kazikow

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia

Polecane posty

kazikow    8

Co sądzicie o tych przyczepach rolniczych z logo wielbłąda. Wielton jest to czołowy producent naczep i przyczep do ciężarowek w Europie. Na razie przyczepy rolnicze są nowością i mają w ofercie 2 przyczepy rolnicze dwuosiowe o ładownościach 8 i 10 t i jedną trzyosiową do przewozu bel o ładowności 13,5 t. Wykorzystują do tych przyczep rozwiązania zaczerpnięte z naczep. Do końca roku mają jeszcze wprowadzic przyczepy rolnicze o ładownościach 6, 12 i 14 t. Do produkcji ram używają szwedzką stal Domex.

 

Mogą byc poważną konkurencją dla Metal Techu i Pronara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Oglądając te przyczepy na targach stwierdzam że za rok dwa Metal Tech i Pronar będą cienko piszczeć bo te przyczepy są dużo staranniej i dokładniej wykonane. Szczególnie jeśli dalej pozostaną w takich cenach i dodatkowo zostanie rozszerzona produkcja o inne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Szwecka stal ma opinie bardzo dobrej. dużo zakładów robiących zabudowy czy wywrotki używa tej stali więc jeśli będzie trochę droższa od Metaltecha czy Pronara a zarazem tańsza niż Fliegl czy Mengele to sądze że dużo ludzi się na nie skusi zważywszy że to produkt polski i firma ma renome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Za kilka dni chyba wybiorę się do Wieltona, porobię fotki i popytam wszystko co i jak. Znam wielu przewoźników jeżdżących właśnie na Wieltonach i Bodexach i są zadowoleni także kto wie. A prędzej czy później to i tak kupie którąś z przyczep do bel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Kurcze mogłam się wczoraj wybrać, bo się błąkałam 5 godzin po Wieluniu. :D

 

Swoją drogą to też słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat naczep Wielton. A co do Bodexa to takimi naczepami wożą rzepak w PGRze w sąsiedniej wsi i niczym ich nie uszczelniają.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Widział ktoś skrzynię przyczepy od dołu?

Wzdłuż całej idzie może ze 6 stalowych belek a dla porównania w Pronarze mam 2 :D

Mocna konkurencja się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Ja widziałem w niedzielę przyczepę wieltona 8 tonową, jak rozmawiałem z przedstawicielem to mówił że za plandekę i stelaż trzeba dopłacić a cena netto przyczepy to 36 900zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Robert nie martw się, żółta też do JD pasuje. :)

 

Za pieniądze to nawet wzorek zrobią. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Konstrukcja nadal ulega modernizacji, tak przynajmniej mówił mi dealer podczas wystawy MDR. Z tego się dowiedziałem burty są spinane, także szały nie ma zachodnie przyczepu nie mają spinania burt. :D Sprzedawca zachwalał natomiast platformę do bel z Wielunia, podkreślał jakieś innowacje i samą solidność konstrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

sprzedawca po to jest żeby zachwalać swój produkt choćby i największe badziewie sprzedawał - jak to mówią ''każdy Cygan swoje dzieci chwali'' ,a tak na poważnie to widziałem te przyczepy na Opolagrze i bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobiły, niech zrobią 14 tonowe to może będą stać obok metaltechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
Za kilka dni chyba wybiorę się do Wieltona, porobię fotki i popytam wszystko co i jak. Znam wielu przewoźników jeżdżących właśnie na Wieltonach i Bodexach i są zadowoleni także kto wie. A prędzej czy później to i tak kupie którąś z przyczep do bel :D

 

 

Z tego co dzisiaj widziałem na głównym(chyba) parkingu gotowych wyrobów Wieltonu na Widoradzu to stały jedynie przyczepki do zboża, tej platformy do balotów nie widziałem :) Być może stoją na placu przy dziale handlowym :]


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

nie wie ktoś czy będą robić oni 3 osiówki? takie jak metaltech robi 3 stronny wywrót, chyba 17 czy 18 ton ładowności. Wziąłbym 14tke i do tego z tyłu trzyosiówka i jest fajny zestaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zna ktoś może dealerów Wieltona Agro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli chodzi o województwo Mazowieckie to orientujecie się może kto jest dealerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

w Wielkopolskim i Dolnośląskim Agrotop Kaczmarek z okolic Ostrowa albo Ostrzeszowa mają niedługo mieć Wieltona w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

A dla zainteresowanych może być pomalowana w wybranym kolorze za niewielka dopłatą :D

 

Moim zdaniem bardzo fajnie się te przyczepki prezentują.

 

Jeszcze mi się przypomniało na Opolagrze dealer mówił że jedna taka przyczepa została wysłana do gospodarstwa z poleceniem ze maja ja zajechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Cena fabryczna dziesiątki w pełnej opcji 46-47 tyś. zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Cena przyczepy o ładowności 8 ton to 36 900zł netto.

Cena przyczepy do transportu bel to 43 900 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126
Jeszcze mi się przypomniało na Opolagrze dealer mówił że jedna taka przyczepa została wysłana do gospodarstwa z poleceniem ze maja ja zajechać.

I szybko się dowiedzą czy i jakie poprawki trzeba wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj