dawid2009

Nowa seria ciągników John Deere 5M

Polecane posty

qazi    61

ciekawe ile przez rok zrobisz? ile robiłeś 4512?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

różnie, ok 800mtg, myślę że tym tyle samo będzie może trochę mniej


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

jak to mosty:D ciągną co się podepnie i to bez proszenia, narazie rewelacja:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Może mi ktoś powiedzieć czy w wersji 5r można mieć mechaniczny wtrysk zamiast CR ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie można to wiązałoby się z wymianą całego silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

tak czepiacie się tych chińskich mostów , i mówicie że inne JD to "niemcy" a pewnie w nich znalazłby się i polski akcent a mianowicie szyby, dziś się przyjrzałem w JD szybom i są Pilkington tylko ciekawe czy z polskiej fabryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes91    0

A co jest w standardowym wyposażeniu(w wersji compact)? I jakie są są ceny wersji 5070m w wyposażeniu compact i classic? z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

w compact nie masz klimatyzacji, ok 25-26 tys euro netto po kursie średnim nbp

generalnie mechaniczne sterowanie, 30km/h , skrzynia 16/16 mech. rewers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

już 280 godzin pykneło naszemu jelonkowi ;D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Żadnych przygód w tym czasie nie było? Robiłeś w nim już drugi przegląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

jeszcze nie robiony, ma być chyba na 300mtg, ale nie wiem trzeba mamę zapytać ona będzie wiedziała;D no na razie bez awarii a dojdzie mu nowa robota bo wczoraj zgrabiarkę w Szepietowie kupiliśmy


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

O proszę. To pogratulować. A jaką wybrałeś jeśli można wiedzieć? Przegląd powinieneś mieć po 250h chyba, że w M jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no to nie wiem, mi się wydawało że mówili że po 300. może był już przegląd jak ja byłem w szkole, a przyjeżdżam tylko na weekendy ale to chyba mało prawdopodobne bo by coś w domu powiedzieli o przeglądzie. no postawiliśmy na polskie;P SaMasz-jakoś 4metry z chaczykiem. dali dobrą cenę i zgrabiarka kupiona. dokładnie dwie sztuki, my i sąsiedzi wzięliśmy takie same


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ojczulek był na dniu otwartym u lokalnego dilera JD, to znajomy kierownik serwisu śmiał się, że Pronarów już nie sprzedają, ale JD wypuścił ciągnik na chińskim moście i na brak zajęć nie powinni narzekać. :) Szeryf jak obejrzał ten ciągnik, że podnośnik, most i cały tył i delikatnie mówiąc nie wyszedł... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja też może niedługo będe u dealera John Deera więc sobie oblukam jak będzie czas tą serie, bo ogólnie w innym celu pojadę na poważniejsze zakupy po jakiś nowy teleskop JCB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbpiotr    0

Bobek_Farmer a do czego ty to niby chciałeś dodać taką opinię ojczulka, ktoś cie pytal o zdanie. Jak ojciec ciemny jak tabaka to niech sie nie wypowiada ,jak nie ma pojecia. A co niby im tak bardzo nie wyszło. Napoczątku sie czepiał ze chińskie a teraz jestem ciekaw co wymyśli. Jak narazie nikt nie narzeka na te podzespoły ,a popyt rosnie na te traktorki. Czyżby tyle osob sie myliło a ojczulek mial tylko racje. Oj smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@bobek to ja znowu napisze to co mówiłem już nie raz: sprzedaj mi fendta seri200 w podobnych pienądzach do 5m i wezme od razu, wiesz ile on kosztuje?? tyle co 312 a więc ostro ponad 300tyś zł. więc za to mam 2 JD. trzeba patrzeć troche na stosunek ceny do jakości. my kupiliśmy jesteśmy zadowoleni, nie jest to ful opcja a raczej traktor typu compakt. tak jak skoda wśród samochodów(nikt mi nie wmówi że skoda to zły samochód) ale już nawet VW jest o klasę lepszy, więc dlaczego ludzie kupują skodę?? robią nią tysiące km i ją chwalą?? odpowiedzcie sobie sami...


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja nikogo nie atakuje. :) Akurat Vario 200 do mnie nie przemawia podobnie jak JD 5M. :) Wolę jakiegoś SDF w zamian za namiastkę 5R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wiecie-kol.Bobek ma JD 5720 no i zapewne przez pryzmat tegoż w/w ocenia tego 5M-taka ciekawostka-parę lat temu też kupiłem 5720 w cenie...dzisiejszego 5M-ale wracając do tematu-to są ciągniki z różnych bajek i Szeryf Bobka  :)-mając 5720 jakie inne zdanie mógł wyrazić na temat 5M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodu1616    0

Ja jutro będę ściągał na podwórze 5100 M się okaże co to za sprzęt. Miejmy nadzieję że Bobek_Farmer się myli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no @jaro dokładnie, zależy kto czym się obrabia ale to jest naprawdę fajny traktorek jak za te pieniądze.

@bobek farmer jak mielibyśmy kupić znowu coś z SDF albo np new holanda to ja już zetora wole i niech mi nikt głupot nie opowiada... wiem że to może uogólnienie ja nie chcę tego na podwórku, ojciec tak samo;D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ja dałem 145 brutto ale to raczej nie osiągalne teraz


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj