zetor7745

Co sadzicie o przyczepach Pronar

Polecane posty

dyczkowski    3

Powiecie mi coś na temat przyczep T-672 (8T).Ponieważ zamierzam takie kupić dwie.Będą wyposażone w stelaż z plandeką i pomostem , tylny zaczep i koło zapasowe. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No jeśli dużo się nie różni od tej 6T to gorąco polecam.

Mocna rama, szczelne burty- jakością porównywalna do Meta-Techu, a cena niższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Jedyne czym sie różni to ze ma grubszą bądź mocniejsza rame no i wymiary.A ty masz jakies pronarki??

 

No ludzie!!! mówcie mi o tych modelu T-672(8T).Bardzo mi na tym zależy.

Czekam na wasze odpowiedzi tym bardziej że widze kilka osób ktore ma z nimi styczności :lol:

 

Edytuj posty, a nie piszesz jeden za drugim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truck    0
no i w metaltechowskich jest zajefajna szczelnosc burt z podwoziem ziarenko maku nie przejdzie :)

m.in. dlategoż też błędem jest porównywanie tch marek do siebie .Metaltech jest liderem polskich producentów przyczep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Powiem wam tak, ostatnio wozilismy buraki od ROPY i sąsiad pomagał mi 6tką pronarowską z podwójnymi burtami. Na boczny wywrót sie nie nadaje bo ma na skrzyni za dużo buraków, a jest za niska, żeby pryzmę z niej usypać, jeśli odepniesz burty z dołu na uchylone, wtedy połączone burty siedzą w pryzmie i nie ma jak odjechać, na dielone burty wtedy dola ciągnie sie prawie po ziemi i gnie uchwyty. Jedyne wyjście to kiper do tyłu, ale na kiprowanie takiej masy jest ona jednak za słaba i na ten tył to widzę że ona długo nie pociągnie. Ja natomiast śmogałem 6tka autosanowską z zakładkami 40 cm i bardzo fajnie się z niej usypywało pryzemke. Pamietajcie jednak wysokość skrzyni jest bardo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0

JA mam pytanie które resory som lepsze te w pronarze czy metaltechu bo mi się zdaje że w pronarze som solidniejsze czy się myle . Prosze o odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal91    1

Kto z was ma taką przyczepę: http://www.pronar.pl/przyczepy/___t672__.html lub taką http://www.pronar.pl/przyczepy/___t672_1__.html albo taką http://www.pronar.pl/przyczepy/___t680__.html ??

 

Bardzo potzrebne są mi zdjęcia 1 z tych przyczep, ponieważ robie modele 3D i chcę sobie taką przyczepę wymodelować.Z góry dziękuję za zdjęcia.


Maszyny w mojej okolicy: Fendt 930 Vario TMS,Fendt 927 Vario,Fendt 920 Vario,Fendt 718 Vario TMS,New Holland TM190 x2,New Holland T6070,New Holland CX 8060,Massey Ferguson 8170,Massey Ferguson 6490,Claas Axion 840,Claas Ares 567,Claas Lexion 580,Claas Medion 310,Claas Lexion 530,Claas Tucano 450,Claas Lexion 460 Evolution,John Deere 6210,John Deere 2850,Deutz-Fahr Agrotron ,Ursus 1634 x3, Ursus 1224 x6 i inne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

Mam Tandem Pronara co prawda paka była robiona na zamówienie (szersza dłuższa i 3 burty) na początku jeździłem ze zbożem to wchodziło jakieś 15 ton ale na tą przyczepe 3 nakładki to zadużo teraz jeźdze z 2. Trzecią warstwe zakłądam tylko do transportu marchwi. Jeśli jest teren podmokły to przyczepa idzie super


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

T654 się nie opłaca lepiej kupić T654/1 a różnica w cenie jest niewielka.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VWPASSATB6    0

Możecie mi nie wieżyć, ale kosiłem w tym roku gościowi co ma 2 przyczepy pronara 6t. Wykosiłem, wysypałem i do domu. Klijent pierwszy jechał przez miedze i stało się... Na moich oczach wyrwała sie ośka tylna z pierwszej przyczepy. Miedza była dosyć duża bo gdzieś tak z 40 cm na oko. Niewiem ile taka czepka kosztuje nowa, ale ja wole kupić uzywaną HLke niż to jak ja to teraz nazywam przyczepopochodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacho    0

jeżeli ta przyczepka ma Ci służyć do przewożenia materiałów sypkich to powinna wystarczyć, ale do bel sie nie nadaje bo ma za wąską podłogę. Przryczepka metaltechu jest szersza ale niestety droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

A ja zamawiam sobie właśnie 2 10T Pronarki, oplandekowane :) mam nadzieje że będą dobrze się sprawowały.

Czy ma ktoś takie na AF? Może powie coś więcej o nich, jakie wady co by zamówił a co nie jakby teraz kupował.

Z góry dzięki wszystkim. :)


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Ja też dołączam się do pytania bo właśnie zamówiłem przyczepę z Pronaru 10T i za tydzień powinienem ją mieć :) też jestem ciekaw zdań użytkowników na ich temat


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

A ja właśnie odebrałem tydzień temu Pronarkę T672 (8t) No i powiem wam że na pusto idzie bardzo leciotko, jak jedna przyczepa 4 tonowa. Wykonanie dość dobre, zboże można sypać i nigdzie nie ucieknie. Aż szkoda mi brać ją do wożenia pszenicy. Ja czekałem na nią miesiąc czasu bo mają teraz taki zbyt na nie jak na świeże bułeczki ^_^


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

moje przyjdą dopiero w 2 połowie kwietnia, pozostaje tylko czekać.....


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

A jakie przyczepki kupiłeś, tandem czy zwykłe i ilu tonowe??


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

T672/1 10T z plandekami


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Dwie?? Jakie wyposażenie?? Tylko plandeki, i jaka cena?? :)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

2 z plandekami zaczep automatyczny w jednej, i jedno koło zapasowe, plandeki jw pisałem i osie 30 km/h (pytałem uzytkownika i powiedział że w zupełności wystarczą) koła 15.0/70 R 16


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

A kto ma koło zapasowe w jednoosiowej na przedniej burcie? Bo ja jak miałem pożyczoną to jak koło było zamontowane na uchwycie to nie dało się kręcić korbą od stopki :) wszystkie tak mają?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Ja źle zrobiłem że nie wziąłem wyższych opon do mojej T-672 bo te standardowe się grzeją :) , a w ogóle źle zrobiłem że nie wziąłem T-672/1 bo różnica cenowa nie duża :)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj