Skocz do zawartości
piotrek30

Problem z Rekordem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetorek1607    1

pozwólcie że odstąpię trochę od tematu ale chciałem się dowiedziec ile ton zairna wchodzi do zbiornika w rekordzie??? :lol:

bezeta10    9

Panowie w wiekszosci problem gromadzenia sie zboza na hederze i podawanie w wiekszych ilosciach jest zaduża odległosc miedzy podajnikiem slimakowo-palcowym a podłogą hedera , przerwa ta powinna wynosic około 10mm.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    189

drugie może być że heder jest centymetr niżej od podajnika odkręciłem te czopy na podajniku i położyłem blahe 10mm jest dużo lepiej

Dinek94    13

Witam ja taki sam problem z rekordem zbiera się zboże na ślimaku i jak to połknie to zaraz się zapcha :(

Edytowano przez Dinek94

tomek912    0

podajnik ci się zapycha i dlatego do młucarni wchodzą tak zwane lopki

zajżyj do podajnika pochyłego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek72511
      Witam. Ceny usług idą w góre i planujemy na nasze 12 ha kupic jakiegos bizonka na przyszły rok. Najche tniej bysmy kupili jakiegos za 20 tysiecy i wsadzic w niego z 10 żeby wiedzieć czym się jeździ. Uważacie że to dobry pomysł? Jakiego Bizona najbardziej polecacie w takiej cenie?
    • Przez Kroolik15
      <p>Od kilku lat na naszym polu rośnie jeden szczególny chwast którego nie idzie się niczym pozbyc a który w dużym stopniu zarasta pszenice, owies jak i pszenżyto w ogromnym stopniu zmniejszając nasze zbiory. Nie wiem co to jest ani czym to pryskać za pomoc wielkie dzięki. </p>

• Przez szymon09875
      Sprzedam kombajn bizon z050/56. Rok 1978. W ciaglym użytkowaniu. Cena 8 tyś do negocjacji
    • Przez Bartek9191
      Witam może ten temat już jest ale nie szukałem. Chciałbym zapytać się o jakieś opinie środka 
      Maximus Extra PKMg.  Użyje go do dokarmiania dolistnego pszenzyta ozimego oraz zbóż jarych jęczmień pszenica. Używał ktoś taki środek? Jak myślicie 5kg na ha około 10kg mocznika i 5kg siarczanu siedmiowód starczy na dwie dawki? Jeżeli znacie inne skuteczne nawozy to proszę o ich wypisanie. A pod korzeń nic nie było na początku marca była pierwsza dawka N w postaci saletrzaku 27 około 80kg czystego N i na początek kwietnia Mocznik w dawce 100kg. Zboże jest żółte miejscami czyli pewnie brakuje boru miedzi  fosforu i potasu. Z góry dziękuje za odp.