kazikow

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia

Polecane posty

robertbara    75
Na razie wkładałem na nią 22 bele sianokiszonki na dół 12 a na górę 10-wytrzymała :P

 

Opony masz identyczne jak mam w HL-ce. To ile u Ciebie belka waży, ja na swoja ładuję 20 bel po około 800 kg i całkiem ładnie idzie...po twardej łące. na torfowej w tym roku to 15 bel i jest co rwać <_< Teraz robię jej remont i założyłem zaczep automat i do tyłu jeszcze 4,5 t będę zakładał czyli + 8 bel ;) także będzie co ciągnąć.

 

Jesteś w stanie podać przybliżoną masę Twojej platformy?

 

Bliźniak ma błocie to tragedia, jak wejdzie między koła to masakra <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@robertbara-masę podawałem-1900 kg (około)-ile waży bela to nie mam pojęcia-różnie <_<-w każdym bądź razie jak słyszę że w Metalfachu C-360 nie ma co robić to konam ze śmiechu-u mnie JD stęka.Bliźniaki z tyłu mam tak założone że opony stykają się tak że nic między nie wejść nie może.

PS.Co to jest twarda łąka ? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

domi68s gdzie kupowałeś?

Jakie wyposażenie?

 

w każdym bądź razie jak słyszę że w Metalfachu C-360 nie ma co robić to konam ze śmiechu-u mnie JD stęka

Zapewne Twoja bela bije tamtą na głowę poziomem zagęszczenia. <_<

 

 

Ja jadę z ojcem prawdopodobnie w czwartek, jeżeli jutro będzie zajawka na cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
PS.Co to jest twarda łąka ? <_<

 

To taka gdzie postawię przyczepę z 15 tonowym ładunkiem i ruszam swoim JD bez problemu, inaczej mówiąc nie torfowa, siana na polu <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No to u nas potrzebowałbyś do ruszenia tej przyczepy też JD tyle że z serii 9630 <_< (przynajmniej w tym roku-wczoraj pomagałem kuzynowi przy belach i wymiękłem-ledwie uciekłem z Zetorkiem i ładowaczem-musieliśmy powywozić bele na twardszy grunt za pomocą takiego widlaka na TUZ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakaś gorączka jest na te Wieltony. Nawet na fabrycznym placu ciężko spotkać 10, wszystko idzie w Polskę, a jak na zamówienie to dopiero po żniwach. <_< Wieczorem mam dostać foty dziesiątki to wrzucę na jakiś serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi68s    0

@bobek_farmer kupywałem w agro-efekt w sycowie <_<

będzie miała:

koło zapasowe,

zaczep obrotowy automatyczny,

plandeka ze stelażem,

pomost roboczy,

czyli full wypas <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

apropos koloru to dziś przed południem ok. 10 widziałem jak wieźli dwie wieltonki chyba 10t na tirze w kolorze zielonym <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Daleko masz do Wielunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najnowsze wieści. <_<

Obecnie jest bardzo dobry moment, aby kupić Wielbłąda, ponieważ obecnie przyczepy są sprzedawane bez większego liczenia kosztów. <_< Chcą zdobyć rynek, a obecna cena jest chwytem marketingowym. Sporo rozwiązań bazuje zarówno na doświadczeniach inżynierów z Wielunia, jak i wzorowaniu się na Flieglu. Nie wiadomo, jak będzie dalej, ale obecnie sprzedaje się średnio po 5 przyczep na tydzień u każdego autoryzowanego dealera. Z ósemkami jest najłatwiej, dziesiątki idą jak ciepłe bułki, trochę gorzej jest z platformą do bel, bo trzeba długo czekać, ale niestety nie znam powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

czysta polityka sprzedać dużo z takim samym zyskiem niż sprzedać droższe a mniej. i przy okazji pokazać że dobre i zdobyć rynek ale podejrzewam że z upływem lat jesli nie będą ciąć kosztów w Wieltonie to te przyczepki beda lepsze niż Metaltech i tak ludzie bede kupować choć nawet jakby były droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Spinanie burt w Wieltonach jest jak w Pronarze, ale rama bije pozostałych konkurentów krajowych producentów na głowę. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

jak się nie bedzie sprawdzać to to poprawią. A rama to podejrzewam że taka jak w Flieglu jak wcześniej wspomniałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin320    0

No w końcu rama ze Szweckiej stali


................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

no Szweckiej na pewno,

a co jest takiego super w szwedzkiej stali?

 

 

mi się podoba możliwość dobrania koloru, ten żółty do niewielu marek ciągników pasuje. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Szkoda ze te przyczepy rok temu nie wyszły. Świetne sprzęty, chetnie bym zamienił na moje Metaltehy.

 

A z tego co pamiętam to metaltech też oferował przemalowanie na jakikolwiek kolor, tyle ze za dopłatą konkretną. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Raptem 600 zł cena podobna jak u Wielton'a.

 

Szwedzka stal jest bardzo dobra jakościowo. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek4x4    0

Na wystawie w Końskowoli oglądałem 10t i pierwsze wrażenie jakie na mnie zrobiła jest więcej niż pozytywne. Wykonanie dokładne zarówno pod względem mechanicznym jak i malowanie.

Na najbliższej wystawie na którą się wybiorę mam nadzieję, że uda mi się obejżeć przyczepę do przewozu belot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

koledzy a takie pytanko czy wielton ma juz homologacje na przyczepy?? bo jak ostatnio gadałem z dilerem to powiedział ze pracują nad tym........


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim12    2

Ja mam stary około 15letni rozrzutnik z agropol i na wiosnę pojechałem do blacharza i zrobił mi burty za 1500 złotych w szwedzkiej stali burty grube na 10cm , podłoże grube na 1 cm i cały czas tylko nim mój tata obrabiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

to ten rozrzutnik musi ważyć tyle ile ma całkowitej ładowności... :D 10cm profila to też b.dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj