dawid2009

Nowa seria ciągników John Deere 5M

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MDSikor    6

Chyba lepiej byś wyszedł jak byś wziął 5080R z tak jak napisałeś z polskim ładowaczem.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Zdaje się, że 30km/h.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguar235    5

30km/h. ale można wyciągnąć jakieś 37km/h a jak chcesz jeździć szybciej musisz wziąć przekładnie Power Reverser 16/16, 40km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78

koledzy mam 5M od grudnia 2009 i na jesien 2010 zalozylem ladowacz czolowy MX8 i od tego czasu zaczela mi bardzo glosno chodzic pompa olejowa ,czy uwas tak samo glosno chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamJD6230    9

Odbiegając od tematu pragnę podzielić się moją opinią na temat jd 5070m i tym co dowiedziałem się od dilera. Użytkuję go już rok na gwarancji miałem 2 awarię a dokładnie wyciek oleju z przedniego mostu zaraz jak przyjechałem nim od dilera a p pół roku serwisant na przeglądzie stwierdził wyciek paliwa miedzy blokiem silnika a pompą paliwa. Tenże serwisant (z Agrotechniki B.Podlaska)miał po niedługim czasie przyjechać z nowym uszczelniaczem lub pompą i to naprawić, jak do tej pory tego nie zrobił, po telefonicznym zgłaszaniu tego problemu odciągało się to w czasie "a to że trzeba zamówić uszczelniacz, a to że przyjedziemy przy okazji, a to że ciągnikiem można pracować, a to że serwisanci są na szkoleniach i tak minęło 6 mieś. Aż po telefonie wykonanym do nich już na nerwie i dość wulgarnym, kierownik serwisu wyjawił mi że to wada fabryczna tych ciągników i już mają dla mnie nową pompę ale nie będą jej zakładać bo to bez sensu bo firma jeszcze się nie uporała z tym problemem. wieć 24 mieś gwarancja na silnik sie przeciąga, jd mnie nie informuje na piśmie ze to wada fabryczna i po gwarancji zostanie zrobiona wieć chyba trzeba będzie zacząć pisać i zgłaszać wszytko drogą papierkową i później chyba sąd się tym zajmie.

Inne wady jakie zauważyłem w tym ciągniku to to że jak jest zimny zwłaszcza zimą to jadąc nim ma się wrażenie że coś go wychamowuje bo nawet z większej górki na luzie nie chce się szybko toczyć, akumólator to też jest już słaby wolno kręci a ciągnik nie jest codziennie odpalany, tylko jak jest troszkę cieplej.

Może mój przypadek jest odosobniony ale to jest moje szczere i prawdziwe fakty z użytkowania jd 5070 M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnowak43    1

Jakoś nikt więcej z tym problemem się nie spotkał więc nie wiem czy to jest wada fabryczna.Moim zdaniem dealer poprostu robi cię w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

a mi się wydaje że to było kilka stron wcześniej ale mogę się mylić

może w innym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

To z tymi cieknącymi pompami to niestety jest wada fabryczna, u mnie zaczęło ciec po 40 mtg, ojciec coś tam dokręcił przy pompie i jak na razie nic nie cieknie, ciężko się też zmienia zakresy obrotów tylnego womu. Ja też zauważyłem że jak ciągnik jest zimny to trochę go wyhamowuję ale później jak się trochę pojeździ to jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1

woj. łódzkie ,przepracowane 250mth ,zero awarii ,a przepraszam musiałem dokręcić dwie opaski

 

 

kolego mbpiotr gdzie kupowałeś swojego jaska moze w DANZAPIE w Załusinie ? jak tak to mozesz mi cos powiedziec o tym dilerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbpiotr    0

Tak dokładnie w DANZAPIE w Załusinie ,jak na razie problemów z dilerem nie miałem. Na przegląd przyjechali w wyznaczonym terminie. Traktor przyszedł w takiej konfiguracji jaką zamówiłem. Awarii nie miałem więc części też nie zamawiałem w tym temacie nic nie mogę powiedzieć. Przed przywiezieniem traktora na podwórko wszystko dokładnie wytłumaczono mi ,co ,gdzie ,po co i jak się uruchamia. Moja ocena pozytywna.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbpiotr    0

Zamawiałem go 02.03.2010. a był już u mnie na podwórku 28.06.2010..

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1

kolego ile Ci krzykneli za pierwszy przeglad ?

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbpiotr    0

Pierwszy przegląd koszt 900zł brutto.

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1

no to ładnie mi powiedział około 1300

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

Odnośnie Chińskiego wykonania .Art. w T.ROLNICZYM Pt.Niezawodność to priorytet cyt.-Przednie mosty i tylne oraz skrzynie przekładniowe do serii 5M są produkowane w jednym z zakładów John Deere w Chinach .Jednak bez względu na kraj ,we wszystkich fabrykach jest utrzymana wysoka jakość wytwarzanych części i zespołów.Cena przeglądu jest uzależniona od dojazdu do gosp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodu1616    0

koloedzy dziś był u mnie serwisant i mówiła że ma przyjść do mnie jakaś ankieta z niemiec o co z tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

Ankieta służy wyłapanie słabych punktów konstrukcji ciągnika ,które będą zmienione w nowym modelu-następcy M serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek100    0

koledzy co lepiej wziaśc JOHN DEERA 5070 CZY FARMTRACKA 675DT ?ciagnik ma chodzic w ładowaczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosman121    5

Ja na Twoim miejscu brał bym JD, sąsiad ma takiego z ładowaczem od ponad roku i jest bardzo zadowolony. Bardzo komfortowy traktor. Super sie nim pracuje.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek100    0

a kolego ile dał ?ile sam traktorek?a ile ladowacz?ladowacz tez ma JD?

 

KOLEDZY jaka cena JD 5070M? I jaka cena 5080 R?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Cena 5080R około 148 tys. zł netto.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj