Zaloguj się, aby obserwować  
anna

poszukuję posiadaczy mf 525

Polecane posty

anna    0

bardzo mi zależy na kontakcie z osoba, która posiada kombajn zbożowy MF 525 ; najlepiej z woj. lubelskiego, ale nie tylko. Oto mój nr gg 2283107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxmarcinex    0

Witam

co byś chciała wiedzieć ja co prawda jestem nowy, uzytkownikiem podobnego kombajnu bo MF 530 ale to prawie to samo i chętnie pomogę w miare swoich możliwości jestem z lubelskiego jak coś to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna    0

poprzednie problemy mam już rozwiązane, a dziś zepsuła mi się pompa :( może ktoś ma namiary na sprzedawców pomp do kombajnów, a w szczególności chodzi mi o MF 525 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak się spisują te kombajny 530 , 525 jak z dostępem do części i wydajnością. Czy często się psują Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melis    0

Witam!

 

Czy woda w ukladzie chłodzenia jest mocno mieszana?

 

Dziwi mnie to że po odkręceniu korka wlewu jest maly "chaos" w niej- tak ma być?

Po zdjęciu paska popy wody spokój...

 

Węże ciepłe, chłodnica czysta itp.

 

(model 525)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno82    5

Ja mam MF 520 i u mnie tez ta woda w chłodnicy buzuje ,ogólnie kombajn jest ok ,poza przystawka do kosy czyli słynną przekładnią która często się psuje ,może gdyby mniej chwastów rosło było by lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

ja tydzień temu byłem w miejscowości Wysokie albo dokładnie Dragany 24a tel604 909 502 , widziałem tam kilka mf 525 520 i innych w ciul tam jest, niektóre kompletne, jest to kilka km od kraśnika w stronę krasnegostawu , ale uprzedzam gość jest troche drogi ale idzie ztargować na ludzkie pieniądze


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolwik129    0

Witam koledzy ja troche poza tematem i trochę po czasie ale odpowiadając na pytanie kolegi o opinie na temat kombajnów mf 520i innych mam jak najlepsze zdanie. Uzytkowałem juz do tej pory 3 takie kombajny i musze powiedziec ze poza brzydkim wyglądem technologicznie sa to najlepsze kombanjny. Właściwie beawaryjne z bardzo dobrymi silnikami i bardzo dużą wydajnością. Polecam modele 530 i następne bo one mają zwężone podsiewacze a szerokość wytrząsaczy jest bez z zmian. Maszyny te mają prrekładnie na zmianę obrotów cepów co swietnie sprawdza sie z koszeniu rzepaku. Zaden kombajn nie kosi tak ładnie rzepaku jak MF a to dzieki bardzo małym obrotom cepów. Czesci są ogólnie dostępne paski łożyska itp. A jezeli chodzi o wadliwe napędy kosy -przekładnie shumachera to wystarczy dbac zeby był w niej olej i kosa oraz bagnety były w dobrym stanie i sprawuje sie rewelacyjnie. Zreszta jak sami widzicie teraz wszystkie nowe kombajny sa na takiej przekładni. Nieprawdą jest ze kombajn grzęznie -angole i to przemyslemi i jak sami wieceie silnik wazy mniej niz np 3 tony pszenicy. Wiec silnik z przodu nie jest problemem. Minusem jest hałas ale innych brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie one brzydkie. Wujek miał do niedawna MF620. Wyglądem MF 620 i pochodne biją polskie Bizony na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
    • Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj