Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

ustawianie zaworów w ursusie 1224

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
1224
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

..

Edytowano przez mati667

rafal13113    96

jeśli chodzi ci o zawory na cylindrach to nie ma kolejności bo co za różnica tylko musisz tak ustawiać żeby się nie pogubić który zrobiony a który nie. no i oczywiście ustawiając konkretny zawór to dzwigienka musi być luźna ( nie może być to moment wciskania zaworu przez nią )

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

,,

Edytowano przez mati667

paawlik227    10

Witam własnie tez mam zamiar ustawic zawory w swoim 1224 i tak wpsowa692 podał kolejnosc pracy cylindrów co ujmie troche pracy i zbednego krecenia ;) to niech jeszcze ktos by podał na ile ustawic te luzy zaworowe??? :blink: bo troche szukałem i sa tylko wpisy do 80-tek 0.3mm sacy i wydechowy... Czy w 1224 jest ta sama wartosc? A i w jaki sposób najprosciej i najwygodniej zakrecic wałem korbowym??? Z gory dzieki ;)

paawlik227    10

Dzieki ;) a jak tym silnikem zakrecic od tak po troszeczku bo rozrusznikem bedzie ciezko wylapac odpowiedni moment... W c-360 np otwiera sie okenko od sprzegła i kreci jak chce :rolleyes: a jak to tu zrobic moze z przodu przy kole pasowym dobrac klucz i pokrecac czy rozrusznik  wykrecic i wtedy za wieniec pokrecac bo przy sprzegle sa te pompy i chyba niema jak tam zakrecic walem?????? Traktor mam od roku i jeszcze go nieznam dobrze i licze na jakes wskazówki B)

tomek73    186

W 1224 też masz okienko na kole zamachowym, Od strony pompy wtryskowej, jest takim korkiem kwadratowym z gumy zatkany.

paawlik227    10

Ok dzieki za info teraz trzeba sie brac za robote bo troche zachodu bedzie zeby sie dostac do tych zaworów... B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się