Zaloguj się, aby obserwować  
vIcToRy

Obroty Rotora itd. Case seria 14/16 - 40/60/80

Polecane posty

vIcToRy    0

Witam <_<

 

Mam pytanie do użytkowników Kombajnów Case serii 1440/1460/1460 i 1640/1660/1680

 

Dokładnie chodzi mi o obroty rotora, wiatru. Chodzi mi o ustawienia pod rzepak i pszenice.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Pszenica: Wiatr: 950 Rotor 800

Rzepak: Wiatr 850 Rotor 300

 

Ustawienia mam od @Dziedzio92 mam też ustawienia do innych roślin moge ci podać także ustawienie klepiska i sit <_< pozdro


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vIcToRy    0

Też mam ustawienia od Dziedzio ale kurcze u mnie obroty rotora są za małe i mi kombajn staje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vIcToRy    0

Z góry przepraszam za taki odkop, ale stwierdziłem ze nie ma sensu tworzyć nowego tematu:)

 

Otóż ma pytanie do użytkowników kombajnów wersji wyżej podanych. Czyy wasze Casee też sobie tak nie radzą w zielonym rzepaku? W randapowanym idzie idealnie, ale jak sa zielone łodygi to musze zwalniać do 2km/h... Jak myślicie czy rozkręcenie klepisk na maksa dało by pozytywny efekt? Piszcie jak to u was jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

W klawiszowcach do rzepaku opuszcza sie klepisko na maxa wiec moze i ta zasada dotyczy takze rotorowych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drejsyk    0

Klepisko powinno byc opuszczone na maksa, ale może masz tępe cepy i klepisko,dlatego musisz zwalniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Ja moim koszę tak do 3km/h bo niechcę zapchać rotora. Przy zasuszanym rzepaku napewno lepiej by szedł bo łodygi były by zasuszone. Osobiście nigdy tym kombajnem nie kosiłem zasuszonego rzepaku ale myślę że dużo lepiej by się kosiło :D Pozdrawiam :D


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vIcToRy    0

No ja w dobrym rzepaku kosze z prędkością ok 4,5km/h / 4km/h.

Dziś hektar rzepaku zrobiłem w 35 min, nie randapowany, ale czysty więc elegancko szło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Chciałbym odświeżyć troszkę temat. Czy ktoś mógłby mi udostępnić ustawienia do modelu 1640? I jak to z nimi jest? Raz się ustawi i ma być dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Mam ustawienia do modelu 1460 praktycznie na każdą roślinę po duńsku. W najbliższym czasie postaram się udostępnić na agrofoto.

 

@PanJoker teoretycznie tak powinno być oczywiście drobne korekty podczas pracy są wskazane. Case z Gutanowa ?


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i90r    0

Witam, ja równiż podłączam sie pod temat, potrzebuje ustawień do 1640 na zboża, rzepak, ewentualnie jakieś info gdzie tego szukać w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrcase    0

Witam mam case 1440 i jestem ciekaw jakie można uzyskac maksymalne obroty na rotorze ciekaw jestem czy w moim kombajnie jest wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daras103    0

witam jakie ustawienia rotora w case 1660 wszedzie podaja liczby 800,600,itp. a u mnie jest przedzial na zegarze od 52 do 124 i nie wiem jak to teraz wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Adrianbhdxfrcvt56
      Witam potrzebuje schematu zmian biegów w case international 833 kolor zielony proszę o pomoc 
    • Przez Dawidosek
      Witam mam problem z case 5120 po remącie silnika jest problem z odpalaniem nie wiem na jakich znakach powinien być ustawiony rozrząd i czy pompa ma jakąś blokadę żeby ustawić ?
    • Przez Bartusek2
      Witam prosił bym o opinie case/International 956xl
    • Przez Arek530
      Cześć, mam problem z światłami pozycyjnymi w case. Wszystkie światła pozanimi są. Robi się tzw choinka na wyświetlaczu mimo wyjętych wszystkich żarówek z lamp. Dodam że podanie masy na lampie prosto z akumulatora nie pomogła.gdzie szukać przyczyny 
    • Przez Tomaszek789
      Witam. Mam problem z moim case. A mianowicie podczas podnoszenia pługów guzikiem szybkiego podnoszenia zaczęło je opuszczać do połowy a później je sam podnosi i tak cały czas a jeśli je podniosę pokrętłem to jest wszystko w porządku. Dodam jeszcze że jak zaczeły się dziać się te dziwa i przestały działać przyciski od sterowania podnośnikiem na błotnikach. 
       
      Może ma ktoś jakiś pomysł co mogło się śpier.. 
      Z góry dziękuję za każdą podpowieć.
      Dodam jeszcze że żaden błąd się nie wyświetla. Cały czas świeci się "0".
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj