mechas

piasty kół jezdnych w przyczepie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mechas    10

Witam :D Czy można umyć wnętrza piast kół jezdnych w przyczepie myjką ciśnieniową w celu usunięcia resztek starego smaru ? Oczywiście przy całkowitym demontażu z czopa osi , i wyciągnięciu łożysk .

Czekam na opinie :D

Rolnictwo - Życie , Hobby , Pasja

Arek    202

Jasne, że można. Później trzeba tylko dobrze wysuszyć, nakłaść świeżego smaru i składać :D

Wiadomość z agroFakt.pl

damian1992    76

Tak, też tak kiedyś robiłem i nie mam żadnych problemów

Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

dawidg2    30

ja też tak teraz robiłem przy remoncie przyczepy. wymyte ciepłą wodą że zaraz odparowała to nawet za dużo rdzy nie zostało

arek92    1

Ja jak rozbierałem piasty to najpierw umyłem w ropie a potem wodą.

Nikita_Bennet    270

zdejmowaliśmy ostatnio tylne koła w bizonie - myjka, jak wyschło to benzyna i jak ta wyschła to już wtedy smar i składaliśmy.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Przez artur04c
      Witam, mam przyczepę d83 i nie mogę zlokalizować numeru ramy. Gdzie ten numer może się znajdować? Pozdrawiam Artur.
    • Przez sznajdik
      Jak w temacie, czy da się przekwalifikować przyczepę ciężarową na rolniczą jeśli tak czy to legalne? Bo słyszałem o takim przypadku sam mam 2 i zastanawiam się nad takim manewrem
    • Przez Audi213
      Chciałbym zapytać o różnicę między tymi dwoma przyczepami, bo natrafiła się okazja kupna 60.02 i chcę się coś o niej dowiedzieć. Czy jest jakaś różnica w wymiarach paki, i czy też można na nią spokojnie robić zabudowę 8/9ton?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj