kazikow

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zdumiewające jest, jak bardzo pojawienie nowej firmy produkującej przyczepy odbiło się echem w prasie rolniczej. Wróżę tym przyczepom duży sukces nie tylko na polskim rynku. Zabawne jest to, że w każdej prasowej notce podawana jest cena. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

widocznie firmie zależy bardzo na rozgłosie/reklamie, może maja kryzys w naczepach samochodowych...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Kryzys w transporcie = kryzys w naczepach. Myśle że te przyczepy są kąkretne, lecz nie na moje 30 ha ;/ Lecz jak przyjdzie mi tachać słome po 30 km w jedną stronę, to taka przyczpeka to będzie uzasadniony zakup. Myślę że tak jak poprzednicy pisali, metal-tech i pronar z swoimi przyczepami do bel mogą dostać ostro po porach, jeżeli nie wprowadzą jakiejś innowacji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak dobrze pójdzie to w poniedziałek, będą bliskie zdjęcia 10 z Wielunia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laro    0

Wielton zawsze umiał sie zareklamować w prasie .Co do jakości nic nie powiem widziałam je na Opolagrze.Jednak wolę starego Pronara czy Warfame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur7    0
Linki do przyczep:

Platforma

Dziesiątka

Ósemka

PO obejrzeniu tych przyczep a w szczególności 10 t to naprawde robia wrażenie w.g mnie to Pronar i Metaltech się chowa, Warfama wogole odpada a także na targach w Minikowie prezentowała sie firma POM_EKO sp. z O.o. (www.pom-eko.com.pl) i tez sie chowa do Wieltona... Ja nie wiem widziałem wyrób Metaltechu i sa dla mnie zdziercy profile nie domalowane od wewnatrz... porażka... lakier blaknie po pau latach uzytkowania... (ajk mówią niech jest gó... ale niech jest równo... ) ZA rok przyjdzie mi zakupić dwie 10t i szukam własnie idelanego dla siebie producenta.. miałyby smigać w transporcie... i jednak wole dołożyć pare tysiecy i kupic wieltona... na ta chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

mam dwa metaltechy, widziałem wieltona na opolagrze, dobrze się tej przyczepie przyjrzałem i jest ona lepiej i solidniej wykonana niż metaltech. Jakby w tamtym roku były dostępne wieltony 14 tonowe to by już u mnie stały, ale może za 2 lata kupimy 2 albo 4 wieltony takie 14tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

Mi też się bardzo spodobała ta przyczepa z wieltona tylko jest jedem mały problem, te przyczepy jeszcze nie maja homologacji, jak gadałem z dilerem to kwestia kilku dni to pewnie załatwią to, bo przyczepa jest zaje.............


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Byłem dzisiaj w Wieltonie, na placu nie mieli żadnej przyczepy do bel do sprzedania bo brakuje osi, będą za tydzień może 2. Sprzedają się praktycznie od ręki, kolejne 4 są już zamówione <_<

http://www.agrofoto.pl/forum/Przyczepa-do-...mage155296.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Przyczepa-do-...mage155294.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Przyczepa-do-...mage155290.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin320    0

No ja też byłem na placu wieltona, tydzień temu, stały tylko 3 przyczepy, ale i tak były zamówione, ale jakoś wole Pronara czy metaltecha <_<


................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

kolego nie porównuj pronara do matal techu i wieltona


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
No ja też byłem na placu wieltona, tydzień temu, stały tylko 3 przyczepy, ale i tak były zamówione, ale jakoś wole Pronara czy metaltecha <_<

Podziel się z nami jakimiś argumentami. Ja bym wolał wieltona wydaję dużo bardziej solidna.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Robert a 10 widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

z przyczepami z wieltona to jast tak każdy w tym ja patrzymy na dorobek firmy jaki sobie firma wielton zrobiła na porządnych naczepach do tirów, a jakie to się przyczepy okarze się za kila lat, ale ja na prow mam złożoną z metal techu 10t, to pewnie bedzie aneks i skusze sie w ciemno na wieltona


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
Robert a 10 widziałeś?

 

Widziałem tylko 8, szczerze powiedziawszy to najlepiej na wystawach porównać sprzęt, można wtedy łatwo wyłapać różnice i nie dociągnięcia <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ja bym dodał to twojej wypowiedzi ze jeszcze można pagadac z uzytkownikami, bo dilerzy to ci wcisną wszystko


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@robertbara Metal-Tech'a już mam obejrzanego także, już wiem o co chodzi. <_< Wiem już na co zwrócić uwagę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin320    0
Podziel się z nami jakimiś argumentami. Ja bym wolał wieltona wydaję dużo bardziej solidna.

No masz racje sa bardziej solidne i napewno mniej wywrotne nisz pronarki.


................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
@robertbara Metal-Tech'a już mam obejrzanego także, już wiem o co chodzi. <_< Wiem już na co zwrócić uwagę. :P

 

Szczerze powiedziawszy to wykonanie przyczep jak ja kupowałem odbiega od tego jakie jest teraz...w moich na razie absolutnie nic się nie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na gorsze czy lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

chyba lepsze i droższe moim zdaniem


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy mógłbyś rozwinąć tę myśl i określić dokładnie niuanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja zauważyłem ostatnio że w mojej pronarce 3,5t (ma 5lat nie wiem jak jest teraz) są solidniejsze burty niż w M-T 10t Ja ma ramę z giętych na ciepło a ona na zimno.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No to teraz wyskoczę-jakiś czas temu własnoręcznie <_< wykonałem przyczepkę do bel-i powiem tak-jak na moje warunki bije na głowę wszelkie Pronary ,Wieltony etc.-w porównaniu z nimi ma jedną wielką zaletę-oprócz tego że można nią wjechać w te miejsca gdzie mogą też wjechać te w/w ma jedną olbrzymią zaletę-można też stamtąd wyjechać :P-cechę tą osiągnąłem stosując ogumienie bliźniacze tudzież lekką konstrukcję-jakimś cudem w/w firmy nie mogą wpaść na pomysł że nie wszyscy mają twarde łąki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj