Balzak

Ile pali John Deere??

Polecane posty

PRZEMEK321    2

robert zajmni sie też słowami których używać nie wolno a użyli ich JARO i HUBRET czy ich nie widzisz a moje błędy zobaczyłeś? co do samej orki ze zdjęcia to była to orka na usłudze i jak sam właściciel powiedział byle było przewrócone zresztą na innych fotach z tego dnia widać jakie pole zapuszczone jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Hmm-a jakie to słowa-mógłbyś zacytować ?Z chęcią dowiemy się jakie to słowa są niedozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bushmaster    27
co do samej orki ze zdjęcia to była to orka na usłudze i jak sam właściciel powiedział byle było przewrócone

tak tak ci to ciśnienie jakieś nie takie nie wiadomo jak się ubrać.... ;)


koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

jaro jesteś taki rozgarnięty na wszystkim sie znasz o czym chyba? świadczy ilość postów na AF więc przeczytaj swoje i huberta wypowiedzi i sie dowiesz bo ja za mniej obrażliwe wypowiedzi wyleciałem na miesiąc więc czemu ty i hubert macie nie odpocząć? co do samego tematu to sprawdz w końcu ile pali ten twój JD pochwal sie i zakończmy tą nie miłą rozmowe.i nie oskarżajcie mnie że obrażam JD za całokształt bo to dobry traktor ale pali więcej -przepraszam najwięcej ze wszystkich i tylko o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

Ten temat chyba zszedł z toru i to znacznie, moje zdanie jest takie niech ten NH spali sobie te 2L mniej w porównaniu do JD podobnej mocy (wg. producenta NH oczywiscie ;))ja z checia bede patrzył jak "puchnie" pod górke, w żeczywistosci gdy ciagnik spada z obrotów spali zdecydowanie wiecej ale każdy ma swoje zdanie.

PS: Moderator powinien dawno zaprowadzic tu porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ale teraz już zachęcam żeby jednak wyluzować i wrócić do tematu bez wyzwisk i bez prowokacji(szczególnie mówię do @przemek321, radze uważać bo sporo tych % Ci się uzbierało). % dostali Ci którzy byli szczególnie wrażliwi na prowokacje.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jaro jesteś taki rozgarnięty na wszystkim sie znasz o czym chyba? świadczy ilość postów na AF więc przeczytaj swoje i huberta wypowiedzi i sie dowiesz bo ja za mniej obrażliwe wypowiedzi wyleciałem na miesiąc więc czemu ty i hubert macie nie odpocząć? co do samego tematu to sprawdz w końcu ile pali ten twój JD pochwal sie i zakończmy tą nie miłą rozmowe.i nie oskarżajcie mnie że obrażam JD za całokształt bo to dobry traktor ale pali więcej -przepraszam najwięcej ze wszystkich i tylko o to chodzi.

 

no i sam widzisz? jak tutaj pozostawic Twoje komentarze bez komentarza skoro twierdzisz ze JD pali wiecej niz konkurencja. Wszstkie testy przeprowadzane w rzetelnych i sprawdzonych instytucjach niemieckich (co koledzy wczesniej pokazywali i udowadniali) pokazują ze jest inaczej i że to właśnie JD jest najoszczedniejszym ciagnikiem wzgledem wykonania pracy na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1997    8

a ja słyszałem że ktoś tam mówił że mu jd dużo pali... ile jest postów takiego typu?? takie pytania typu ile pali..? to są do jego użytkowników.. i najlepiej będzie jak to oni się bd wypowiadac... a inni komentować <jak coś> a nie się upirają że oni duzo palą <najwięcej ze wszystkich..

Edytowano przez Marcin1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A ja bym na miejscu @milanreala poszukał owych wyzwisk którymi to @jaro poczęstował kol.Przemka a które to wyzwiska (jak je @milanreal nazwał) byłyby kompletnie bezzasadne.

Rozumiem iż zdaniem kol.milanreala obrona konieczna to obrona bezzasadna ?Czy też kol.milanreal załatwia że tak powiem "przy okazji" prywatne porachunki ?Czy kol.milanreal chciałby publicznie naświetlić to postępowanie czy ugiął się pod presją wywodów kol.przemka ?

 

:palant" to wyzwisko, każdy dostał %

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

regulamin obowiązuje wszystkich a co do obrony to wiesz nie biłem twoich bliskich więc nie rób z siebie męczennika bo nim nie jesteś a myślałes ze wszystko ci wolno i dlatego to pisałeś i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Chłopaki - zróbcie ustawkę :) . Nie zapomnijcie wstawić zdjęcia w galerii.

Jak wyprowadzić rolnika z równowagi? Trzeba powiedzieć, że jego ciągnik dużo pali :) A na pewno więcej niż sąsiada.... . Uwielbiam ten temat ( zaraz po tym "co lepsze c330 czy t25") :) . pozdrawiam fighterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

W sumie podsunąłeś niezły pomysł na to jak można kogoś poczęstować procentami.Bierze się jakiegoś fana czegoś tam żeby zaczął obrzucać błotem jakiegoś użytkownika.Jeżeli ten wzorem przodków wyżej postawi honor od cichego siedzenia i udawania że deszcz pada :D to wystarczy już tylko nadgorliwy moderator który ma cokolwiek inne poglądy polityczne...

A może zapytamy się innych użytkowników kto z nas był agresorem i czy słusznie robię dając odpór takim jak Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Tutaj to jest luzik :) . Chłopaki od 30-tek i władymirców to dopiero rzeźnicy. Kiedyś jak się wtrąciłem i wyraziłem swoją opinię na temat jednego z tych ciągników, to od razu dostałem po łbie procentami od moderatora, który widocznie wspierał przeciwną flankę :) . Podobno nie było uzasadnienia..... Właśnie - czy JD dużo palą ?- nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Maniek-Ty chyba nie czytałeś tego tematu-tu nie chodziło o obronę jakiejś marki tylko o to jak się @Przemek zachowywał-poczytaj sobie najpierw a potem napisz jak Twoim zdaniem miałem sie zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Chodziło mi o to, że ile razy wchodzę na ten temat to wiem, że na 90 % natknę się na "wymianę zdań" :) . Nigdzie nie napisałem, że nie masz racji ani, że ją masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A może jednak określisz czy dobrze robiłem odpowiadając @przemkowi czy też powinienem schować głowę w piasek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ten temat ma 49 zakładek..... Skąd mam wiedzieć?

No i widzisz-w tym właśnie leży problem że ludzie widzą dwa ostatnie posty i na tej podstawie wyrabiają sobie opinię.Dołóż do tego słabą pamięć (dowodem na to są wyniki wyborów :D ) i masz całokształt sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Masz na myśli moderatorów? :) Bo chyba nie czytasz wszystkiego od początku.....

Edytowano przez maniek33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

jaro co to ma do tematu? chcesz znów dostać % ? daj sobie już spokój przecież wiadomo nie od dziś że nie masz racji i znów prowokujesz. ps jeśli ktoś zainteresowany zakupem JD ale waha sie bo nie wie ile pali to pisać na PW chętnie dam namiary na użytkowników nawet kilku możecie zadzwonić i poprosić o opinie- służe pomocą koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A Ty niby kto jesteś że możesz te procenty dawać ?-awansowałeś na moderatora ?A może któryś moderator zainteresowałby się w końcu tym kto tu prowokuje ?Może nawet sam @milanreal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

@jaro co jak co ale myślałem że poważniej to potraktujesz, ale się zawiodłem. Przemek za prowokacje dostał 20% i już mu blisko do dożywocia. Ale coś widzę że te % wcale dobrze nie zadziałały, szczególnie na wspomnianego przemka.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez plotek3094
      Witam wszystkich użytkowników,
      W ramach pracy badawczej podjąłem się próby wyliczenia średnich kosztów eksploatacji maszyn. Wśród nich znalazły się kombajny, a konkretniej te marki Claas. Konkretniej chodzi o modele: 
      DO 118 SL MAXI, DO 98 CLASSIC, DO 78 SL CLASSIC, 108 SL MAXI/SL CLASSIC/CLASSIC, 98 SL MAXI/SL CLASSIC, 88 SL MAXI/ MAXI, 78 CLASSIC (modele pogrubioną czcionką są najbardziej poszukiwane, informacje o nich). Jeżeli jesteś posiadaczem któregoś z tych modeli lub masz doświadczenia związane z nimi poświęć chwilę i odpowiedz na poniższe pytania. Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny.
      Przechodząc do konkretów. Potrzebuję informacji dotyczących (dla zboża) prędkości koszenia, wydajności i zużycia paliwa przez ww. modele kombajnów Claasa. Chciałbym abyście podzielili się doświadczeniami i podali te informacje. Wiem, że na te parametry wpływa bardzo dużo czynników i w różnych regionach/ o różnych porach/ warunkach atm. będą one różne, ale im więcej odpowiedzi tym bardziej uśredniony wynik otrzymam.
      Proponuję, aby w każdej odpowiedzi zawierały się następujące informacje: a) posiadany model claasa, b) średnia prędkość koszenia km/h lub ile hektarów na godzinę było koszone, c) szerokość osprzętu żniwnego/ hedera, d) wydajność - ile ton zboża na jeden ha, e) jakie średnie zużycie paliwa było generowane?
      Za każdą pomoc z góry dziękuję
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj