Skocz do zawartości
pitermtk

jakie opony do ursusa 3512

Polecane posty

romet737    3

witam. jakiej firmy opony  i z jakim bieżnikiem  na przód ursusa 3512 kupić .  

Rolnik1973    1278

kup takie i najlepiej 7.50/16 i na żadne inne nie zechcesz patrzeć jak pojeździsz trochę.post-29431-0-83653000-1485071262_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Wojtek026    9

Tak szczerze to MF 255 czy MF 235 to kiepski wybór do ładowacza ale jeśli potrzebujesz taki to Twoja sprawa. Delikatna oś przednia nie pozwoli na wielkie harce więc i opona standardowa wystarczy. Jesli chcesz jednak trochę go dociążyć to szersze opony będą wskazane ale wtedy musisz pomyśleć o wspomaganiu.

Kolega chyba nigdy nie miał mf 255 ten ciągnik radzi sobie dobrze z ładowaczem, a przednia oś jest bardzo wytrzymała i wytrzyma dużo więcej niż przednia oś w c360, a opony standardowe  w tym ciągniku to jakaś pomyłka powinien seryjnie mieć 7.50/16 co do samych opon to polecam opony w tym rozmiarze firmy Tatko czy jakoś tak indyjskie, miałem petlasy rozwaliłem jedną na ostrym przedmiocie więc poszły do innego ciągnika a pod tura nowe, więc te petlasy miały wąski pas środkowy i zewnętrzne pasy to były jakby kostki, natomiast tatko mają protektor w pasy w taki sposób że większa powierzchnia styka się z podłożem i na tych mniej się zapada w błocie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez nikt933
      Mam zamiar kupić Deutz'a Fahr'a Agrotrona, gdzieś około 115-135 km, rocznik około 1997-1998. I tu pytanie do was drodzy koledzy, czym mam się prowadzić przy kupnie używanego ciągnika. Na co mam zwracać największą uwagę. Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczny.
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam ! Jaki najszerszy rozmiar opon w valtrze a 92 można było by wziąć aby mieścił się bez problemu w bruździe przy orce ? Jest dużo podmokłych łąk więc szerokie opony były by najlepsze . Mamy zamiar kupić ten traktor więc prosiłbym o szybką odpowiedź .
      Sorki jeśli podobny temat już był ale nie mam czasu szukać .
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.