maciek14059

kto ile by dal za za c360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maciek14059    3

witam mam na sprzedaz c360 rok 1978 zarej oplacona do 2011r po kapitalnym remocie nowy wal ,nowa papa wzmacniana ,nowa kabina ,piscie ile moge za nia dostac:) dozucam fotki

post-16786-1246733307_thumb.jpg

post-16786-1246733355_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

więcej niż 11 tyś za nią nie dostaniesz, do tego ona ma okrągłą oś a tak propo to jest c355?


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565
witam mam na sprzedaz c360 rok 1978 zarej oplacona do 2011r po kapitalnym remocie nowy wal ,nowa papa wzmacniana ,nowa kabina ,piscie ile moge za nia dostac:) dozucam fotki

 

ehh pisze się remoncie, pompa a nie papa, piszczie a nie piscie, dorzucam a nie dozucam

Radze zainstalować mozille albo coś w tym stylu :D

I to jest C-355 - stare obciążniki na kołach z tyłu, okrągła oś i stary przedni zaczep

 

Ja bym taniej jak 12 tyś. zł jej nie sprzedał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

Nie stwierdzaj tak od razu że nie dostanie. Ja uważam ze po kapitalnym remoncie, + kabina to śmiało można wycenić na 13- 14tyś, i nie sprzedawać poniżej 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Uważam że 12-13 tysięcy bez problemu za nią weżmiesz :D


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

no niby remont jest ale taki uknechcony a te koła jak wyglądają 11-12tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

jakbym miał ja kupić to bym ci dużo wiecęj jak 10 tys nie dał :D ale ty jak sprzedajesz to daj ją gdzies za 15 tys może się ktoś trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ze okrągła oś to nie koniecznie musi być C-355 ja sąsiad ma C-360 prosto z fabryki jeszcze jest namalowany napis Ursus C-360 i okrągła. A gosc załozył stare obciazniki na kołach wywalił od C-360 i wsadził od 55 :D Powinieneś dostać w granicach 15 tyś. 5 tyś jak dorzuci to ma 5211


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2

Jak dla mnie 12 000-13 000 zł,bo ma fajną kabinkę.


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

no ale kto da 15 tyś ??? cenić sobie można a jak komuś zależy na sprzedaży to niestety musi go taniej dać za 14-15 tysięcy 3p spokojnie dostaniesz :D


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

No to ceń 15tyś do negocjacji i tyle..

 

Ile ma mth?

 

POdnośnik dobrze trzyma na małych obrotach??

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Kolega wyżej dobrze gada, polac mu :D

A co do modelu to patrząc na rocznik to c-360. Od 1976 roku robili c-360 a chyba do 1978 roku dawali okrągła przednią oś.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Podłączam się... :D

Na ile wycenilibyście moją "60tkę" < klik do fotek >

Pompa zrobiona, teraz jest u mechanika w skrzyni wymienione: wodzik, korki do zmiany biegów, pokrywa, kluska, uszczelki, razem 270 pln. Z 7 lat temu zrobiony silnik, lubi czasem pociec. Elektryka to się w domu kiedy poprawi. Niestety papierów brak... może gdzieś się znajdą, teraz pytanie ile za nią można by wołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Można wołać 11tyś.-13tyś. Mam pytanie dlaczego masz takie koła na przodzie? robuch6 możesz ją wycenić na 11-14tyś. , ale będzie problem bo nie ma papierów :D


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ja bym nic nie dał bo to jest ciągnik jakiego nigdy nie kupie :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2
Podłączam się... :D

Na ile wycenilibyście moją "60tkę" < klik do fotek >

Pompa zrobiona, teraz jest u mechanika w skrzyni wymienione: wodzik, korki do zmiany biegów, pokrywa, kluska, uszczelki, razem 270 pln. Z 7 lat temu zrobiony silnik, lubi czasem pociec. Elektryka to się w domu kiedy poprawi. Niestety papierów brak... może gdzieś się znajdą, teraz pytanie ile za nią można by wołać?

 

Wg mnie to tak coś koło 10 000zł no może 11 000zł no bo nie ma papierków :D :D


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
A ja bym nic nie dał bo to jest ciągnik jakiego nigdy nie kupie :D

Sorki ale po co się wypowiadasz? Niewiele to wnosi do tematu.

 

@robuch na zadbana wygląda ta twoja 60 ale przez ten brak papierów możesz ciężko za nią dostać 12 tys.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

moim zdaniem taki ciągnik bez dokumentów to naprawdę nie jest wart więcej niż 8 tyś. Przecież w dzisiejszych czasach bez OC i przeglądu to nie da się na drogę wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
no ale kto da 15 tyś ??? cenić sobie można a jak komuś zależy na sprzedaży to niestety musi go taniej dać za 14-15 tysięcy 3p spokojnie dostaniesz :D

no tak dostaniesz 3 p w takiej cenie ale następne 16 tys na remont będzie może trzeba wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

dokładnie :D

ja za swojego 3p wziąłem 18 tys. (podnośnik ciekł to nalałem przepalonego oleju , silnik miał wycieki, ciśnienie na rozgrzanym było słabe, na 2 stukało coś w skrzyni, nie można bylo włączyć polowych biegów ) co prawda stan wizualny był ok :D

za 355 dałbym z 11tys. (przednie koła pewnie takie bo oś została po 18 na 4 dziury ? )

za 360 dałbym 9 tys , z papierami 12-13tys :D

(TO TYLKO MOJE ZDANIE )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

c-360 wychodziły z obciążniki od c-355 i belką okrągłą z przodu początku początku produkcji

NO za tą pierwszą to no kogoś znajdziesz to może 14tyś - osobiście bym jej nie kupił polał bym za 6 taką to kapitalnego remontu , i wiem co mam

NO a ta druga za kabinie puszce to obrazu 3,5tyś mniej no i jeszcze bez papierów :D ciężka sprawa żeby ktoś to wziął

zimą miałem okazję 4011 w podobnym stanie , ale bez papierów to dałem sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek14059    3

jestem pierwszym wlascicielem tej c360 :D to tez moge smialo powiedziec ze nie byla zbytnio wysilana pracowala glownie w transporcie a przez ostatnie 3 lata przy owijarce podnosnik ma po kapitalnym remacie :D robilem ja dla siebie ale kupuje MF 3060 4x4 i mam jeszcze c360,c360 3p,i c330m tak wiec stoji az zal patrzec bez pracy ale jak nie dostane 12tys to wole zostawic niech stoji:) robuch6 na twojm miejscu tez jak by mi ktos niedal przynajmniej 11tys to bym nie sprzedal:) pozdro koledzy

 

 

a przednie kola sa oryginalne ale opony maja od samochodu ,ale tylnie sa nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Papiery się znalazły :D Wieczorem był u mnie mechanik - rozebrał całkowicie skrzynie, przywiózł mi chyba całą jej zawartość wiele pokruszonych trybów, ogólnie miazga, luzy ponoć były niesamowite, ciekawe ile części będę kosztować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj