Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
kony88

New Holland 1530 -Czy warto kupić kombajn który kosił kukurydzę

Polecane posty

kony88    0

Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam

farmer120ha    2

Wszystko zależy od konkretnego egzemplarza od jak długo kosił kukurydze i na ilu ha.Za ile ten kombajn...??

Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

kony88    0

facet chce za niego 27 000 zł a na ilu ha nie wiadomo bo on go z Francji sprowadzil...

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer120ha    2

No to jeśli wizualnie wydaje Ci się nie wyeksplatowany to kupuj, bo do żniw jeszcze 2-3 tygodnie.

P.S Nie cytuj poprzedniego posta bo polecą %%%%

Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Gago    0

Ja słyszałem ze kukurydza bardzo psuje kombajn blachy wyciera obija ich i silniki w takich kombajnach są juz podjechane . Najlepiej jak by można było wypróbować go to byś zobaczył jak chodzi.

Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

szczewko    31

Po pierwsze 1530 z 85 roku to juz jest niewiarygodne.Ciekawe gdzie jest taki rocznik nabity bo na pewno nie na tabliczce. Za 27 tys bym nie kupił a jak wiadomo ze chodzil w qq to swoje zrobił. Heder wytarty czy lekko zurzyty?? Mozliwe ze chodził tylko w qq wiec stan jego nie bedzie super. Za takie pieniadze mozesz kupic cos nie qq nawet nie widzialo. Nie daj sie wziasc na ta klime :D rure maja wszystkie hydraulicznie wysuwana.

Matey    486

Do tego z Francji, a francuzi o maszyny nie dbają..

KS Falubaz

kony88    0

Dziwne ale rocznik ma wybity na tabliczce.... jesli chodzi o heder to slimak jest troche pogjety. Dzieki za rady bede szukal dalej pozdrawiam ;]

Matey    486

Myślę, że trochę za późno zabrałeś się za zakup kombajnu, przed samymi żniwami ceny idą w górę, a za kombajn gotowy do żniw zapłacisz dużo więcej teraz jak np. w okresie zimowym, bo nie każdy ma go gdzie przezimowac, a na kombajny z korozją niechętnie patrzymy :D . Owszem, tańsze kombajny też mogą się trafic, ale na pewno będzie w nich trochę rzeczy do poprawek. Chyba, że szukasz kombajnu na następne żniwa to tematu nie było :D

KS Falubaz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marekskubi123
      mam pytanko apropo tylnich bocznych  halogenów gdzie są orginalne kostki do nich ? Jak do nich się dostać ? 

• Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was posiada lub wie gdzie można znalezc   (najlepiej w pdf ) katalog części i instrukcje obsługi do prasy new holland 648 , 640 lub inne 650 ..... ?  
    • Przez kowalc362
      Witam jaki ciągnik kupić mam 8 ha ale mam zamiar dokupić jeszcze 7 ha i zastanawiam się czy kupić usrusa c360 czy zetora 7211 teraz posiadam  ursusa c335m z turem jeśli by ktoś proponował jakiś  inny ciągnik chce coś kupić do 30 tys 

• Przez marcink46
      Na sprzedaż kombajn zbożowy Bizon Rekord ZO58. Rocznik 1986r., stan techniczny bdb, wizualnie dobry... naprawy wymaga mocowanie prawej pokrywy napędów młocarni. Kombajn ma w pełni sprawny układ jezdny z dobrze działającą skrzynią biegów jak i cała instalacją elektryczno-oświetleniową. 

Maszyna przed poprzednim sezonem przeszła naprawę/wymianę ważniejszych podzespołów, m.in. wymianę łożyskowania wraz wałem napędowym na głównym bębnie młócącym, wraz z pomiarem bicia, podobna wymiana całego wału w podajniku pochyłym. Wymieniono także łożyskowanie odrzutnika raz z kompletem tulei regulujących obroty na bębnie, jak i wiele innych elementów.

Silnik wraz z turbiną zdrowy, nie grzeje się i trzyma ciśnienie nawet na ciepłym, nie dymi jak typowy rekodowski nawet z załączoną sieczkarnią. Sieczkarnia załączana elektro-magnesem, w komplecie wózek transportowy. 

Sprzęt poza sezonem garażowany w komplecie z hederem, nie picowany na sprzedaż. Zdjęcia pochodzą z poprzedniego sezonu, możliwość wykonania nowych. 

Jak to pracuje: https://www.youtube.com/watch?v=yS3fJ31elvM
      Link do ogłoszenia ze zdjęciami oraz numerem tel: https://sprzedajemy.pl/kombajn-bizon-rekord-zo58-1986-sieczkarnia-video-dobryniow-2-e30984-nr56049785
      Cena: ok 50 000zł do uzgodnienia.
    • Przez grzesiek12456
      Witam,czy jest mozliwosc wlaczenia z panelu w ciagniku wypalania dpf, bo w instrukcji niby sie da ale nie moge tego znalezc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.