Zaloguj się, aby obserwować  
adrian300895

Valtra n101, John Deer 6330 Premium , Deutz Fahr K610

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Mam takie pytanie jaki ciągnik wybrać spośród tych trzech wymienionych.Ciągnik będzie przy wszystkich pracach polowych i zielonkowych. Deutz ma silnik szóstke a john i valtra mają czwórki i w przeciwięstwie do deutza są na ramie.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszp    0

ja jeżdziłem df k410 w niemczech ale kupiłem jd 6230 i dobrze zrobiłem bo jd ma wszystko podręką i logicznie poustawiane

a komputer ma duży ekran a w df ten komputerek przeraża tak nisko umieszczony i mały ekranik

to bież jd 6330 z auto quad i nie będzież żałował <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

@miloszp- Ale JD w Premium masz tak?

 

@adrian300895- Jeżeli miałbyś dużo kosić i miałbyś kosiarkę przednią to przydatny jest bajer dostępny w Valtrze- LH-Link - kierowany przedni TUZ. >link<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metys    0

Jeśli ma to być nowy ciągnik to warto się też sugerować odległością od Dilera bo w czasie awarii będziesz miał szybszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszp    0

tak w profiline dobrze się jeżdziło wiesz rewelacji też nie ma <_<, najbardziej wkurza ten komputerek i rewers też bo jak włączysz ten pod kierownicą to póżni nie da się włączyć na joysticku :P , najlepsze co wnim jest silnik i skrzynia, przyznaje że mój jd więcej pali od tego df :D lekko przełącze się biegi i ma w guziku sprzęgło :) automatyczne przekładanie przełożen też super ale joystickiem też idzie przekładać przełożenia, to rozwiązanie pierwszorzędne bo ciągle trzymasz ręke joysticku i nie muszisz odrywać ręki żeby coś podnieść czy wywrócić czy przemienić przełożenie :)

ale i tak wole jd ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Kolego nie ma co się zastanawiać nawet jak masz odpowiednią ilość kasy to biesz JD 6330 Premium super maszyna <_< . JD ma lepszą hydraulike podnośnik i jest na ramie tak jak Valtra i wiadomo JD są silnymi ciągnikami, ale też Valtra nie jest złym rozwiązaniem ale JD bedzie lepszy wystarczy popatrzeć się na wykonanie jego a Voltry JD jest solidniej wykonany i jest bardziej komfortowy.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe. df-a coś ciągnie z przodu co nagrywający ukrył specjalnie.świadczy o tym szarpniecie df-a.on ruszył bez żadnego poślizgu kół co jest niemożliwe przy masie jd który go ciągnął.zachwyt df-em nieuzasdniony.ktos kto ma pojecie widzi co tu nagrane jest hehe:P film podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

W którymś temacie już to było przerabiane, wiadomo, ktoś bardzo nie chciał pokazać przodu tego DF. Dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ha ha ale bajka kurcze DF Deera przeciągnął to chyba tego DF ciągneło jeszcze ze 3 takie Df-y i tego nie pokazali jego przodu żeby ich nie ośmieszyć <_< W tym filmie ktoś specjalnie JD chciał ośmieszyć i pokazać że jest słaby ale był w błedzie bo JD nikt nie dorówna.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

TO WIELKA MISTYFIKACJA !!! <_< W każdym przypadku coś musiało siedzieć z przodu konkurentów JD, bo przecież Jasiek musiał by wygrać ;) <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

proponuje utworzyc komisje sledcza w celu wyjasnienia tych straszliwych scen ktore znajduja sie w tych filmikach hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

No ja nie wiem albo operatorzy tych Deerów byli tacy słabi albo sam nie weim co ;) tylko to jest dziwne bo inni się tak nie ślizgali jak JD może on miał olej polany pod koła i tego tak <_< <_<


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nie no bez przesady w tym filmiku z DF to coś go ciągnęło bo nikt przodu nie nagrał ale żeby w kilku filmikach JD przegrywał to prawda po co kilka osób specjalnie przegrywało by JD? Aż tak by go nie lubili? Według mnie JD przegrywał i słusznie bo ma to inteligentne zarządzanie mocą które sprawdza się w pracy a nie w ciąganiu innych ciągników. Inne ciągniki które z JD wygrywały nie mają takiej funkcji jak JD i dlatego, że JD ma ta funkcję on dobiera moc dopiero gdy ma ciężko przy tym daje z siebie wszystko i oszczędza paliwo.

Jeśli masz nieograniczony limit pieniężny to bierz JD a jeśli nie to nie wiem bo DF k610 chociaż,ze ma 6 cylindrów podobno słaby w transporcie jest chociaż nie wiem czy to prawda ale już od kilku osób tak słyszałem a co do Valtry się nie wypowiem bo się na nich nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Według mnie JD przegrywał i słusznie bo ma to inteligentne zarządzanie mocą które sprawdza się w pracy a nie w ciąganiu innych ciągników. Inne ciągniki które z JD wygrywały nie mają takiej funkcji jak JD i dlatego, że JD ma ta funkcję on dobiera moc dopiero gdy ma ciężko przy tym daje z siebie wszystko i oszczędza paliwo.

wszystkie ciagniki ktore maja boosta, dobieraja moc do obciazenia, zeby niepotrzebnie nie marnowac paliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No niby tak nie będę się z tobą spierał ale widziałem JD 6330 w pracy z pługami i case mx 130 czy 135 i jakoś case szedł równo a JD raz szybciej raz wolniej może to wina kierowcy ale biegów nie zmieniał zapewne miał automat tylko,że mógł gazem szarpać ale bardziej wydaję mi się że tracił moc i zmieniały się biegi na mniejsze a case na podobnym polu tylko trochę dłuższym nie miał takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj