Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez takiten
      Witam, stoję przed wyborem skrzyni i nie wiem na jaką się zdecydować. DirectDrive wydaje się ciekawa, ma dobrą sprawność ale jak wygląda faktycznie praca na niej, może ktoś z was miał odczynienia z nią i może coś więcej powiedzieć. Ciągnik ma być do wszystkiego, transport, prasowanie, orka. 
    • Przez Kamil9717
      Witam, myślę nad kupnem John Deere 6155r i zastanawiam się jaka skrzynie biegów wybrać, jakie wyposażenie, wymiary opon i wgl, ciągnik będzie pracował głównie z prasa w transporcie oraz innych pracach polowych typu orka siew, doradzi ktoś o czym warto pamiętać przy zakupie takiej bryczki? 
    • Przez Deny
      Witam !
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć opinii forumowiczów na temat tych ciągników..
      Czy mógłby mi ktoś doradzić który z nich wybrać ? Zastanawiam się nad modelami 6115M i 6105R , tylko nie wiem który wybrać ..
      Czy operatorzy , lub ludzie którzy czytali troche o tych ciągnikach mogli by o nich coś powiedzieć ?
      Interesuje mnie , cena (również cena poszczególnych elementów wyposażenia) , spalanie w pracach ciężkich/lekkich i to czy tę ciągnik jest po prostu warty tej ceny , i nie postawić na inną markę
    • Przez Nowak5425
      Witam,mam problem z Jd 5055E 2010 r, przepracowane 1650 h. Ciągnik z opóźnieniem reaguje na poruszanie pedałem gazu, kolejna sprawa jest taka że jeśli pracuje chwilowo na wyższych obrotach i puszczam gaz obroty nie spadną jak zwykle bywało do 800 / min tylko ciągnik gaśnie. Jeśli wcisnę pedał nie wejdzie od razu na odpowiednie obroty tylko wskoczy na wyższe, następnie delikatnie spadną. Wykluczam filtr paliwa i paliwo raczej też. Do ciągnika było zalane przez przypadek gorsze paliwo na którym pracował około 4h i wszystko było dobrze. Drugiego dnia zaczęły się dziać właśnie takie cuda jakie opisane są wyżej. Spuściliśmy wszystkie paliwo ze zbiornika i zalaliśmy paliwo bardzo dobrej jakości,ciągnik popracował około 40 minut, uważam że przez ten czas przepalił gorsze paliwo, które zostało w układzie.W czym może tkwić problem, pompa wtryskowa ? Na jakie koszty się nastawić ?
    • Przez kiler
      Wie ktoś może jak za pomocą komputera w desce rozdzielczej usunąć błąd serwisowy VTV 916.14? Dostałem się do adresu tego błędu i jak kliknę w niego wyskakuje mi licznik ile razy błąd już wystąpił (267). Klikam dalej i wyskakuje mi czy go usunąć (CLR) i jak kliknę że chcę to mi dziada nie usuwa i ciągle licznik pozostaje na 1. Może macie jakiś pomysł jak ten błąd usunąć?

A tak poza tym to wymieniałem filtry paliwa i skasowało mi ilość spalonego paliwa i średnie spalanie po wyciągnięciu czujnika szkoda mi tych danych

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.