maciek14059

kto ile by dal za za c360

Polecane posty

Ursusc385    1565

Mnie remont skrzyni + chamulce, nowe sprzęgło, i nowa pompa hydrauliczna kosztowało 3500zł :D w skrzyni ok. 10 trybów nowych, pare wałków nowych i coś jeszcze, ale zapomniałem, :D tryby były zjeżdżone niesamowicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Jak są papierki to spokojnie 13-14tyś . sobie wołaj. :D


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

NO jak są papiery to inna rozmowa, jeszcze jak zrobisz skrzynię to możesz wołać 14tyś

Hmmy tylko znając życie nie jednej osobie po remoncie się odechciewa sprzedać ciągnik bo chodzi i jest ok :D , żal się rozstać z poczciwą:D 60

tylko te części do skrzyni , rzemiosło nic nie warte ;[:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWKUB    1

z papierami 12tys


Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

ja mam c-355 z 64r. chyba albo 68r. i jakies 6 lat temu mial kapitalny remont ktory kosztowal ok. 6000 zl i teraz nie sprzedalbym go za zadne pieniadze na poczatku chcialem go sprzedac bo jakies 3 lata temu kupilem MF3050 to 15tys. zl za 355 nie chcieli dac a ona nawet w najgorsze morozy pali na dotyk nowki 4 opony akumulatory rozrusznik alternator i normalnie pieknie chodzi nawet za 15tys szkoda go oddawac


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Raczej kolego tą 55 masz z 68 roku, bo o ile dobrze pamiętam to w 1966r ursus rozpoczął produkcje 4011.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

mozliwe musialbym zobaczyc i sie upewnic ale to jest ciagnik nie do zajechania :]


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie zakładam nowego tematu bo i tak byście przenieśli.

To tak za ile mógłbym opchnąć ursusa c-360 rok 1977, 3830,9 mth, obrabia 1 hektar :) .

Nie wiem czy są papiery muszę się dziadka zapytać, ale raczej są ale nie jest zarejestrowany.

Wszystko jest sprawne, odpala muśnięciem palca ponieważ ostatnio go czyściliśmy :) .

Oponki jeszcze są dobre, posłużą parę latek. Biegi wchodzą leciutko, samego mnie to zadziwia :) .

Tutaj parę fotek:

1. http://www.bankfotek.pl/view/324516

2. http://www.bankfotek.pl/view/324521

3. http://www.bankfotek.pl/view/324529

4. http://www.bankfotek.pl/view/324532

5. http://www.bankfotek.pl/view/324536

6. http://www.bankfotek.pl/view/324539

Ps. Jeżeli piszecie cenę to piszcie od razu dwie, jedna za niego z papierami a druga bez papierów :)

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
, żal się rozstać z poczciwą;[ 60

I tylko dlatego u nas C-360 stoi na podwórku :o


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloss    0

hej a czy ktoś wie czy 60 miały kiedyś miękki przód bo ta chyba ma i niewiem czy to nie jest c-4011

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

widze ze to nie jest orginał :o

Przedni most od c4011 ale to nawet lepiej no on jest mocniejszy od typowego.

z papierami 12 tys

bez z 7-8tys moze nawet z 9patykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
hej a czy ktoś wie czy 60 miały kiedyś miękki przód bo ta chyba ma i niewiem czy to nie jest c-4011

pozdro

 

 

Ja mam nie jest oryginalny ale o niebo lepiej jeździ isę niż na twardym :o


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
hej a czy ktoś wie czy 60 miały kiedyś miękki przód bo ta chyba ma i niewiem czy to nie jest c-4011

pozdro

Oryginalnie C-360 nie miały miękkiego przodu. A reszta to raczej C-360 co silnik 4011 trochę inaczej wyglądał.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

Witam

Czy 16tys za c360 to dużo?

1982rocznik, nowe błotniki, maska, siedzenie, chłodnica, tylne opony, instalacja elektryczna, światła.

Silnik podobno od nowości chodził bez większych napraw.

Cała odmalowana, tylko że bez kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

Hmm trudno powiedzieć musiałbyś dać jakieś foto, ale. wątpie czy ktoś ci da 16tyś za 82r. Ja chiałem sprzedać 3p 86r w orginale pierwszy wł. stan BDB z turem za 20tyś.(foto w mojej galerii) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

niestety żadnego zdjęcia nie mam, ale tak z wyglądu to super sprzęcik,

na liczniku ma 500mth ale był już kilka razy wymieniany, tak w sumie to około 2000mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj