Macius

Ciągnik Nowy od 150 do 170km

Polecane posty

Macius    60

Witam Za rok chcemy złożyć wniosek o jakiś większy ciągnik taki jaki jest w temacie Co proponujecie???? Podawajcie od razu cenę ciągnika Ja mogę dać za niego max 260tyś oczywiście zł ;p Ja myślałem nad jakimś NH dobry wybór????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

ale to kwota netto czy brutto?

Jak brutto to ciężko coś dostać o tej mocy z lepszych marek.

Jako ciekawostka to w oławie osadkowski ma jeszcze ostatniego NH TM155, jest to ostatnia sztuka ich już nie robią, ktoś tam dał zaliczkę ale się wycofał i on go odda za dobrą cenę, niedawno chciał za niego 200 tys netto ale zszedłby jeszcze z ceny chyba, mamy taki ciągnik i 3100 mth bez awarii mocna ciężka maszyna.

Ale wniosek chcesz składać za rok to już go może nie być na placu chociaż nie wiadomo :rolleyes:. Ale z nimi się można dogadać zawsze jakoś w oławie.

Jeżeli podana kwota jest kwotą netto to powinno wystarczyć na NH7030 - 167 koni+power boost, lub jak nie to najwyższy model z serii T6000 - 6070 albo 6080. Sąsiad dwa lata ma 7030 i bardzo zadowolony, mniej pali od TM175 i żadnej awarii nie miał, drugi znajomy ma tego T6070/6080 i również bardzo zadowolony z tej maszyny.

Obie maszyny pracują jako główne ciągniki, ten pierwszy ma już z 3000 mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Moge wydać coś nieco ponad 300tyś zł brutto tamta cena była netto. A podaj jeszcze cene tych modeli jeśli masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@MACIUS weź pod uwagę wiecej marek niż jedna.

Radziłbym Ci pojechać do dealerów, wypytać ich o ceny o to na jakie upusty możesz liczyć, jak funkcjonuje servis bo w dzisiejszych czasach dobry,sprawny i blisko dostepny servis to wielki +

Nie wybieraj ciągnika pochopnie, dobierz go do maszyn jakie posiadasz,lub jakie będziesz posiadał i wtedy przystępuj do wyboru.

Co do Twoich funduszy to może być trochę za mało na nowy ciągnik o takiej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrekkk    0

Myśle ze za te pieniądze uda ci sie kupić John Deere 6930 comfort. Uważam ze to solidna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Piotrekkk

Niestety za te pieniądze JD nie kupi (nawet jeśli to będzie w NETTO).

 

Ja też przymierzałem się do kupna takiego ciągnika w tej mocy. Brałem pod uwagę tylko: Deutza, JD oraz Fendta i z tych 3 najtańszy był DF (moc 164 KM- ok 280 tys zł NETTO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Myśle ze za te pieniądze uda ci sie kupić John Deere 6930 comfort. Uważam ze to solidna marka.

 

 

A w życiu...

2,8 lata temu za JD 6830 Premium zaplacilismy 320,000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

TO powiem CI że dużo za niego dałeś sąsiad kupił sobie nowego

JD 6830 Premium 330tyś zł BRUTTO tylko ściągnoł go z Angli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jak by go ze USA ściągnął, to by było jeszcze taniej, a z RPA to prawie za darmo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Do ciągników z Angli w większości przypadków to na starcie trzeba dokupić zaczepy z tyłu bo z tego co widzę w ogłoszeniach to tylko jest hitch i dotego nie mają pneumatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamj24    8

Ja za swojego JD 6930 Comfort z turem rok temu dałem 71 tys Euro netto co przy promocji z kursem po 3,7 zł daje niecałe 263 tys zł. Czyżby ceny tak bardzo poszły w górę przez ten rok w kryzysie, że piszecie że nie kupi Johna. Bez tura byłby o 10 tys Euro tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

No dokłądnie niektórzy piszą ceny z kosmosu bo pewnie nie mają zielonego pojęcia o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Mi ostatnio złożyli propozycję na interesującą mnie wersję JD:

- 6930 Comfort- 70 000 euro netto

- 6930 Comfort z TLS- 73 900 euro netto

- 6930 Classic- 69 500 euro netto

- 6930 Premium- 85 000 euro netto

- 6930 Premium z TLS- 88 500 euro netto

 

Ceny wg cennika, czyli można negocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

a można wiedzieć jaka firma dała ci te oferty bo według mnie to drogo mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

@murtek - Kolega tu podał ceny katalogowe , resztę musisz targować z dilerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Premium Premium'owi nie równy, jak się lepiej zagłębić w temat, to można mieć bardzo odmienne dwa ciągniki. Zależy, co do niego dołożyć, także @Macius nie generalizuj kto kupił drogo, a kto tanio, dowiedz się najpierw jakie ma wyposażenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

@Macius

Ta firma to Krajlim. Wogóle nie z mojego regionu, ale przysłała mi cennik za co bardzo im dziękuję. Tak to są ceny katalogowe do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
No dokłądnie niektórzy piszą ceny z kosmosu bo pewnie nie mają zielonego pojęcia o tym

Można kupić ten sam model od tego samego producenta w różnym wyposażeniu i cena może być nawet 100 tyś wyższa.

Wiem coś na ten temat jak zobaczyłem cenę wyjściowa w naszych Valtrach i cenę do zapłaty :P

A może Valtra serii T model 151e w Hi-Tech?


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Witam.Widze ze koledzy wola zaproponować ciągniki innej marki ,Nikt nie widzi ze @Macius chce kupic NH a nie jakiś inny ciągnik. Jesli chodzi o ciągniki w przedziale 150-170km proponował bym T6070,-80,-90

taniej cie wyniosą niż T 7030 /ac, roznica miedzy t 7030 a t 6090 jest moc t7030 ma 167km a t6090 - 164km

maskami sie różnią takimi pierdołami w obu modelach możesz miec ehr dzięki któremu masz podłokietnik side vinder II .Cena t7030 jest wieksza o 20 tys niz t 6090 a praktycznie jest to samo tylko t6000 ma mniejsza mase i mniejsza maske . nie bede mowil o T7030AC bo nie wiem czy chcesz za niego troche przepłacać ale jak masz duzo kasy i nie wiesz co znia zrobic to mozesz kupic go albo starszego poprzednika T7550 ktory moze byc w legnicy w AGROHANDEL .lepiej wziasc jakis ciagnik z placu od dealera to w tedy mozesz go przycisnac z cena i moze sprzedac tobie go taniej .


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz11    0

Witam jeżeli można coś dodać to ciekawą propozycję ma deutz fahr w tej cenie np M620 wersja komfort lub nieco drożej ttv 610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
lepiej wziasc jakis ciagnik z placu od dealera to w tedy mozesz go przycisnac z cena i moze sprzedac tobie go taniej .

Ale masz mizerne szanse że będzie wyposażony tak jak tego sobie życzysz. :P Kupując teraz golasa za 10-15lat możesz mieć problemy z jego sprzedażą bo potencjalny klient będzie szukał ciągnika w wyposażeniem zbliżonym do tego co będzie montowane w ciągnikach także golas teraz to będzie totalny golas za kilkanaście lat.

Co do propozycji to każdy chwali swoje z czego jest zadowolony, nikt z obecnych w tym temacie nie wypowiedział się na temat NH bo za pewne go nie ma :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Nie kazdy patrzy za wyposazeniem ale trafiaja sie takie przypadki ,predzej cena jest wazna jak ktos chce kupic uzywany .chcesz moge zaprosic do tematu wlascicieli nh i moga sie wypowiedziec . W lutym tez nie wiedzialem co wybrac z posrod nh t7030 ,tak wiec wybralem wersje AC z kilkoma opcjami.Caly ciagnik by mnie wyniusl 420 tys brutto ale dalo rade zlicytowac troche nizej przy pomocy drugiego dealera :P:)

T 7030 kosztuje ok 240 nertto cena podstawowa plus kilka opcji tak jak ostatnio bylem to tyle kosztował nie wiem jak teraz jak euro niski to moze tanszy byc


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

No to trogo znajomy z Youtube kupił New hollanda t6090 166km prawie z najlepszym wyposażeniem i zapłacił 255tyś zł netto. A przy okazji jeszcze zapytam ile bym potrzebował około hektarów pola żeby kupić traktor 160km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Jaki nowy tani ciągnik polecacie w mocy około 35km?
    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj