Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez nemezis
      Pytanie głownie do użytkowników modeli 6110M-6145M  (Rok prod.od początku 2016 r do dziś )ale również do właścicieli R-ek w 4 cylindrach . Czy w Waszych ciągnikach po nagrzaniu i pod obciążeniem występuje podczas jazdy na 1 biegu obojętnie którego zakresu A-F występuje dzwięk jakby tarcie , skrzypienie wyraznie słyszalne w kabinie i na zewnątrz ?  Problem jest od nowości , JD aktualnie diagnozowany w serwisie - olej  czysty zmienione cewka 1-2 biegu i chyba zawór modulacyjny . Podobno w nowej M-ce z placu jest taki sam dzwięk . Serwis wysłal zapytanie do Centrali odnośnie ww. i czekamy na odp. Co Wy na to ? Ktoś też tak ma  ? 
    • Przez Kamil9717
      Witam, myślę nad kupnem John Deere 6155r i zastanawiam się jaka skrzynie biegów wybrać, jakie wyposażenie, wymiary opon i wgl, ciągnik będzie pracował głównie z prasa w transporcie oraz innych pracach polowych typu orka siew, doradzi ktoś o czym warto pamiętać przy zakupie takiej bryczki? 
    • Przez krzysiek276
      Witam wszystkich.  Pomoże ktoś co to za błąd ECU1176.12
    • Przez takiten
      Witam, wydaje mi się że sterowanie zaworami nie działa tak jak powinno, więc chciałbym się dowiedzieć czy tez tak macie. Sterownie zaworami mam na klawiszach, jeśli przestawię klawisz na pozycję pływającą to zamiast ustawić wolny przepływ na  parę gniazd to  pojawia się  ciśnienie jak jak przy normalnej pracy, bardzo to przeszkadza przy pracy z maszyną na przednim tuzie bo dociska ją zamiast zostawić luźno.  Dodatkowo mam joystick i jeśli przełączę sterownie hydrauliki na niego to pozycja pływająca działa. Pozycja pływająca działa również jeśli zaprogramuje sekwencję. Nie działa tylko na klawiszach, w miejscu pozycji pływającej mam normalnie ciśnienie na końcówce i dotyczy to każdego przycisku. Może robię coś źle lub coś źle rozumie?  Szukałem w ustawieniach ale nie widzę nic co mogło by to zmienić. Mam trzy pary wyjść i na każdej jest to samo.
    • Przez bocian13
      jak wam pala wasze r-ki?? mój nie pali akumulator za słaby niby wszystkie cele trzymaja ale niema siły zakręcić szybciej silnikiem, zgłaszałem do serwisu okazalo sie ze nie tylko ja mam taki problem,podobno jakies za male akumulatory wstawili serwis mial interweniowac wyżej... ale czuje ze poczekaja do roztopów problem zniknie i odwrócą kota ogonem..