pawelJD

Kręgi w zbożu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelJD    17

:rolleyes: :) Witam mieszkam w powiecie Bydgoskim i co kilka tal na polbliskim polu znajomego pojawiają się dziwne kręgi w zbożu. Dzieje sie to na polu przy drodze krajowej nr. 80 Bydgoszcz-Toruń zaraz za mostem przez Wisłę w miejscowości Strzyżawa. I tego roku pojawiły sie dziwne kręgi(oto foto z piktogramami z lat poprzednich, brat już obiecał, ze zrobi foto i wrzuci na AF tegoroczne Odwiedź moją stronę . Co o tym sądzicie, kto to robi i czy w waszych rejonach tez są takie zjawiska??? :( :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Gówniarze w nocy se jaja robią z rolnika, takie jest moje zdanie na ten temat , ale ciekawi mnie co na to inni userzy. Bez jaj UFO nie istnieje.

Oglądałem na Discovery jak takie kręgi grupa ludzi robiła, deska , sznurek. Sznurek przymocowany przy końcach deski. Sznurek w ręce, a deskę przyciska stopą i uginamy zboże. :rolleyes:

W programie "Monster Garage" na TVN turbo, grupka zrobiła zejeb.stą maszynę do robienia takich kręgów, ale prowadzący uznał ,że pomysł był do kitu i spalił ja miotaczem ognia , aż przykro było patrzeć jak fajnie odpicowany traktorek płonie.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ciekawe jak na to właściciel pola, ja bym się wkór... na maxa.

Ciekawe czy za coś takiego można dostać odszkodowanie , mi się wydaje ,że nie ale może się mylę :rolleyes:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

No rzeczywiście ciekawe zjawisko :rolleyes: tylko nie wiem komu chciało by sie tak latać po polu :huh:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'mickas092' popieram Cie za dokładnie jest to zrobione i jak to zrobić przez noc jak moga wiedzieć że to tak wyjdzie. Ale UFO nie istnieje przecież no bez jaj :rolleyes:


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja nie wierze że jest w stanie to człowiek zrobić, a szczególnie tak dokładnie położyć te zboże. W żadne UFO tez nie wierze, więc co? Żyła wodna czy co.... :rolleyes:


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogi    13

u nas w gminie z 5 lat temu było takie coś to tak tam potem twardo było że zaorac tego nieumieli że raczej deską tego nikt niezrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Bo oni używają GPS'a i dlatego tak im dobrze wychodzi :huh:

Wpuszczą John Deer'a z AutoTrack i śmigają :(

 

A tak poważnie to jak próbowali nagrać w nocy co się dzieje na polu to podobno kamery miały zakłócenia i im się nie udało :rolleyes:

 

 

Edit:

http://www.wylatowo.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'kris14' dobre to z JD :huh:

Panowie UFO atakuje 2 Rozwel :rolleyes: :(

A tak na serjo ze 3 lata temu w tygodniku zamojskim pisało że koło biłgoraja jakaś gazeta zapłaciła gościowi co ma pole i zrobili mu takie znaki bo nie mieli o czym pisać ale wydało się wszystko.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur7    0

Ja uwazam, ze nie jestesmy sami we wszechswiecie.. i co do istot pozaziemskich uważam ze istnieja... wystarczy pokopać trochew internecie... i można znaleźc w niekórych przyadkach na swiecie niezbite dowody ze to nie zrobił zaden człowiek na komputerze ani na kamerze tylko było to coś dla nas nie znanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'Artur7' jak masz coś ciekawego to może mi wyślij na PM . trzeba troche popatrzeć może akurat to prawda.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
:huh: :( Witam mieszkam w powiecie Bydgoskim i co kilka tal na polbliskim polu znajomego pojawiają się dziwne kręgi w zbożu. Dzieje sie to na polu przy drodze krajowej nr. 80 Bydgoszcz-Toruń zaraz za mostem przez Wisłę w miejscowości Strzyżawa. I tego roku pojawiły sie dziwne kręgi(oto foto z piktogramami z lat poprzednich, brat już obiecał, ze zrobi foto i wrzuci na AF tegoroczne Odwiedź moją stronę . Co o tym sądzicie, kto to robi i czy w waszych rejonach tez są takie zjawiska??? :):)

A pamiętam jak rok temu było w gazecie ze u Was tak się działo, i w tym to samo? :rolleyes:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'Ursusc385' bo może ufolom brakuje mąki u nich na planecie :( :huh:

A tak serjo to są też w kukurydzy ale czego ich nie ma w burakach albo lnie i trawach :rolleyes:


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Gdzies czytałem ze takie kregi sa idealnie rowne. Podobno tak jak jakby je cyrklem rysował :rolleyes:


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Właśnie ja też czytałem że są idealnie symetryczne itp. Poza tym chyba kłosy mają ułożone w specyficzny sposób(już nie pamiętam jak dokładnie to było)i że właśnie mimo tak znacznego kąta pochylenia nie łamie się to zboże, a gdy próbowano je tak pochylić to się łamało...

 

Mój kuzyn który jest wojskowym w Inowrocławiu był przy tym i mi mówił że według niego człowiek za ch***re tego by nie zrobił....no może gdyby miał kilka ładnych dni i baaaardzo dokładny sprzęt pomiarowy i ekipę....

 

Ja tam nie mówię że sami jesteśmy we 'wszechświecie' ale też nie mówię że sami nie jesteśmy....sam nie wiem co o tym myśleć :rolleyes: Ciekawi mnie jedno-gdyby się okazało że jednak sami nie jesteśmy, co by przedstawiciele religii(wszystkich po kolei-od chrześcijaństwa, przez judaizm islam itd)na to powiedzieli, bo wg mnie to wtedy szlag by trafił wszystkie religie.... :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Mnie troche dziwi jedno, dlaczego te niby kręgi są tylko w zbożu ? :rolleyes:

 

Ja widziałem na śniegu i na pustyni. Tylko tych jest bardzo mało i nie są tak popularne i widoczne jak w zbożu.

 

A co do UFO to Jako macie pewność że w jakieś odległej galaktyce nie ma życia?? Może istnieć i być bardziej rozwinięta od naszej. Dlatego oni do nas mogą dolecieć a my do nich nie. Zbadane jest chyba tylko 5 % wszechświata. Pozostaje 95 % gdzie może być cywilizacja lub w co bardziej bym się skłąniał cywilizacje. Na marsie odkryto przecież pozostałości wody. Być moze X lat temu tam było zycie a na ziemi nie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

UFO - niezidentyfikowany obiekt latający, np. gdy radary nie wykryją co leci to od razu jest UFO. :huh:

Jak ktoś lubi to niech zajrzy tu:

http://video.google.com/videoplay?docid=5185436014948364775

 

http://calrid.blog.onet.pl/2,ID3909981,index.html

 

Wypowiedź #83 --> http://forum.pcformat.pl/thread-70814-page-9.html

 

Może to z tej strefy przylatuje :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

O nie to nie fair UFO mogą być tak rozwinięci,ze robią w polu latającymi traktorami. hehe :rolleyes:

A tak serio to kiedyś oglądałem jak grupa ludzi założyła się,że zrobią gdzieś w nocy kręgi tak aby nikt się nie dowiedział, wzięli jakiś mały najcichszy helikopter, w nocy zrobili kręgi bo jak się zbliżali do ziemi to zboże się kładło ładnie i polecieli, rano ludzie myśleli,że to UFO, ktoś mówił,ze widział światła szybko się ruszające a potem polecieli szybko, no jasne to prawda ale ludzie tak w to wierzą,że myślą,ze to naprawdę UFO i dopiero jak im wytłumaczyli ci ludzie co to zrobili i pokazali jak to się robi to uwierzyli, rolnik się wkurzył ale mu kasę oddali, chcieli poeksperymentować dla jakiegoś programu to chyba w Niemczech było ale nie pamiętam nie wiem czy czasem nie w galileo.

To zdjęcie co pokazał założyciel tematu to raczej robota ludzi, wątpię żeby to było UFO, może i UFO istnieje ale gdyby naprawdę lądowało i było na naszej planecie to zbierali by jakieś dowody co robią ludzie itp, i dlatego zabierali by ludzi, ich rzeczy i lądowali wszędzie a nie tylko w zbożu.

Ludzie potrafią dużo i przy dobrym sprzęcie i pomysłach takie Ufo to nic dla grupki kasiastej i szukającej wyzwań ludzi.

A ten filmik z latającymi nad zboże światełkami czyli może statkami UFO to nie wiadomo czy prawda, ktoś mógł zrobić fotomontaż czy video montaż jakoś tak i w dobrym programie zrobić tak aby ludzie myśleli,że to UFO. Albo po prostu polatać świecącymi samolocikami lub helikopterami na pilot, to żadna trudno wystarczy kilku ludzi, kilka samolocików, szybkich samolocików na pilot, z oświetleniem i słabo nagrać filmik i ludzie wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Coś w tym jest kosmici muszą być ... przeglądałem gazetęsiostry i tam dziewczyna opowiada że zabłądziła z koleżanką i weszła w zboże i były tam kręgi i wlecił wróbel i padł zdechły więc szybko uciekły

 

Z innej beczki kiedyś w wiadomościach pokazali tego no ... Tybetańczyka wisiał/lewitował metr nad ziemią w siadzie po turecku przed Waszyngtonem i jakiś dziadek nawet laską pod nim pomachał

 

Wiele zjawisk na świecie ktore nie są poznane lub niedowyobrażenia nie są ujawniane lub po prostu nawet My sami o nich zapominamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

ja powiem tak jak by mi na polu jakieś gówniarze zrobili taki numer to bym im nogi z du*y powyrywał!

a co do tych kręgów to nie wydaje mi sie żeby to ludzie udeptywali zwłaszcza w ciągu jednej nocy! były by ewidentne ślady nikt by tak dokładnie nie położył tego zboza wręcz co do centymetra a poza tym wyobrażacie sobie żeby ktoś latał po polu z latarką i z na dużym oprzarze wyszło by mu coś tak niesamowitego? ale z drugiej strony nie wierze że to jakieś UFO zrobiło! może i istnieją ale nie przylatują (zwłaszcza do Polski! :rolleyes: ) nie załważeni i robią kręgi chyba z nudów no bądźmy szczerzy! :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj