jd3

Jaki rozrzutnik do 10 tys.??

Polecane posty

jd3    0

Jaki rozrzutnik wybrać do 10 tys? Bedzie wspołpracował z c-330 i 3512. Na co patrzec przy kupnie rozrzutnika??? :D


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

u mnie z c330 chodzi rozrzutnik 3 tonowy i to jest chyba jak na niego maks @mickas092 domyśl się za 10 tys nowy rozrzutnik, za drugie tyle to może i tak.

 

na pewno musisz zwrócić uwagę jakie są burty, łańcuchy, czy bardzo pordzewiały itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Raczej uzywany bo za 10 tysi to nowego nie kupie, albo kupie jakis cienki co zaraz sie połamie


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Napewno trzeba patrzyć na podłogę w jakim jest stanie,łańcuchy od taśmy,koła zebate,burty,opony no i ogólnie jego wygląd :D


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Za 10 tyś to można w dobrym stanie kupić 3,5 tonowy na jednej osi lub 4 tonowy na 2 osiach bo chyba większy nie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

ja mam tandema 6t i chodzi z nim c360 nie wiem czy 3512 da z nim radę a za tą kwotę jaką dysponujesz kupisz na prawdę w dobrym stanie. należy zwracać na stan łożysk na adapterze oraz czy te wały nie są zgięte czy łapek nie brakuje. stan opon, co najważniejsze jeśli chodzi o tandema czy osie nie są rozjechane. stan podłogi oraz boków, i czy smarowniki są sprawne bo jak na moje to może świadczyć o tym jak dbano o niego. stan listw oraz łańcuchów i ogólnie stan wizualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Witam

Kupiłem nowy rozrzutnik za 11. tys. ładowność 2,5 tony. Ale dzieki za informacje. pozdrawiam


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

no i jak się sprawuje, jak z jakością farby? no i najważniejsze ile tak naprawde ten rozrzutnik ma ładowności bo to każdy co innego podaje, mógłbyś zmierzyć długość burty od przedniej ściany do końca do ramy od adaptera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Długośc to 4,00m. Sprawuje sie dobrze nic nie trzeszczy i nic sie nie wygina. Lakier też dobrze sie trzyma. Ładownosci ma 2,5 tony ale wiozłem 3,5 tony i nic sie nie działo


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Witam Postanowiłem Odświezyć ten temat ponieważ szykuje sie do zakupu rozrzutnika i zastanawiam sie nad nowym. I znalazłem na allegro firme która sprzedaje take 4t. Cena jest 11 500 zł można zamówić do tego podwójne listwy na podłodze i adapter ślimakowy no wiadomo za to trzeba dopłacić ale to nie o to mi chodzi tylko o jakoś tych rozrzutników może ktoś wie coś o nich. Linku nie moge skopiowac bo coś mi blokuje :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Może chodzi ci o ten http://allegro.pl/ro...2066871339.html :) Za ta cenę nowy 4t to naprawde myślę dobra cena,nowy to zawsze nowy,jak kupisz używany to nigdy nie wiadomo co ktoś z nim robił,chyba ze kupisz od znajomego,więc zawsze wziąść lepiej ten,widać że w miare dobrze wykonany..

 

No właśnie o ten mi chodziło. Wydaje sie dobrze zbudowany i cena jest fajna :) Mysle że te podwóje listwy beda lepsze niż pojedyńcze bo w wiekszych rozrzutnikach takie robia, i adapter ślimakowy powinien lepiej wyrzucać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj