Skocz do zawartości
rafal3514

VALTRA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valtra
valtran111    0

kat masz racje tak wiekszosc ciagnikow ma ze przy zmianie kierunku dymi ale moj 3p nawet jak raptownie dasz gazu to nie zadymi tylko jak go sie zpala to pusci dymek.a df agroplusa 85 to puszcza dym przy zmianie kierunku i tak samo ma duzo ciagnikow

pozdrawiam valtran111

Wiadomość z agroFakt.pl

kat    7

@lukasz120

Sorki, mogłem zacytować. Oczywiście wg mnie przesadził @valtran111 ;) .

@Kodi900

Możliwe. Bo kiedyś ciągniki i maszyny leśne były produkowane pod nazwą Valmet. Kilka lat temu nastąpił mały rozłam(nie wiem z jakich przyczyn) i teraz Valtra produkuje ciągniki a Valmet maszyny leśne :) .

truck    0
Mi bardzo podobają się VALTRY. Wyposażenie kabiny moim zdaniem to konkuruje z Fendt'em. Jest bardzo praktyczne i ładnie wygląda.

P.S

Co sądzicie o Valtrze N91?

Pozdrawiam!!!

Lukasz16

łukasz kurna żeby nie to paliwo ( komonreilu-tak sie czyta nie wiem jak pisze -sory) to było by chyba ok.

wprowadzenie comonreila nawet u zielonego (JD)obizyło spalanie ,tylko Valtra spadła ze spalaniem na łeb -instytut w Szwajcarki( niezależny)poszukaj :)

i pamiętaj nie myj jej kerszerem- misu ok 1godziny wysychać bo inaczej trafi ..... komputer :)

pozdro łukasz :lol:

ja wolę jednak Zielonego

Edytowano przez brzozak2
popraw ten swoj koszmarny post!!!! udostepnij swoja skrzynke!!!

lukas120    4

spalanie jakie mi wychodzi pisałem w moich warunkach jest ok a czemy nie myć pod wysokim ciśnieniem już myłem wszak w instrukjii nie zalecają a co do spalania to wszystkje ciągniki z euro3 mająwiekszy apetyt na paliwo i każda marka ma swoich zwolenników i przeciwników tak to jest iczasami podawane info mogą być nie obiektywne znajomy ma nowego JD i sasam mówi ze z gazem trzeba jak z jajkiem

lukotek    3

a mój CASE nie dymi ani przy zapalaniu ani przy zmianie kierunku - myślę że to trochę kwestia paliwa

mirasek    7

Zastanawia mnie czego wyznacznikiem jest zadymienie spalin? Przecierz to świeży ciągnik, któremu daleko do kulawych wtrysków i innych symptomów ciarnego dyma z ruły :D Chodzi o względy estetyczne? Opinie sąsiada? :lol:

Można twierdzić że proces spalania jest nieprawidłowy ale myśle że zespół inżynierów wiedział najlepiej co zrobić aby parametry były jak najbardziej optymalne zachowując wymaganą norme emisji spalin.

Na zadymienie spalin wpływa też gęstość ON który ma zwykle około 0,85 kg/l plus/minus kilka setek i właśnie te kilka setek często ma znaczenie w tym przypadku. Ciekawi świata mogą sie pobawić ważąc większą ilość paliwa z różnych źródeł (potrzebny dokładny miernik i waga elektroniczna) a potem je przetestować :D

brzozak2    236

n111 to chyba econom, nie jest tez dostepny w wersji advanced, czyli nie dasz rady tak bardzo rozbudowac tego statku :lol:

snopek4    1

Aha wiec czy moze mi ktos napisac co znajde w economie lub advance bo nie moge znalezc nic w necie

kat    7

@brzozak2

Skąd taki pomysł? Ja nic o tym nie słyszałem ze nie można N111 w Advansie zamówić :D .

@lukotek

To ja już nie wiem :lol: . Ale u nas w okolicy nie ma żadnego nowego ciągnika który by nie przykopcił :D

kat    7

Jak my kupowaliśmy naszą to nic nie wspominali że nie można w Advansie. Chyba coś jej sie pomyliło :lol: .

johnylukas    0

ValtraN82 masz rację, w wersji Advance dostępne są tylko N121 i N141 i proszę zeby nikt nie wprowadzał tutaj zamieszania

ValtraN82    0

Ja trzykrotnie rozmawiałem z przedstawicielem Valtry Polska i on zaznaczał właśnie, że wersja Advance dostępna jest WYŁĄCZNIE w modelach N121 oraz N141. Więc wiem, co mówię. Pozdro :lol:

brzozak2    236

byc moze teraz dodali 111e, ja sie dowiadywalem w czerwcu i babka powiedziala ze tylko 121 i 141, mozna tez wziasc poprawke na polskich przedstawicieli.

ta babka tez mi pokazywala ta tabelke i wtedy 111e w niej nie bylo :lol:

ValtraN82    0

Nom, rzeczywiście, wygląda na to, że N 111e też jest dostępna w wersji Advance. Ja patrzałem na stronkę Valtry jakiś miesiąc temu i N 111e nie było wymienionej w rubryce ADVANCE. Z przedstawicielem Valtra Polska rozmawiałem nawet na targach w Barzkowicach i mówił o Advance tylko w modelach N 121 i N 141. :lol:

Podejrzana sprawa :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się