Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kony88

New Holland 1530 -Czy warto kupić kombajn który kosił kukurydzę

Polecane posty

kony88    0

Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam

farmer120ha    2

Wszystko zależy od konkretnego egzemplarza od jak długo kosił kukurydze i na ilu ha.Za ile ten kombajn...??

kony88    0

facet chce za niego 27 000 zł a na ilu ha nie wiadomo bo on go z Francji sprowadzil...

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer120ha    2

No to jeśli wizualnie wydaje Ci się nie wyeksplatowany to kupuj, bo do żniw jeszcze 2-3 tygodnie.

P.S Nie cytuj poprzedniego posta bo polecą %%%%

Gago    0

Ja słyszałem ze kukurydza bardzo psuje kombajn blachy wyciera obija ich i silniki w takich kombajnach są juz podjechane . Najlepiej jak by można było wypróbować go to byś zobaczył jak chodzi.

szczewko    31

Po pierwsze 1530 z 85 roku to juz jest niewiarygodne.Ciekawe gdzie jest taki rocznik nabity bo na pewno nie na tabliczce. Za 27 tys bym nie kupił a jak wiadomo ze chodzil w qq to swoje zrobił. Heder wytarty czy lekko zurzyty?? Mozliwe ze chodził tylko w qq wiec stan jego nie bedzie super. Za takie pieniadze mozesz kupic cos nie qq nawet nie widzialo. Nie daj sie wziasc na ta klime :D rure maja wszystkie hydraulicznie wysuwana.

Matey    431

Do tego z Francji, a francuzi o maszyny nie dbają..

kony88    0

Dziwne ale rocznik ma wybity na tabliczce.... jesli chodzi o heder to slimak jest troche pogjety. Dzieki za rady bede szukal dalej pozdrawiam ;]

Matey    431

Myślę, że trochę za późno zabrałeś się za zakup kombajnu, przed samymi żniwami ceny idą w górę, a za kombajn gotowy do żniw zapłacisz dużo więcej teraz jak np. w okresie zimowym, bo nie każdy ma go gdzie przezimowac, a na kombajny z korozją niechętnie patrzymy :D . Owszem, tańsze kombajny też mogą się trafic, ale na pewno będzie w nich trochę rzeczy do poprawek. Chyba, że szukasz kombajnu na następne żniwa to tematu nie było :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez gospodarny1992
      Witam, chciałbym poruszyć kwestię przedniej miękkiej osi w Valtrze. Przybliżcie swoją wiedzę na ten temat. Mam wątpliwości jutro zamawiam Ciagnik N121H z podstawą do tura. Dealer mówił że miękkiej osi używa się tylko w transporcie, z kolei w internecie czytałem że stosują się ją w również w uprawie poprawiając tym samym uciąg i kontakt kół z podłożem. Czy warto ją kupić i może ktoś z doświadczenia zna jej zalety i wady??
    • Przez Rikko96
      Witam , mam zamiar zakupić nowy ciągnik który będzie głównym Ciągnikiem w gospodarstwie no areale około 50ha , potrzebuję ciągnik o zakresie mocy około 150-180km i zastanawiam się nad trzema markami a nawet czterema , a mianowicie chodzi mi o  John Deere 6175m / Deutz Fahr 6160 / New Holand T7 180  ale również Zastanawiam się nad marką Kubota M7-171 . I teraz Wielka prośba do was kto ma albo wie coś na tematy tych ciągników , te pozytywne i negatywne , wszystko , chciałbym się o nich dowiedzieć jak najwięcej od urzydkowników a nie od osób które sprzedają , jak wygląda w nich spalanie , no i ile mniej więcej kosztują przyjmijmy że podstawowe wersje . dziękuję wszystkim za pomoc . Pozdrawiam
    • Przez 22tomek22
      Witam posiadam prase pasową new holland br740 i mam taki problem że jak chce belować słomę to nie chce mi zaczynać beli dopiero jak nabierze prawie cały podbieracz i wtedy dopiero ledwie co rusza bela sie obracać może ktoś wie co można na to poradzić, bo zaczynam się zastanawiać czy to nie jest wina pasów?