dawid2009

Nowa seria ciągników John Deere 5M

Polecane posty

krzym18    0

Witam. Jestem tutaj nowy także jeśli popełnię jakieś błędy to z góry przepraszam. Obecnie zrobiłem przedpłatę na JD 5080 M comfort. U Dealera wynegocjowałem za 30 tyś. EURO w tym lampy szerokokątne i siedzenie boczne dla pasażera. Mam tylko jeden dylemat czy przypadkiem nie zamienić tego M na wersję R. Proszę wszystkich co mają na ten temat jakąś wiedzę o podpowiedzi czy w ogóle warto i ile trzeba dopłacić do wersji PREMIUM. Będę na AF wieczorem około 19-20. Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odnośnie zasilania silnika w 5020 to jest zwykła pompa mechaniczna i wtryski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@krzym18

zależy do jakich prac jak nie do tura to seria M spokojnie wystrarczy, bierzesz ful opcję a i tak wychodzi taniej od seri R w średniej opcji, mieliśmy podobny wybór, początkowo miał być 5080R ale ostatecznie padło na serie M (przy większym ciągniku będzie można bardziej poszaleć:))


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzym18    0

Do ADRIANOS

Właśnie, nawet nie wspomniałem ale ten traktorek 5M będzie właśnie współpracował z turem JD. To co radziłbyś dopłacić i wziąć 5R ????????

 

Nie nadmieniłem że jeszcze zrobiłem także przedpłatę na JD 6330 w wersji comfort za 51 tyś EURO ale na starych zasadach czyli dealer liczy euro po 3,7 zł, no i zatanawiam się czy nie dobrać do niego predniego tuz-a i womu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzym18    0

Adrianos

Widzę że stałeś przed takim samym wyborem co ja teraz z tymi jelonkami. Miałbym prośbę jak mógłbyś się ustosunkować do mojego wcześniejszego pytania 5M CZY 5R PONIEWAŻ JAK WCZEŚNIEJ NADMIENIŁEM TEN 80 KM BĘDZIE U MNIE CHODZIŁ Z TUREM JD. CZEKAM NA ODPOWIEDŹ ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1234    0

5m jerzeli zrobicie ful wypas to się zblirzy z ceną do 5r clasic no i do tura puł rama czy wystarczy czy nie trzeba masztu dodatkowo do5m ,jerzeli na zwroty 5r comfort sam biore 5r terz mam obawy co do CR tz. chodzi o jakosci paliwa no ale w większosici nowych dislach to CR chyba jest lepsze. 5m około100tys neto 5r 150tys neto spora rurznica skąś ona się bierze przepraszam za błedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45

"5m około100tys neto 5r 150tys neto spora rurznica skąś ona się bierze przepraszam za błedy"

a można wiedzieć kolego konrad1234 ,

jaką wersje 5M masz na myśli za 100tyś netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no u nas padł wybór na serie M myśle że ona również wystarczy do tura jednak mimo wszystko R lepsza ale i droższa sporo, my postawiliśmy na 5m bo nie ma CR, ale w lato będzie brany albo JD6630premium albo fendt412vario to wtedy umowę ze statoilem podpiszemy na te paliwo gold i ma być takie że ten CR bez zarzutów będzie chodzić a jak będzie zobaczymy


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

5m jerzeli zrobicie ful wypas to się zblirzy z ceną do 5r clasic no i do tura puł rama czy wystarczy czy nie trzeba masztu dodatkowo do5m ,jerzeli na zwroty 5r comfort sam biore 5r terz mam obawy co do CR tz. chodzi o jakosci paliwa no ale w większosici nowych dislach to CR chyba jest lepsze. 5m około100tys neto 5r 150tys neto spora rurznica skąś ona się bierze przepraszam za błedy

 

Z tą ceną 5M to troszkę przesadziłeś chyba co...? Z kąd taka oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

5080m 168tyś brutto ful wypas bez przedniego tuz i wom


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45

ja biore 5 M w specyfikacji comfort bez klimy do tego belka wielootworowa i 6sztuk obciążników i radio i nachwile obecną wychodzi mi to 29000 euro netto! jakie ceny wy macie i za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

a u mnie dochodzą większe opony klima siedzisko pasażera i cena chyba 32400euro(no oczywiście to jest cena netto) o ile się nie myle ale to tak na 50% później napisze dokładniej


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamj24    8

Ja miałem ofertę na 5080M comfort, z klimą, skrzynia 16/16 power rewerser, rewers elektrohydrauliczny, obciążniki przód 700 kg, dodatkowe światła robocze, automatyczny zaczep transportowy, siedzenie pasażera, radio cena 31 000 netto, 5090M z takim samym wyposażeniem 32 000Euro netto. Oferta na 5080R -41 000 Euro netto a 5090R 43 000Euro netto :) Wybrałem Agrofarma 410. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45

wszystko zależy od tego jaki ładowacz i jaki osprzęt, jeśli polski to około 20000 brutto do 25000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1234    0

Z tą ceną 5M to troszkę przesadziłeś chyba co...? Z kąd taka oferta?

 

zamawiałem 5r stała na placu 5m wersja podstawowa mechaniczna skrzynia bez klimy siedzenie mechaniczne wersja najuboższa nie skojarzę czy była pneumatyka 106tys netto do negocjacji jd podaje 26tys ero dlatego mówie ze w granicach100tys zł konkurencja mówi ze to argentyna coś muszą mówić. 5r comfort w specyfikacji podstawa to 33tys ero plus co ma być comforcie wychodzi 43tys ero. 5m długi czas oczekiwania podejrzewam ponad pół roku

 

Ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

Na 5M trzeba czekać pół roku? Muszę się dokładnie dowiedzieć, inwestycje mamy do czerwca, a o umowie ani widu ani słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1234    0

Na 5M trzeba czekać pół roku? Muszę się dokładnie dowiedzieć, inwestycje mamy do czerwca, a o umowie ani widu ani słychu

 

]musisz dokładnie zapytac pobliskiego dilera jd ja brałem 5r w grudniu w promocji miało być w lutym teraz mówią koniec marca w przy okazji oglądałem 5m diler powiedzał mi że trza czekać na 5m do maja co do ceny podstawowa cena różni się od tego co sobie ubzduramy i co nam diler wcisinie siedzsko pasażera 238ero, popielniczka 6,10ero zestaw pneumatyczny 2.448.ero cena sugerowana przez jd 5m 26tys eru netto plus wat

 

Ortografia po raz 2.

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ja na początku grudnia zamawiałem to ma być w połowie lutego:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

to jak masz tak długo czeakć do kręć ich na duże rabaty


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

Witam. A wie ktoś ile kosztowałby jd 5080M z ładowaczem?

 

 

 

ładowacz JD 583 kosztuje 7000 Euro, tylko nie wiadomo czy mozna taki zalozyć do Serii 5M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj