Skocz do zawartości
rafal3514

VALTRA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valtra
michal121    0

W naszej też jest bardzo cicho, chałas to się dopiero zaczynz jak się drzwi otworzy a silnik na wysokich obrotach, ale tak w ogóle to rozmawiać mozna spokojnie

kobire    1

Witam. Dla informacji to prawda że Valtra produkuje sie na indywidualne zamówienia. KAbiny produkuje Junkkari tez Finlandia.

Posiadam Valtre t131 już 2 lata. Powiem szczerze że maszynka pracuje zarąbiście. Jesteśmy bardzo zadowoleni warto było zapacić za nią te pieniądze. Pracuje z dużym agregatem Naestro 3000 tez Junkkari. Świetnie daje sobie rade. Obsiałem na jesień 168 ha i obie maszyny pracują bez zarzutu. Tutaj możecie zobaczyc

. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

19Damian89    0

Moj kuzyn nie dawno kupil N111 jezdzi sie tak nawet trzeba wprawy nabrac zeby nie szarpac uzywajac sprzegla noznego nie czuc szrpania ale uzywajac tego guzika przy drozku zmiany biegow to szarpie ogolnie to z pierwszej jazdy bylem zadowolony, cicho w srodku wygodnie sie siedzi ogolnie komfort jest ale na jedna osobe w dwojke ciezko sie tam jedzie. Ale zastanawia mnie jedno w instrukcji jest napisane ze trzeba miec zatyczki do uszu w ciagniku dlaczego??? a druga rzecz to ze nie mozna uzywac telefonu komorkowego w ciagniku niby dlaczego czy to jest grozne dla elektroniki?? moze mi tkos te dwie rzeczy wyjasni?

Lukasz1987    57

Zatyczki trzeba mieć żeby było ciszej i można było długo pracować. Dźwięk o 3 decybele wyższy jest 2 razy głośniejszy stąd to info ale można je olać. Telefon komórkowy wydziela pole radiowe zakłócające np radio. Valtra umieściła to bo uznała za słuszne, inni mogli po prostu olać sprawę.

Ja swoimi (znaczy Ojca) jeżdżę bez zatyczek i gadam przez telefon i nic się nie dzieje. :lol:

lukas120    4

telefon komórkowy z może zakłucać pracę elektroniki np niektórzy producenci aut podają ze wpływa na pracę ABS-u czy ozgrozo poduszek powietrznych a w instrykcji Valtry chyba coś wspominają o sterowaniu EHR

Andrzej24871    12

Nie wiedziałem gdzie zapytać to pytam tutaj wydaje mi się że dobry dział . Do którego roku Valtry wydaje mi się że w serii T miały montowane silniki sisu z dwoma zaworami na cyl.??

Witam Panowie i Panie :D jestem przestawicielem handlowym terenowym zajmuje się sprzedażą VALTRY, teren : Lubelskie, Mazowieckie, Podlaskie. Jeżeli macie pytania związane z tą marką ciągników rolniczych, piszcie, dzwońcie a postaram sie Wam pomóc w doborze ciągnika i przybliżeniu danych technicznych i eksploatacyjnych tych maszyn.

Pozdrawiam

Marcin

519-111-480

wroblewski83@interia.pl

karolek12    7

Jezeli jestes przedstawicielem valtry to napisz mi jakie wyposazenie standardowe oferuje valtra n92 a co oferujecie za dopłata. Dziekuje

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam pytanie odnośnie skrzyni 36+36 jaki ona ma układ? wiem że są 3 biegi pod obciążeniem jak z zakresami?

4 zakresy i 3 biegowy reduktor?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się