samoloty zgłaszały"dziwne"obiekty w przestrzeni powietrznej, takie coś dzieje się często....Może i sami nie jesteśmy :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

u nas zawsze w okolicy jak sa imprezy(polanki albo duskoteki) to gdy zrobi sie ciemno to czasem slychac jak robia piktogramy w wysokim zbożu hehe :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
@lordhagen-ale przy bierzmowaniu juz masz w pełni kontrolę nad swym umysłem i sam decydujesz czy przystąpić czy nie, czy pozostać przy wierze czy ją porzucić :rolleyes:

Tak , zgadza sie ale zeby wziąsć slub koscielny trzeba miec bierzmowanie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

No tak, ale ślub kościelny jest przecież dla wierzących tylko, jak każdy sakrament :rolleyes: Jeśli ktoś nie wierzy a przystępuje do sakramentu to drwi z kościoła, i dla mnie to jest najgorsze sku**ysyństwo jakie może być!! :huh: Nie wierzysz-nie właź do nas z łapami, proste;p Takie jest moje zdanie, tak samo jak to, że ci którzy nie biorą udziału w wyborach nie mają moralnego prawa krytykować władzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Jak nie krytykowac władzy?? Ich wszystkich nalezy wyje**c z tego sejmu od sprzataczek po posłów do prezydenta :rolleyes: Wystarczy poczytac i porownac ile hajsu idzie na premie dla nich a ile na kolonie dla dzieci :(

Ale i to skończy sie za kilka latek dzieki temu ze nasze społeczenstwo bedzie mądzejsze :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nasz e społeczeństwo tak i politycy tez ale co z tego jeśli gdy przyjdzie nowy polityk poparty jak reszta bierze w łapę to i on będzie brał bo nie będzie chciał mieć gorzej i tak cały czas giną pieniądze w naszym kochanym państwie.

A krytykować władze może każdy to raczej złe porównanie bo przecież władza robi dla wszystkich ludzi i tych co nie zagłosowali i tych co zagłosowali a kościół jest dla tych co wyznają religię a ci co nie to nie muszą się słuchać.

Ale powiem wam jedną rzecz otóż tak się chwilę zastanowić to istnienie UFO i Boga jest podobne bo i o tym i o tym słyszeliśmy ale nie widzieliśmy jest coraz więcej dowodów na to,ze oboje istnieją ale nikt ich nie widział. Ktoś napisał,ze jest UFO, w piśmie Świętym pisze,że istnieje bóg ale pewności nie mamy. Każdy zastanawia się czy Bóg istnieje czy UFO istnieje ale nikt chociaż jest wiele dowodów i zaprzeczeń nie jest pewny do istnienia tych dwóch istot. Żeby mnie t7ylko nikt nie zrozumiał źle ja nie porównuję UFO do boga ani na odwrót tylko stwierdzam fakt,że nie jesteśmy pewni ich istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamileX    4
Zbyt dokładne to jak na ludzi :(

 

Polak potrafi :rolleyes:

 

U mnie coś takiego było 4 lata temu i 3 lata temu.

Jednak coś tu tajemniczego jest bo te 4 lata temu wjechał kuzyn pana Andrzeja na pole gdzie te kręgi były i mu się auto zjarało wraz z kilkoma hektarami pola, potem jak chciał te kręgi skosić to mu się kombajn popsuł. Ale jak piszą "był to zwykły zbieg okoliczności" :huh:

 

Zapraszam do lekturki.

 

http://www.przeglad.info.pl/nietypowe_podejscie2.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

mówicie że księża są tacy i tacy... a chcieli byście iść za księdza?? Ksiądz ma za swoje zadanie rozgłaszać Słowo Boże , i tak robią. A po 2 nie chcesz to nie wierz


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

Wiecie moim zdanie to zrobili ludzie. Każdy ma inną teorię na ten temat a to zależy od tego czy wierzy w UFO czy nie :rolleyes:

A gdy zobaczyłem fotkę z tych wzorków to naprawdę zwątpiłem, iż to robota ludzi ponieważ stojąc na ziemi nie zrobili by tego tak symetrycznie

a to ze ktoś stał na górce i, ze im mówił jak maja robić jest raczej niemożliwe bo musiał by to robić w dzień przy dobrej widoczności.

Więc po zastanowieniu sam nie wiem co mam o tym sądzić xD :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur7    0

wiara jest po to zeby wierzyć w samego siebie, ze się uda ze się wyzdrowieje, ze zarobię troszkę grosza... od nikogo innego nie zalezy co zrobisz ani od boga... tylko wszystko zalezy od samego siebie.... a to ze cie piroun strzeli, ze prąd kopnie ... to albo przypadek albo pech... (ostatnio czytałem na onecie ze grali jakis mecz towarzyski zagranica nadeszła burza zaczeło padać.. i nagle pierd......o w głowe bramkarza piorun strzelił mu w łeb padł i jest w stanie krytycznym, to co powiecie ze Bog se robił jaja i walnąl go w głowe... nie no nie przesadzajmy... a ci co już traktuje religie za poważnie i ksiezy to za pare latek zostanie tym przysłowiowym "mochere," i bedzie dojony z kasy bo bedzie szedł jak zachipnotyzowany do koscioła i 5-10 zł na tace... bo niby dla parafi bo niby dla powodzian, bo niby na kurie... wszystko to jest jest bujda

 

Nie wiem czemu ale w Polsce tworzy się "klub jednego głosu" jak cos sasiad , wujek kuzyn w rdozinie powie to sie na to przystaje... nie prawda tzreba samemu zbadac sprawe i miec swoje zdanie... potem idzie taki jeden z drugim i głosuje na PIS głosuje na PO a nawet te de.i..e nie maja porzadnego wizerunku osobistego ani sie wysłowić nie moga.. sami analfabeci, nie kumaci i nadodatek jezyka nie znaja,, jada za granice to zamiast cos powiedziec to oni tylko głowami kiwaja jakby cale zycie w branzy hip-hop-owej siedzieli..

 

POLITYK JEST PO TO BY NAM WCISNĄC ZA WSZELKA CENE TO ŻE "MASZ WYBÓR"!!!!!!!!!!!!!! GÓ>>O WYBORU NIE MASZ ONI I TAK ZROBIA BO NAWET ONI SA KIEROWANI PRZEZ WIELE KORPORACJE I LOBBOWANI BY USTWIC POD SIEBIE USTAWY>>> POLITYK SPRZEDAJE SIE JAK TANIA PROSTYTUTKA>>> były wybory to obiecali ze jak iles ludzi pójdzie na wybory to wubudua nowe place zabaw dla dzieci --- pzreciez to jest do ch..l..y istne przekupstwo...

 

PO co rozpieprzyli stocznie... po to by 9tys osób wrazie jakies kleski czy kryzysu czy rozróby nie zmobilizowali sie i nie postawili władzy ludziom rządzacym politykom... cos na zasadzie SOLIDARNOSCI... bo sie ludzie pracy zjednoczyli i system obalili... wciskaja kit w zasran...h wiadmosciach ze nasze stocznie miały ogromne długi... gó...o prawda nasze stocznie żadnych długów nie miały mam wuja co pracował w stoczni gdyńskiej i mam informacjie z pierwszej reki...

 

Ludzie nie pozwólmy na to by dac się omamić... zacznijczie czytać... wiadmosci ... zacznijcie zbierac wszystkie informacje w jedna całosc... nie dajcie sie manipulować... udowodniono naukowo ze telewizor jest skonstruowany tak by działa na człowieka jak hipnotycznie, ze na drugi dzien szedł do sklepu po danonki dla dziecka... by szeł na wybory, by brał kredyt... itd...

 

po co policja zbroi sie w nowy sprzęt... po co kupuje lawetami nowe samochody dostawcze... bo za pare lat beda rozruby iii i to nie beda huligani czy pseudo kibice tylko my bo nie bedziemy mieli na chleb otd otd... to wsyztsko sie zmieni.. i moze dojsc do tego ze UE pier...ol....nie i ja nawet jestem za tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

A ja myślę że Panowie trochę się zapędzacie bo to jest temat o UFO, a nie Bogu, religii czy państwie :rolleyes: Za posty nic nie wnoszące do tematu będą leciały %


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj