mix

Geforce 9600Gt 512

Polecane posty

mix    4

Witam

 

 

Mam prawie nową kartę graficzną (kupiona 12.2008r) i mam taki problem że spadają mi fpsy w każdej grze, nawet w CSie 1.6 na normalnych ustawieniach tzn mam fpsy ustawione na np 60 zaczynam grać leci granat i łup fps 30. Jak jakaś bardziej dynamiczna akcja to fpsy lecą poniżej 10 <_< Już 10 speców pomagało mi z tymi fpsami ale nic to nie dało. Gdy skanuję kartę graficzną programem BurnInTest to wyskakuje 1 błąd ale powód jest taki że sprawdzanie zostało przerwane. A na teście grafa ustawiła się na roździelczość 640x480x32 i fpsy były na poziomie 12-13 Próbowałem już chyba wszystkiego, zrobiłem formata i nic <_< Więc drodzy koledzy z AF pomóżcie może wy coś pomożecie jestem otwarty na każdą propozycję. Jutro spróbuje wgrać jeszcze najnowsze sterowniki.

 

Sprzęt mam taki:

grafa Palit Geforce 9600GT 512 2xDVI

pamieć DDrII 2x1gb

płyta Gigabyte EP31-DS3l

procek Intel Core E5200 2.5GHz

 

Z góry dziękuje za każda podpowiedź co może być przyczyną i za pomoc w jej rozwiązaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

Wgrałeś już najnowsze sterowniki od karty i sprawdzałeś jak działa? Spróbuj przetestować ją programem 3DMark06. Czy te problemy z tą kartą były od jej zakupu czy dopiero się zaczęły?


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Wgrałem, wytestowałem i dalej to samo. Wsumie to karte kupiłem ale jej dobrze nie wytestowałem bo nie było czasu, to szkoła to tamto więc nie wiem kiedy zaczeły się z nią problemy. Na innym forum ktoś rzucił pomysł że się przegrzewa bo ma pasywne chłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

Jeśli nie sprawdzałeś jeszcze temperatury twojej karty to zrób to jak najszybciej, użyj programu do sprawdzenia temp. np. SpeedFan polecam ten program gdyż sam go używam, jest oczywiście wiele innych fajnych programów do sprawdzenia temp. karty więc możesz i innego użyć programu do tego celu. Uruchom program do mierzenia temp. a następnie włącz program do testowania karty. Po sprawdzeniu napisz jaką masz temp.


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Sprawdziłem programem video card stability (zapomniałem się w poście wyżej ale mam wiatrak na chłodzeniu) i temperatura wyszła mi 63/64C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolnik    1

Pobierz ATItool. Pokaże się liczba "C na pasku windows. Podaj temp chodząc po stronach - idle. Oraz stress - w tym celu uruchom "Scan for artifacts". Jeśli będziesz miał żólte kropki, to karta się przegrzewa.

Dla pewności pobierz CoreTemp i podaj temperatury w windows-ie i po wymagającej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Kolego daj swój nick ze steama :() to pogramy razem!

 

 

A co do fps-ó to wejdź w ustawienia karty graficznie tam w ustawieniach 3d masz coś takiego jak synchronizacja pionowa kliknij tam i ustaw wymuś wyłączenie! Po tym w konsoli w cs-ie wpisz sobie fps max 100 i powinno być ok!!!. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Już to wyłączyłem i nic nie dało. Po niedzieli karta chyba idzie do serwisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Oddaj ją tam gdzie kupiłeś i po sprawie :( może to być już błąd fabryczny :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj