Arni

Valtra A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris14    267

Ja słyszałem, że cena A75 zaczyna się od 123 tys. zł + 22% VAT, a 140 tys. zł + 22% VAT to kosztuje A75 full-opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

polecam zadzwonić ponownie do Paczkowa 061 81 58 644 bo mnie za normalne wyposażenie powiedzieli 140 i nic mniej a mniej to chyba że bez WOM albo jakiejś innej podstawy np HiShiwt albo bez błotników to dzięki za cene koło 120tys bez zaczepów , błotników sprzęgła HiShiwt, wycieraczki ze spryskiwaczem, roboczego oświetlenia, układ hamulców pnełmatycznych też brak, hakowych końcówek, bez obciążnikó i na przodzie i na tyle, do mnie to podstawy by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

O cenie ciągnika to proponuję porozmawiać z lokalnym przedstawicielem handlowym Valtry bo u takiego gościa na bank będzie taniej bo tak np było z zetorem znajomego w TORAL Gostyń kupił taniej niż w Kaliszu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

to ja taką polityke delerów i sprzedaży omijam z daleka np. rozmawiam z Krone i dał dobrą cene a Pottingera deler się droży to nie prosze się choćbym np wolał Pottinger tylko biorę w innej firmie tak odrzuciłem Clasa zgrabiare za polityke delera w Mroczeńu i Kverneland całkowicie niedotępnego delrera mam w pobliżu to omijam z daleka bo dziś jest konkurencja i to jest najważniejsze hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

tak robi wiele firm po to żeby istniały punkty dilerskie bo są im potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

zgodzę się z tym tylko jak rozmawiałem z centralą DF to powiedzieli 3 delerów na mój teren i przybliżoną cene i mało się pomylili a VALTRA nic nie wspominała o przedstawicielach tylko oni mi dali oferte nie będe się prosił o upust powiedziałem jake marki biorę pod uwage że JD, Valtra lub DF czyli raczej chcieli sprzedać swój ciągnik a cene nie dostałem rewelacyjną mnie się podobają ciągniki Valtry tylko bez całej serii A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na targach w Krusyznie miałem okazje być przy stoisku Valtry aby ugadać cene co do konkretnego wyposażenia. Chciałbym coś takiego kupic i tak: Valtra A 95, 98 KM i 2270obr/min z pełnym wyposażeniem (klimatyzacja, radio, AutoControl, TUZ itd.) wyniosło by jakies 160tys Brutto. Jest to dobra cena jak za taki ciągnik. Przejechałem się i bardzo pozytywnie mnie rozczarowała :blink: Wszystko pod reką i myśle ze wart tych pieniedzy.

 

 

 

Pozdrawiam.


Technika Rolnicza! (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Dzisiaj na targach w Krusyznie miałem okazje być przy stoisku Valtry aby ugadać cene co do konkretnego wyposażenia. Chciałbym coś takiego kupic i tak: Valtra A 95, 98 KM i 2270obr/min z pełnym wyposażeniem (klimatyzacja, radio, AutoControl, TUZ itd.) wyniosło by jakies 160tys Brutto. Jest to dobra cena jak za taki ciągnik. Przejechałem się i bardzo pozytywnie mnie rozczarowała :blink: Wszystko pod reką i myśle ze wart tych pieniedzy.

Pozdrawiam.

Stary-Valtra tak potaniała ?-nie chce mi się wierzyć-za taką Valtrę tyle,że słabiej wyposażoną w 2005 r chcieli odemnie 178 tys (jak coś to służę ofertą-i nie była to cena do zbytniej negocjacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

pierwszy bum związany z SPO minał to i wszystkie ciągniki ztaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

moze tyle kosztuje A75


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Dobrze, że założyłem ten temat bo bardzo się rozwinął, a myślałem że nie przejdzie. :blink:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

powiem wam że do dziś myślałem że Valtra jest bardziej bezawaryjna niż JD a tu serie A 95 ma mój znajomy dwie takie i w 3 latka zrobił po 4tys mth i dosyć żeczy siadło i nie chwali tak mocno przede wszystkim sprzęgło wysiada i zwolnice na przodzie i mają usterek doysć przykro mi to powiedzieć ale żeby taki sprzęt i przy 4tys robić dwa razy sprzęgło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

jeśli ciagnik pracuje przy turze to sprzeglo wysiada szybko moj znajomy ma lambo 60 z turem i po 2 tys mtg wymienial sprzeglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A czy Valtrę A można doposażyć w elektroniczy/elektrohydrauliczny Rewers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

W ostatnim RPT pisze ze przy około 1700 mtg w MF bylo juz wymieniane sprzegło, rewers mechanizcny i robota z turem....


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaziu6011    1

Ja posiadam Valtre A95 i narazie nie mam do niej zastzrzen bo dopiero przepracowala 30h ale mam wszystko pod reka fakt troche abina mala i dalego trzeba sie schylic do klamki od drzwi ale poza tym to piekna sprawa,oszczędny zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

z jakimi maszynami pracuje Twoja Valtra???12 przełożeń wystarczy???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaziu6011    1

narazie to jest kultywator scierniskowy i radzi sobie bez problemu byla dwa razy w transporcie i radzila sobie bardzo dobrze.zobaczymy jak to z kosiarka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniek0987
      Poszukuje opini o skrzyni direct, czy jest ona wytrzymała? Mało jest opini w internecie na temat tych skrzyń. Może lepiej sobie ja odpuścić i brać versu? 
    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez Sławomir111
      Dzień dobry Mam problem z Valtrą 6850 hi wyświetla mi błąd h 118 i nie podnosi tylni podnośnik . Kable są całe i mają prąd. Nie moge znaleźć przyczyny,  proszę o pomoc 
       
       
    • Przez Adam35
      Witam, przychodzę z problem podczas postoju kontrolka temperatury oleju w skrzyni świeci się a podczas jazdy miga, oraz kontrolka stopu miga cały czas niezależnie czy na zaciągniętym ręczny czy nie przed tem migala tylko na pozycji P a po wrzucenie rewersem kierunku gasła. Obstawiam że oznacza to jakiś bład lecz nie mam dostępu do instrukcji. Pacjent valtra c110

    • Przez dominik96
      Witam, 
      podpowie ktoś, gdzie szukać przyczyny Valtra t174E, wywala dwa błędy 6010 02 03 i 6010 10 03. Nie można załączyć WOM.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj