Zaloguj się, aby obserwować  
Zetorek7711

Częsci do Same

Polecane posty

Olik    3

To prędzej jakaś ulotka a nie instrukcja ;] hehe spójrz jakie to cienkie !


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1987    0

Panowie miał ktoś problem z turbiną??

bo u mnie z turbiny to jest tylko obudowa.tak to jest jak się kupi ciągnik od handlarza. nowa turbina 7000zł. wkładał ktoś może jakąś inną nie orginalną. ciągnik same laser 90. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Panowie miał ktoś problem z turbiną??

bo u mnie z turbiny to jest tylko obudowa.tak to jest jak się kupi ciągnik od handlarza. nowa turbina 7000zł. wkładał ktoś może jakąś inną nie orginalną. ciągnik same laser 90. pozdrawiam

 

UuUu...to patrzę, że dobry przekrętas z tego handlarza :P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

I dlatego nie warto kupować od handlarzy ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1987    0

pomysłowy z niego człowiek, smarowanie na turbine zaślepił żeby nie rzucała olejem. wyjął wiatraki ze środka, z zewnątrz nic się nie dopatrzysz, traktor pracował ładnie świszczał tak jak by była, a tu nie ma..we czterech oglądaliśmy dwa razy po jakieś trzy godziny..z :D i d*pa panowie.. silnik do roboty , turbiny nie ma. jak bym chciał robić na częściach od delera no to z 15tys części a za ciągnik zapłaciłem 34tys...ludzie to umieją robić interesy,,, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Filtry oleju przekładniowego 2 sztuk oryginalne 140 złotych jak dobrze pamiętam a wtryskiwacze oryginalne zaczynają sie od 500 zł. Pompowtrysk to taki cudak gdy masz pompę i wtrysk w jednej obudowie a samki mają po prostu pompę rozłożoną na sekcje i każda sekcja jest oddzielnie wkręcona w blok. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek0666    0

Witam jak potrzeba to ja posiadam katalogi do prawie wszystkich modeli ciagnikow SAME w wersji elektronicznej lub dobrej jakosci wydruku na drukarce laserowej :D

 

mam takie pytanko jak to dziala w ciagnikach SAME np. TItan , antares ze nie posiadaja pompy paliwowej ?? a ciagnik jezdzi ?? jest moze tam jakas regulacja dawki paliwa ?? mimo tego ze posiadam katalogi to sie nie moge tego doszukac ;/

 

Proszę nie pisać posta pod postem. Zamiast tego proszę edytować posty :D

Edytowano przez Olik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomas    0

Witam wszystkich forumowiczów,

jestem tutaj nowy i niedawno stałem się posiadaczem ciagnika SAME EXPLORER 55. Tylko brakuje mu nieco części, m.in. zaczepu górnego i polowego oraz obciążników przednich.

Czy wie ktoś o jakimś punkcie rozbiórki starych ciągników na części, co by można było nabyć powyższe rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1987    0
Witam jak potrzeba to ja posiadam katalogi do prawie wszystkich modeli ciagnikow SAME w wersji elektronicznej lub dobrej jakosci wydruku na drukarce laserowej :)

 

mam takie pytanko jak to dziala w ciagnikach SAME np. TItan , antares ze nie posiadaja pompy paliwowej ?? a ciagnik jezdzi ?? jest moze tam jakas regulacja dawki paliwa ?? mimo tego ze posiadam katalogi to sie nie moge tego doszukac ;/

 

Proszę nie pisać posta pod postem. Zamiast tego proszę edytować posty :)

 

a w jakim języku posiadasz tekatalogi?? bo ja mam Same laser 90 i mam do niego katalog ale tylko po włosku.:/ a może masz instrukcje obsługi??

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj