Skocz do zawartości
ka1czor

Przewracarka claas was 540 [zachodzące na siebie zęby]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas

ka1czor    1

czesc

Mam problem z przewracarka was 540(4 karuzele po 6 ramion kazda). Nie wiem czemu ale jak zaczynam przewracac to po chwili zewnetrzna karuzela przeskakuje tak ze jej zeby zachodza na karuzele srodkowa. Sprawdzalem tryby na wewnetrznej karuzeli sa na srodku lekko przytarte. czy to moze byc przyczyna??

rafff24    26

hmm. a czy nie masz zciętego zworznia w "karuzeli" na podporze koła pod karuzelą?? czy koło samo nie przekręda się razem z podporą do tyłu? zagmatwałem, ale może zrozumiesz

volf    3

A może wiecie jak tam są łożyskowane wirniki, bo na jednym mam straszny luz (jeden ze środkowych). Zdemontowałem go, ale było tylko jedno łożysko igiełkowe na sworzniu w dolnej części oraz igiełkowe oporowe na dole, w górnej części straszny luz i żadnego łożyska, ale nie wiem czy wypadło czy może jest tam jakaś tulejka.

A ta zewnętrzna karuzela też u mnie się przestawia, ale na pewno nie na trybach. Może są tam jakieś kliny i jakiś ścięło...

Wiadomość z agroFakt.pl

Kobra66    3

Wtrącę się bo interesuje mnie katalog części do takiej przetrząsarki, może ktoś podrzucić taką lekturą? Dzięki

zydor    7

Katalog do claasa dostepny jest na stronie claas.pl.

pozdr

maly40    0

masz luz na głównych osiach  i luz na łozyskach igiełkowych  w ewekcie przestawia się tryb mały atakujacy i stąd stukanie zab o zab naprawa droga zależy od stanu osiek najlepiej  gonić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez johny22
      Witam, 
      poszukuje zgrabiarki karuzelowej zagranicznej produkcji, jakiej firmy polecacie, czy lepiej jedna karuzela czy dwie, ile ramion na tej karuzeli najlepiej, tak w cenie do 12-13 tys. Przeglądąłem w Niemczech strony i trafiłem na coś takiego, ile waszym zdaniem warto jest zapłacić za taką zgrabiarkę 

• Przez debrzyna
      Czy ktoś posiada taka przetrząsarkę i podzieliłby sie wiadomościami na jej temat

• Gość bartek18
      Przez Gość bartek18
      Mam do wydania 15 tys i chcę za to kupić zgrabiarkę. Czy lepiej będzie nabyć nowego Samasza 4.10 m ( http://www.samasz.pl/samasz/pl/oferta/zgrabiarki/zgrabiarki-1-karuzelowe?table=2#zakladki ) czy może np taką Krone KS DUO ( http://allegro.pl/zgrabiarka-krone-i2079350829.html )?
    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez zetor7745
      Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N
      http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150