Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtas

Zetor 7211 problem z pompą wtryskową

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
wojtas    73

dzisiaj zetor odmówił współpracy.myślałem że po prostu się zapowietrzył lecz niestety po kilku próbach odpalenia zapalił ale w ogóle nie reagował na gaz . nie dał się zgasić .. po jakimś czasie sam zgasł. sprawdziłem stan filtra wszystkich połączeń i po odkręceniu przewodów na wtryskach okazało się ze na dwie sekcje nie tłoczy paliwa. kilka razy zapalał lecz dostawał wysokich obrotów na dwóch tłokach i nie dał się gasić. znajomy mechanik polecił mi zakład w Ogrodniczkach koło Białegostoku lecz od dzisiaj do 18 lipca mają urlop. nie polecał za to zakładu w Zambrowie. może ktoś zna jakieś zakłady w podlaskim co znają się na rzeczy i potrafią zrobić porządną naprawę

adikpl1    179

Ja też bym ci polecił ten zakład. Remontowali mi silnik z 5211 i jak na razie śmiga aż miło. Udzielają także gwarancji na pół roku chyba

wojtas    73

zetor chodzi jak nowy. zrobiłem jednak w zambrowie . okazało się że wszystko jest ok tylko sekcje zalazły smołą. twierdzą że w naszej okolicy sprowadzają badziewne paliwo. dodam że nie leję byle czego tylko cały czas "niby " orlenoskie

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Ja mam c360, Zetora 7211 i Bizona ZO56 do wszystkich tankuje olej opałowy i śmigają aż miło <_< żadnych problemów <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować