gorski

Prasa Unia Famarol 1,8V (Vd) Opinie

Polecane posty

popieluk    0
co to moze byc? Dzis zrobilem 40 bel a po zjezdzie z pola nagle prasa przestala działać. gdy włączam WOM walek sie kreci ale prasa stoi jak zaklęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1979    1
1 godzinę temu, popieluk napisał:

co to moze byc? Dzis zrobilem 40 bel a po zjezdzie z pola nagle prasa przestala działać. gdy włączam WOM walek sie kreci ale prasa stoi jak zaklęta.

O ile dobrze pamiętam to na wałku jest sprzęgło na śrubę i najprawdopodobniej to ona się ścięła. Założyć nową i powinno byś dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoka    2

Mam ja rok zrobiłem coś około 600 bel,z aweri to zerwana śruba zabezpieczająca. prasa jest super można szybko jeździć i bele wychodzą ładne jaki walek by nie był wszystko łyka 

Miałem brać metal fach i dobrze że nie wziąłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras411    20

moja   po  10 sezonie  użytkowania albo nie chce wziąć siatki mimo luzu na hamulcach albo też nie chce uciąć jej, będzie wesoło na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klauss    0

Witam mam pytanie, czy opuszczacie podłogę trochę żeby zwiększyć przerób rotora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuna9977    70

Witam użytkowników co zakupili df 1.8vd chciałbym usłyszeć opinie o tej prasie osób które ją już kilka lat użytkują czy warto ją kupić czy lepiej dołożyć do zachodniej np case RB 344. Rocznie 1000bel w tym 300 słomy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

czerwona, to szybka bedzie.... 😋

 a w sumie to sam jestem ciekaw czy to dobre.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    517

Chcesz nową taką brać ? Nie lepiej coś zachodniego ? Może z polskich najlepsza ale jeszcze jakością odstaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

jak masz brać nową unię walcową to już lepiej kup nową łańcuchową case lub new Holland. taka nowa powinna Ciebie w tej chwili wynieść jakieś 115netto może lekko więcej i w opcji jest możliwość dobrania hydraulicznego cofania rotora


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Odpuść... Nie pakuj się z deszczu pod rynnę. Szukaj zachodniej 

  • Like 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
1 minutę temu, karol091193 napisał:

Odpuść... Nie pakuj się z deszczu pod rynnę. Szukaj zachodniej 

Ale do zachodniej to i konia już trzeba większego 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
1 minutę temu, radekz200 napisał:

Ale do zachodniej to i konia już trzeba większego 😛

Weź nie p*erdol. Na YT był kiedyś film jak Proxima 80km ciąga pasówkę kuhn w słomie i chyba z prasą lely też było coś podobnego. W polskiej to zaczną ci się żeby od rotora urywać jak zaczniesz z nożami robić. A jak nie da rady to już wiesz co w następnym roku trzeba będzie kupić 🤣 pieniądz nie lubi leżeć na koncie 😂


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, karol091193 napisał:

jak masz brać nową unię walcową to już lepiej kup nową łańcuchową case lub new Holland. taka nowa powinna Ciebie w tej chwili wynieść jakieś 115netto może lekko więcej i w opcji jest możliwość dobrania hydraulicznego cofania rotora

W ksiezopolskim kosztuje 140 tys netto po podwyzkach br6090 w starej budzie jeśli jeszcze mają a w nowej wersji to obudowa to plastik 

A w case mi się udało kupić jeszcze przed podwyżka zapłaciłem za prasę rb 344  110 tys netto czyli w brutto wychodziło 135 tys brutto a teraz to nie wiem ile a w nowej budzie to mówili że miało wejść w 2023 roku 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

@slawomir23 na olx stoi nowa case za 108 netto a w nowej budzie 125netto


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, radekz200 napisał:

Ale do zachodniej to i konia już trzeba większego 😛

Te prasy też ciężko idą sąsiad zetorem 120km ciągał, miał nową i po 3 latach sprzedał. Teraz śmiga używką jd 852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Hipo453
      Witam, a więc tak mam problem w sipmie z owijaniem sznurka, gdy puszczę sznurek i owija do lewej strony dochodzi do ogranicznika i sznurek pęka. Tak dzieje się prawie za każdym razem co to może być przyczyną? Dodam że w tamtym roku wymieniłem na nowy rozprowadzacz sznurka. Drugi problem z łozyskiem z przekładni kontowej wychodzi walek na scianke i tam jest to łozysko. Przy dobijaniu beli ono się sypie po 20 belkach trzeba nowe łożysko. Czy to wina wałka, że jest podgięty i ma bicie ? Nwm już sam. Dzieki za pomoc :)
    • Przez prasamchalle
      Witam. Jeżeli ktokolwiek ma problem z nowymi prasami McHale dotyczący siły zgniotu, lub podobnych rzeczy - proszę o kontakt pod numerem: 512054681.
      Planuję zebrać osoby do pozwu zbiorowego. Więcej informacji pod wyżej podanym numerem.
    • Przez chrap17
      Witam. Ostatnio zakupilem prase sipma z569/1, lecz w komplecie nie dostalem walka wom. Wiem ze musi być on z sprzeglem(sruba zrywalna) i chcialem do innego walka dolozyc widłaka z zabezpieczeniem lecz nie wiem ile ma wynosic siła  tego zabezpieczenia Nm. Jezeli ktos moglby sprawdzic na swoim wałku to bym był bardzo wdzieczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj