Zaloguj się, aby obserwować  
rado304

Czy kochasz wieś

Polecane posty

rado304    0

Jeżeli kochasz wieś to dlaczego i za co

Ja ją kocham za klimat,czyste powietrze,wolności :D


U-R-S-U-S C-360-3P To Jest To

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Powietrze to już chyba nie takie czyste :D

Wychowałem się na wsi więc do miasta mnie jakoś nie ciągnie. Tzn. wychowuję się cały czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rado304    0

no powietrze nie jest takie czyste ale czystsze niż w mieście


U-R-S-U-S C-360-3P To Jest To

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Temat bez sensu i podejrzewam że wszystkie odpowiedzi będą takie:

Powietrze to już chyba nie takie czyste :D

Wychowałem się na wsi więc do miasta mnie jakoś nie ciągnie. Tzn. wychowuję się cały czas ;]


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

panowie sorki że przerwię wam na samym początku romantyczną opowieść o polskiej wsi ale jest już temat miasto vs wieś i tam wyrażane są już opinie tego typu więc jak na moje nie dublujmy tematów


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rado304    0

ale MiastovsWieś jest to co wolisz a ten temat jest o tym czy kochasz wieś a nie o żadnym mieście


U-R-S-U-S C-360-3P To Jest To

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

A ja kocham wies za to ze jestem wolny i nikt nie narzuca mi swoich przekonan bo nie ma to jak przejsc sie wieczorem na pole albo lake lub do lasu itp KOCHAM WIES!!!


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A ja jej nienawidzę po 20 latach mieszkania a teraz pracy mam już tego wszystkiego dość zapierdziel od rana do wieczora, zero z tego przyjemności, kasy teraz też mało.... fajnie jedynie jest wsiąść na motorek i pojeździć po lasach, łąkach itp... ale dalej nie planuje pracować na wsi.... Ja jedynie kocham wieś za to że podczas imprezy sąsiedzi się nie czepiają i można muzykę na full zapuścić :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Ja kocham wieś za "wolność". W mieście czuję się jak w pudełku, tak jakby brakowało mi tlenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

mozecie sie smiac , od 13 lat mieszkam za granica , ale za kazdym razem jak jestem z synem tu na wsi u znajomego rolnika i jak czuje smrod dochodzacy z obory to przypominam sobie dziecinstwo spedzone na polskiej wsi , i czasami brak tego zapachu skoszonej trawy , schnacego siana , zapach zniw twz ma swoj zapach , w miescie poranek pachnie spalinami i kurzem , na wsi to juz zupelnie inna paleta zapachow , pozderki dla wszystkich milosnikow naszej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta23    4

mozecie sie smiac , od 13 lat mieszkam za granica , ale za kazdym razem jak jestem z synem tu na wsi u znajomego rolnika i jak czuje smrod dochodzacy z obory to przypominam sobie dziecinstwo spedzone na polskiej wsi , i czasami brak tego zapachu skoszonej trawy , schnacego siana , zapach zniw twz ma swoj zapach , w miescie poranek pachnie spalinami i kurzem , na wsi to juz zupelnie inna paleta zapachow , pozderki dla wszystkich milosnikow naszej wsi

 

 

Temat wsi zawsze będzie dla mnie bliski;) Moja Mała Ojczyzna;)Tu się wychowałam... Miejsce, do którego zawsze wracam... Ostoja... Tu się leczy każde rany... Choć sytuacja finansowa na wsi nie jest zbyt ciekawa wolę pozostać na hektarach niż zamieszkać w szarym bloku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj