zetor7745

Co sadzicie o przyczepach Pronar

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Ja z pronarem bym nie ryzykował. Osobiście posiadam przyczepy transportowe Joskina i Fliegla, a polecić mogę także Wielton. W Polsce chyba najlepsze.

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Ja posiadam Metal-fach 8 tonową i sprawuje się świetnie. Jakis czas temu chodziła u mnie pronarka znajomego. I powiem wam, że za darmo jej nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipper    1

ja posidam tez pronar 6t 2006 teraz nabyłem metal fach 6t lepiej wykonana mocniejsze borty no i tańsza

 

W czym jest lepiej wykonana? Mocniejsze borty, tzn. grubsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffcio    0

Dziś widziałem przyczepke Pronarka ponieważ jestem na etapie poszukiwań porządnej 8ki.. Jak dla mnie, Pronar do takich nie należy. M.in. słabe wykonanie ramy, cienkie haki trzymające burty i bodajże tylko 4sztuki na burtę. Malowanie, hmm, możliwe że szybko rdzewieje bo powłoka lakiernicza nie powala na kolana. Odrzucam tą firmę z miejsca w moim planowaniu.. koszt Pronarki 8t w wersji paletowej-42.000zl netto, normalna wersja-38.000zl netto. Plandeka ze stelażem ~2.000zł, zaczep automat~550zł, zapas-940zł. Tak to mniej więcej wygląda. Owszem, cenowo przystępna, ale cena jak dla mnie odzwierciedla jakość. Pozdrawiam!

Edytowano przez raffcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Dziś widziałem przyczepke Pronarka ponieważ jestem na etapie poszukiwań porządnej 8ki...
nie chcę reklamować ale mi sie właśnie marzy wymiana przyczep i za swoje kupiłbym 12-18 tonową samochodówkę a jak się pojawią dofinansowania typu MGR to wziąłbym nową z cynkometu chyba 9ton tylko zamówiłbym na innych kołach. Popatrz na cynkomet - proste przyczepy, firma z ogromną tradycją, cenowo dosyć przystępne.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

prosta metoda kupujesz pronarowska przyczepe oraz dwie szyny i przyspawujesz do ramy

 

 

Ale pieprzysz farmazony chłopczyku :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bies11kgr    5

no co dla mnie to glupata jest kupowanie nowej przyczepy zrobionej z papieru kiedys to ta stal miala jakosc a dzis papier a nie jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Powiem Ci że mało jest przyczep z trójstronnym wywrotem z tamtych lat, udanych konstrukcyjnie. Ile autosanek 6t miało pogięte i wzmacniane ramy- niemalże każda a znaleźć taką która prosto wywraca do tyłu to trzeba się ładnie naszukać.

 

Wiadomo, mocne są HL'ki, HW, Czeszki, ale ceny też mają wysokie, chociaż osobiście podobają mi się modernizowane HL'ki, ale brakuje mi wywrotu na tył w tych przyczepach.

 

Sam mam Pronarke 6T i złego słowa powiedzieć nie mogę- jeżeli wszystko użytkowane jest z głową i z godnie z przeznaczeniem to nic z przyczepą się nie dzieje- kiedy jest przeładowana po prostu nie podniesie mi kasty, zamiast podnosić kastę na siłę i przy okazji giąć ramę, co mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywcio    3

Ja mam 2 pronarki 6T z 2004 i 2011 r i jak dla mnie są eleganckie, farba się trzyma ,są użytkowane intensywnie od początku czerwca do zimy i czasami ładne ciężary przewoża ,nic się nie pogięło a czego chcieć więcej od przyczepy.Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Nie mam porównania z innymi markami ale za tą cenę spełniają moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

Czy ktoś się orientuje w zmianach konstrukcyjnch w przyczepie pronar t 653/2 6 t ostatnią widziałem taką i jest ona już na resorach parabolicznych ma tylne błotniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

a może ta przyczepa jest tania bo:

- pracownicy zrabiają najniższe pensje (ściana wschodnia)

- felgi są robione na skalę światową i w ogromnej ilości to być może w tych przyczepach bez prowizji są zakładane

- skala produkcji fabryki

- tańsza stal bo z rosyjskich hut

 

tak tylko gdybam ale niech na każdym tym elemencie 1500 wychodzi to już tańsze. zastanawiam się nad zakupem tej 10 tonowej , ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

pronar jeszcze sam robi siłowniki w tych przyczepach przewody hydrualiczne, tworzywa sztuczne. Są jeszcze fabryczne punkty sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

Pronar zaczoł pracę nad produkcją własnych osi jezdnych, na razie je testuje i systematycznie będzie je montował w swoich przyczepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonek94    0

Teraz są spore opusty na wszystkie maszyny z Pronaru. Ja za platforme do bel T026 dałem 37 tys a normalnie kosztuje 46 tys. W 2010 roku kupiłem przyczepe z Pronaru 10t i złego słowa nie mogę powiedzieć o niej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Dostałem teraz oferte 31tys. netto za 8t z nadstawkami w standardzie, jest to dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romet737    5

@ romekk11 jakieś 3 tygodnie temu miałem oferte 22.500 netto w tedy była promocja ale na dzisiaj najnisza cena jaką znalazłem to 26.500 netto.Jak możesz daj namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John6930    45

ja mam 12 z wieltona i nie narzekam i porównując ją z pronarem jest o wiele lepiej wykonana a cena daleko nie odbiega od tych z pronaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik0578    5
Napisano (edytowany)

Pierwszy rok woziłem zboże pronarem t-672 koła mam od 10tonowej. Woziłem również piach i ziemie od stawu ciężka glina zielona, Wywracałem na boki i na tył przyczepa może stać pod skosem w dziurze i nic sie nie dzieje przy kiprowaniu na tył a wywiozłem naprawde sporo Polecam Pronara. Ciągniki mają awaryjne ,ale przyczepy bardzo dobre POLECAM.

Edytowano przez magik0578

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj