Skocz do zawartości
zetor7745

Co sadzicie o przyczepach Pronar

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pronar

Wiadomość z agroFakt.pl

brzozak2    236

taka cene zaoferowali znajomemu, ktory z tego punktu dilerskiego kupil juz pare maszyn, wiec nie wiem jak zaczynaja gadac z kims swierzym

kris14    259

Chyba, że interesuje Cię przyczepa 6T z Cynkometu (dawna Czarno Białostocka) i cena tej przyczepy zaczyna się od 18 660zł netto.

W standardzie burty mają wys. 500mm, profil "BOWA" (Niemcy) i gr. 2mm.

Ogumienie: 11,5/80x15.3 12PR.

Za 2 310zł netto można dokupić nadstawy o wys. 500mm.

Przyczepa z nadstawami kosztuje 20 970zł netto (25 583,40zł brutto)

Dodam, że przyczepa jest częściowo ocynkowana ogniowo (burty, dyszel, rama).

korks    5

moj znajomy kupił 6 z pronaru pod naporem ciezaru jadac z góry pogioł mu sie zaczep

kris14    259

Ja mam tylko trochę wygięty pierwszy szczebelek przy drabince- podczas transpotu na ciężarówce (nie była to niskopowoziówka, laweta) dyszel był za mocno podniesiony do góry, aby nie wystawał zbytnio za obrys ciężarówki no i się wygiął... :(

brzozak2    236
nie wiecie czy do propnaru da sie zamówic plandeke? blink.gif

da sie do 10T plandeka ze stelarzem i pomost 2200 netto dzisiaj sie pytalem

tak przyczepy cynkometu to jedna wielka lipa tak samo jak i rozrzutniki wiem bo mam taki 8t i ostanio jak woziłem obornik na pole to skrzynia przekładniowa poszła a mianowicie to zębatki poprstu poobcinały sie i teraz juz cynkomet produkuje te rozrzutniki z posówem hyydraulicznym

longerbycz    1

8T z pronaru sa bardzo ładne i na pierwszy rzut oka ogólnie super ale porównując je np z metaltechem to mają wszystko cieńsze i nie wiem jak to by było gdyby ktoś chciał na niej ciężkiego przewozić na długie dystanse...

sasiad ma 8T z metaltechu to ostatnio nawet ładowarką podkłady betonowe na nią sypał i nic się nie pogieło :P

Edytowano przez Pavel

tompil    3965

stałem ze 2 lata temu w kolejce z gościem który kupił 2 przyczepy pronara 8 tonowe i wystrzeliło mu w trakcie żniw wszystkie 8 opon i na gwarancji mi nie uwzględnili bo stwierdzili że za mocno przeładował. To po co robią takie burty skoro przyczepa nie wytrzymuje.

Grzesiek44    4

wystawiam ten temat bo interesują mnie przyczepy pronar jak jest z ich wykonaniem i jaka jest ich cena ??? Czekam na odpowiedzi

kris14    259

Cena 6T wacha się pomiędzy 25-26 tys. zł (chyba brutto), mam takową przyczepę i na jakość wykonania nie narzekam, skrzynia jest szczelna, rama przyczepy wytrzymała a butry mają wiele wariantów otwierania, w standardzie znajduje się tylnie okno wysypowe.

Jozek18    0
Cena 6T wacha się pomiędzy 25-26 tys. zł (chyba brutto), mam takową przyczepę i na jakość wykonania nie narzekam, skrzynia jest szczelna, rama przyczepy wytrzymała a butry mają wiele wariantów otwierania, w standardzie znajduje się tylnie okno wysypowe.

a czy warto kupić nową nie lepiej z dwie używane w dobrym stanie ;) ???

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA

To opis 6 tonówki kórą używałem do transportu zbóż,moim zdaniem najlepsza przyczepa jaka jest w ofercie,czytałem że w niemczech też je chwalą,aha Top Agrar 3/2004 troche pisze o przyczepach Ładowność (kg) 6000

Masa własna (kg) 2120

Długość skrzyni ładunkowej (zewnętrzna) (mm) 4100

Długość skrzyni ładunkowej (wewnętrzna) (mm) 4010

Szerokość skrzyni ładunkowej (zewnętrzna) (mm) 2100/2150

Szerokość skrzyni ładunkowej (wewnętrzna) (mm) 2010/2060

Wysokość ścian skrzyni (mm) 500 + 500

Wymiary (długość/szerokość/wysokość) (mm) 6120/2240/1670

Pojemność ładunkowa (m3) 4 (8 - Opcja)

Wznios powierzchni ładowania (mm) 1135

Rozstaw kół jezdnych (mm) 1600

Rozmiar ogumienia 11,5/80-15,3 12PR

Prędkość maksymalna (km/h) 30

Kąt wywrotu skrzyni ładunkowej: do tyłu/na boki 50o

Rodzaj cylindra (ilość członów / skok) (szt./mm) 4/1300 (chrom)

Zapotrzebowanie oleju / ciśnienie (l/MPa) 8/16

Są one malowane metodą proszkową,kilka rodzaji opon w opcji,centralny system ryglowania ścian przy krawędzi podłogi, ergonomiczne górne zamki ścian i nadstaw oraz okno z zasuwą w ścianie tylnej,3warstwy podkładu i bezbarwny lakier

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie