Skocz do zawartości
kazikow

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam jeszcze spawaną rączką. Co do tego rozrzutnika, to bajka taka, że....

Lukasz1987    57

Ale jak kumplowi wojskowemu to powiedziałem to jak się zaczął śmiać, mówi do Afgana go na miny :lol:

Pozdrawiam

samex69    31

W tym tygodniu odebrałem od dilera Wieltonke PRS 2 W8 :lol: .Jeśli chodzi o jakość wykonania to konkurencja została w tyle,a o trwałości napiszę za pare lat. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaki wypas? Jaka cena?

jozmi    0

wpłaciłem zaliczkę na Wieltona 8.0t za 44.000 brutto wyszystko oprócz stelaża z plandeką

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie można.

Lukasz1987    57

Wysłałem e-mail do Wieltona z zapytaniem o dalszy rozwój pojazdów ciągnionych dla rolników i zobaczymy co odpiszą

dawidg2    30

Raz tez pisałem o Dollego i naczepę. To cenę dollego mi przysłał a naczepy już nie a dlaczego bo tym ktoś inny się zajmuje. Jakby to nie było w pewnym sensie powiązane? Te przyczepki fajna sprawa jeszcze jak będą wytrzymałe to bym się też poważnie zastanowił tylko mam takiego dealera z którym miałem przeboje jak mi ciągnik naprawiał.

ralf    5

Może ktoś sie orientuje jakie kolorki można sobie wybrać w wieltonie ?

Lukasz1987    57

Wielton odpisał, szykuje się wielki atak na segment pojazdów ciągnionych dla rolnictwa.

Wysłałem e-mail do siedziby o czym pisałem powyżej i oto rezultat. (część dla forumowiczów)

Witam

W chwili obecnej mamy w sprzedaży przyczepy z obrotnicą PRS-2 oraz PRC-2 (tandem) o ładowności od 6 do 14 ton, wymiar paletowy w standardzie od 8 ton w górę. Ofertę produktów dla rolnictwa poszerzyliśmy o przyczepę skorupową o ładowności 18ton oraz przyczepę budowlaną wykonaną ze stali Hardox również o ładowności 18ton. W chwili obecnej jesteśmy w trakcie przygotowań do targów Agropremiery w Poznaniu gdzie pokażemy nasze nowości czyli skorupę i najprawdopodobniej rozrzutnik obornika lub beczkę asenizacyjną. Już w lutym wprowadzamy do sprzedaży rozrzutniki obornika 9 i 13 ton (na tandemie lub na pojedyńczej osi w zależności od potrzeby klienta jak również beczki asenizacyjne o pojemności 7000L, 10 00L i 14 000litrow. Odnośnie przyczep 3 osiowych, z początkiem marca pokażemy taką przyczepę z obrotnicą o ładowności 20ton, jak również wózek dolly jednoosiowy do ciągnięcia naczep po polu.

W załączniku zdjęcia tandemów do końca przyszłego tygodnia postaram się dosłać zdjęcia rozrzutnika i beczki.

pozdrawiam

Zdjęcia jak otrzymam umieszczę w swojej galerii i dam znać :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciekawe jakie ceny zaproponują. :) O ile przyczepy już produkowali wcześniej, o tyle rozrzutniki i beczkowozy, to zupełna nowość. Nasuwa się dużo pytań, na które odpowie rynek i czas. :) Póki co się nie rozwodzę, poczekam i wtedy napisze. tongue.gif

dawidg2    30

O to jednak trzeba się wybrać na Agropremiery. Tylko muszę autko sklecić do tego czasu. :)

dawidg2    30

Napewno porobie, zresztą tak szybciej dostaniesz na maila. Zaskoczyli mnie. Ale kryzys przydusił a widzieli że rolnicy dostają zwroty na maszyny to się za rolnictwo wzieli.

Lukasz1987    57

Z tego co pamiętam to jak kupowaliśmy kurtynę od nich w 2007 roku to już w tedy były plany wejścia na rynek maszyn rolniczych tyle tylko, że mieli zbyt duże obciążenie linii produkcyjnych i dlatego odwlekli to w czasie. Tak samo Zasław, tyle, ze oni coś się ociągają z premierą, może też na najbliższych pokazach coś zaprezentują. Ale ciekawe czy beczka będzie w firmowym żółtym kolorze :) :) :):)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Żółty kolor to jakby ich kolor "fabryczny" tak jak błękit Lemkena. tongue.gif Co z tego jako jednym wożeniu pulpy będzie w centki. laugh.gif

jaro    163

Veenhuis też jest żółty-co kompletnie nie przeszkadza być w porządku beczką biggrin.gif .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dla mnie to beczka może być nawet w kolorze zawartości, byleby spełniała dwie funkcje: dobrze i tanio. biggrin.gif

dawidg2    30

Pewnie z jakiegoś Hardoxa zrobią że będzie niezniszczalna :) A dobrze że się tak prężnie rozwijają i cena jest przystępna a jakość bardzo dobra.

jaro    163

Tanie i dobre to jest tylko wino marki "Wino"-bo jest dobre i tanie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się