Arni

Valtra A

Polecane posty

piotrb    0

Unia grudziądz, nie na zabezpieczeniu resorowym. Wagą to nawet nie ma co porównywać z kosem 3,0s. Bez ładowacza to zapene by troszkę fruwała przodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

witam co do podnośnika to aśka podniesie kosa 3m bo i ja zaczepiałem taką maszynę do zetora 8045 ale szybkość pracy to jedynka szosowa zając ile to będzie km/h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
słuchajcie może aśka (valtra A85) i jest tandetna, prosta i z małą kabiną. Mam model A85, ale dziś zamiast niej wybrałbym DF Agrofarma 100 (troche tańszy, bardzo dobry ciągnik) tylko nie wiem czy on pociągnął by agregat podorywkowy KOS 3,0s grudziądzki na ciężkiej glinie 10-12km/h???, pług 5x35cm kiedy to poprzednie moje ciągniki - ursus 120 KM szóstka ciągnięty na lince przez U-360 nie dawały sobie rady z 4x35! ktoś tutaj wspomniał o wadze. ten temat bez komentarza, uciąg za***isty! spalanie - nie doprowadza do bankructwa. kupując Aśkę myślałem że w razie awarii ciągnika głównego o mocy 150KM będzie czym go zastąpić i wcale sie nie oszukałem.

Pozdrawiam

 

E to dobre, to pewnie mojego Kvernelanda ES-95 -4 skibowego obrotowego(2 metry orki) jakbyś zaczepił to pewnie by szedł bez problemu, nie wspominając już o obrocie....Ciekawe co by się obróciło: pług czy traktor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
kos 3,0s może i ponad jej siły ale podnosi, ciąga 10-11km/h pług o którym mowa też tylko trchę wolniej. Gdybym nie musiał to bym jej nie czepiał do tego sprzętu. A85 aorała już ok 20ha, jescze 60 jej zostało. filmik już jeden jest ale za ciemno było dzisiaj i co niektórzy odpisaliby, że z podniesionym pługiem chodzi! film nagram jescze w tym tygodniu i pewnie go zamieszcze , tylko ciekaw jestem co wtedy przeczytam?

daj ci boze taka waltre ale z takimi maszynami i w takiej robocie i ziemi to i 100km to mysle ze na styk, jak pytalem się sprzedawców bo szukam czegoś nowego i trafiłem na valtre to stała własnie taka 85 w serwisie pytałem gościa - 4 skib max ustawiony na 38cm skib to stwierdził jedno ciągnik ok ale spodziewał sie więcej a miało być tak fajnie :D wiec mysle ze normalni ludzie pracujacy na roznych glebach ja np 1,2,3klasa mogą troche wątpić ale ja jestem otwarty wyślesz dobry film bedzie gites nie no cóż wyjdziesz na bajkopisarza


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb    0

szybkość? 2 bieg w zakresie M, to jakieś 6-7km/h, miejscami 1 bieg, wtedy to już spada jak na początku pisałem do ok 4km/h ale tu nikt nie pisał że to ********* ciągnik na taki sprzet i ziemię i że lata jak 150koni! ale zapomnieliście jeszcze o bronie wirnikowej 3,0m (na szczęście bez siewnika)!

 

 

 

 

//Cenzura Kolego!!!!!!!!!!!!!

Edytowano przez Balzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

www.valtra.com a w polsce chyba strony jeszcze nie ma


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

poszukaj, na google napewno jest bo kiedys na niej bylem


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek46ha    1

Gdzie jest ten film Valtra A85 vs pług 5x35 ...?


Rzadko piszę, ale zazwyczaj dłuższe posty - uważam że piszac zwięźle potrzeba najczęsciej minimum kilku zdań żeby post miał sens, nie był wyrwany z kontekstu i coś wnosił do tematu. Nie cierpię jak ktoś piszę kilkuwyrazowe posty - najczęsciej są bezużyteczne i zaśmiecają forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a czy valtra A 75 bedzie sobie radzila z plugiem 4x35 na ziemiach 4 klasy ????


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

No nie wiem lepiej zaczepić go do większej valtry,bo A75 może mieć z nim problemy :D


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

czemu tylko 1 osoba odpowiedzial na moje pytanie ????


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Rozumiem że pług zagonowy? To czemu nie. Takie pługi to u nas nawet 385 ciągną. My ciągnęliśmy taki ursusem 914 i większych problemów nie było. A valtra A75 ma przecież więcej koni niż 914 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intruder    0
E to dobre, to pewnie mojego Kvernelanda ES-95 -4 skibowego obrotowego(2 metry orki) jakbyś zaczepił to pewnie by szedł bez problemu, nie wspominając już o obrocie....Ciekawe co by się obróciło: pług czy traktor B)

Robert naprawde ciągasz es 95 ciągniczkiem jd 6320?jak sobie radzi na jakim biegu i na jakiej ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

gdzies kiedys za dalekimi miesiacami , traktorami i maszynami :) widzialem link do firmowych filmikow z valtra

z polskiej strony ale nimoge znalesc tego linku i jagby ktos wiedzial na jakiej stronie byly te filmiki to bylbym wdzieczny

 

 

:D:):D 1000 postow


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd6220    1

a ile może kosztowac i czy dobra jest VALTRA seria C i jako ma kabine i czy jest lepsza od JD około 100 KM VALTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek46ha    1

"szybkość? 2 bieg w zakresie M, to jakieś 6-7km/h, miejscami 1 bieg, wtedy to już spada jak na początku pisałem do ok 4km/h ale tu nikt nie pisał że to ********* ciągnik na taki sprzet i ziemię i że lata jak 150koni! ale zapomnieliście jeszcze o bronie wirnikowej 3,0m (na szczęście bez siewnika)!"

 

 

Nie żebym się czepiał, ale gdzie jest ten filmik "valtra a85+5*35 grudziądz"?


Rzadko piszę, ale zazwyczaj dłuższe posty - uważam że piszac zwięźle potrzeba najczęsciej minimum kilku zdań żeby post miał sens, nie był wyrwany z kontekstu i coś wnosił do tematu. Nie cierpię jak ktoś piszę kilkuwyrazowe posty - najczęsciej są bezużyteczne i zaśmiecają forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5
gdzies kiedys za dalekimi miesiacami , traktorami i maszynami :o widzialem link do firmowych filmikow z valtra

z polskiej strony ale nimoge znalesc tego linku i jagby ktos wiedzial na jakiej stronie byly te filmiki to bylbym wdzieczny

 

 

:o:):) 1000 postow

 

oto link do strony z filmami Valtry http://www.agrolmet.pl/index2.php?id=filmy


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swirek    0

Aśka to nowa 800 a Valtra 800 to bardoz udany ciągnik wytrzymuje po 9000godzin bez awari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez Sławomir111
      Dzień dobry Mam problem z Valtrą 6850 hi wyświetla mi błąd h 118 i nie podnosi tylni podnośnik . Kable są całe i mają prąd. Nie moge znaleźć przyczyny,  proszę o pomoc 
       
       
    • Przez Adam35
      Witam, przychodzę z problem podczas postoju kontrolka temperatury oleju w skrzyni świeci się a podczas jazdy miga, oraz kontrolka stopu miga cały czas niezależnie czy na zaciągniętym ręczny czy nie przed tem migala tylko na pozycji P a po wrzucenie rewersem kierunku gasła. Obstawiam że oznacza to jakiś bład lecz nie mam dostępu do instrukcji. Pacjent valtra c110

    • Przez dominik96
      Witam, 
      podpowie ktoś, gdzie szukać przyczyny Valtra t174E, wywala dwa błędy 6010 02 03 i 6010 10 03. Nie można załączyć WOM.
    • Przez cslukasz
      Mam problem z ciągnikiem znajomego. Otóż w tamtym roku dwa razy przetarły się kable od przedniego TUR'a i wyleciał cały olej. Ostatnim razem przetarły się z prawej strony i zdążył zjechać z pola na podwórko (ok 100m), poprzednim razem wyleciało tyle oleju że skrzynia nie działała. Teraz problem taki że w garażu zanim zaczeliśmy wymieniac przewody, tylni podnośnik podnosił baaaardzo powoli (około 2 minut by podnósł do samej góry, gaz mało daje) pomyślałem że mało oleju więc bierzemy się do roboty, po wymianie przewodów podnośnik nadal bardzo powoli idzie do góry. Cała reszta hydrauliki działa wzorowo razem z wywrotem. Ale zauważyłem że jak ustawi się podnośnik w pozycji by podnosił i użyje się dzwigni od tura w którym kolwiek kierunku to ponosnik idzie jak szalony do góry, ale pod obciążeniem i tak słabo, na pusto w góre idzie. Przewody są na odpowienim miejscu więc to odpada. Średnica przewodów też odpowiednia. Przy podnoszeniu podnośnika przyciskiem na konsoli (recznie) zapala się dioda pod książką, a czasami miga. Pomóżcie, i czy obędzie się bez komputera ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj