Skocz do zawartości
dawid2009

Nowa seria ciągników John Deere 5M

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
damian1992    73

To chyba seria ciągników jeszcze mniejszych od 5R

Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

robertbara    60

To następcy serii 5015 :)

Troszkę śmieszne traktorki, takie Amerykańskie :D Proste maszyny do lekkich prac, aż jestem ciekaw cen :)

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    165

A ja mam zdjęcie takiego ciągniczka-stoi on w Grajewie-ale najśmieszniejsze jest to że zdjęcie wykonałem w lipcu ub.r !

dawid2009    0

Traktor w standardzie ma być sporo tańszy. W pełnym wyposażeniu bedzie kosztował i tak mniej niż ciągniki serii 5r. W Polsce z tego co słyszałem 5M zaprezentowany zostanie we wrześniu.

To jest chyba taka tańsza wersja 5R na wschodnią europę.

A to że widziałeś go wcześniej to nic dziwnego. Wiadomo że z produkcja nei nadążą jak na cały świat pójdzie oferta nowej serii więc wprowadzają po kolei.

To jest ciekawe:

Right_side_5MH.jpg

Taka wersja do kartofelków, ale w Polsce będzie pewnie nieosiągalna..

Ha traktor, Akkor Zetor!

blu    6

Ktoś na agrofoto chyba mówił że kilka sztuk tak przygotowanego modelu sprzedało się w Polsce.

TOMEK0603    0
A ja mam zdjęcie takiego ciągniczka-stoi on w Grajewie-ale najśmieszniejsze jest to że zdjęcie wykonałem w lipcu ub.r !

jaro gdzie on stoi w Grajewie( na jakiej ulicy) bo ja mieszkam 3km od Grajewa i go jeszcze nie widziałem

jaro    165

Na Elewatorskiej-za budynkiem ODR.Ostatnio na niego spojrzałem przejeżdżając i chyba nazywa się 5625 ???(czyli pomyłek chyba szczeliłem :D)

Kilka dni na allegro widziałem te M i inne... najpierw myślałem, że to podrobki. :D Jakiś 5603 z turem JD 180tys brutto chyba kosztuje...

KPK - Ochrona

MDSikor    6

W top agrar w dodatku top technika jest napisane że seria M będzie miała premierę na agro show. W skład serii maję wchodzić 4 modele 5070M, 5080M, 5090M, 5100M.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Slavo    9

5000M będzie tańszą wersją 5000R, bez EHRu , rewers mechaniczny, więcej sie dowiemy na AgroShow

dawid2009    0

Tak bedzie to odpowiednik serii 5R tyle że z niepełną rama i mechaniczna pompa wtryskową. Oczywiście za dopłatą bedzie dostepny EHR a revers elektrohydrauliczny oferowany bedzie ze skrzynia 16/16. W standardzie bedzie między innymi klima. Inne róznice pomiędzy tymi seriami to np brak tempomatu, mniejszy udźwig podnośnika no i oczywiście cena(5M bedzie o około 20% tańszy). I tak jak napisał MDSikor ciągniki beda miały oznaczenia 5070M, 5080M, 5090M, 5100M i moce odpowiednio 70KM,80KM,90KM,100KM.

MDSikor    6

Z tego ca się dowiedziałem na AgroShow to ceny serii 5M mają zaczynać się od około 129tys netto (model 5070M), ma on mieć w standardzie klime rewers elektrohydrauliczny ale niejestem pewien czy będzie miał w standardzie EHR.

P.S. Ceny są zależne od kursu euro.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

siemens75    0

Jak wynika za specyfikacji będą miały moce od 65HP do 105HP([5065M 5075M]-5cylindrów pojemność 3.0litry [5085M 5095M 5105M]- 4 cylindry pojemność 4,5litra), kabina to jest chyba identyczna jak w przypadku JD5020, pewnie jednostka 3 litrowa ma mniejsze zapotrzebowanie na paliwo, ale może nie jest tak elastyczna jak 4,5.

Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

5080M Compact 106 tysięcy brutto ?? :D:) Czy to jest możliwe jak na JD :)

dawid2009    0

Raczej 106 tys brutto nie jest mozliwe. To jest cena netto. Brutto wyjdzie około 130tys. Z tym że cena była liczona po kursie euro 4.09 a teraz mamy 4.25 wiec wyjdzie jeszcze drozej.

MDSikor    6

Cena 5070M w wersji komfart 30000 euro netto.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez takiten
      Witam, stoję przed wyborem skrzyni i nie wiem na jaką się zdecydować. DirectDrive wydaje się ciekawa, ma dobrą sprawność ale jak wygląda faktycznie praca na niej, może ktoś z was miał odczynienia z nią i może coś więcej powiedzieć. Ciągnik ma być do wszystkiego, transport, prasowanie, orka. 
    • Przez Kamil9717
      Witam, myślę nad kupnem John Deere 6155r i zastanawiam się jaka skrzynie biegów wybrać, jakie wyposażenie, wymiary opon i wgl, ciągnik będzie pracował głównie z prasa w transporcie oraz innych pracach polowych typu orka siew, doradzi ktoś o czym warto pamiętać przy zakupie takiej bryczki? 
    • Przez Deny
      Witam !
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć opinii forumowiczów na temat tych ciągników..
      Czy mógłby mi ktoś doradzić który z nich wybrać ? Zastanawiam się nad modelami 6115M i 6105R , tylko nie wiem który wybrać ..
      Czy operatorzy , lub ludzie którzy czytali troche o tych ciągnikach mogli by o nich coś powiedzieć ?
      Interesuje mnie , cena (również cena poszczególnych elementów wyposażenia) , spalanie w pracach ciężkich/lekkich i to czy tę ciągnik jest po prostu warty tej ceny , i nie postawić na inną markę
    • Przez Nowak5425
      Witam,mam problem z Jd 5055E 2010 r, przepracowane 1650 h. Ciągnik z opóźnieniem reaguje na poruszanie pedałem gazu, kolejna sprawa jest taka że jeśli pracuje chwilowo na wyższych obrotach i puszczam gaz obroty nie spadną jak zwykle bywało do 800 / min tylko ciągnik gaśnie. Jeśli wcisnę pedał nie wejdzie od razu na odpowiednie obroty tylko wskoczy na wyższe, następnie delikatnie spadną. Wykluczam filtr paliwa i paliwo raczej też. Do ciągnika było zalane przez przypadek gorsze paliwo na którym pracował około 4h i wszystko było dobrze. Drugiego dnia zaczęły się dziać właśnie takie cuda jakie opisane są wyżej. Spuściliśmy wszystkie paliwo ze zbiornika i zalaliśmy paliwo bardzo dobrej jakości,ciągnik popracował około 40 minut, uważam że przez ten czas przepalił gorsze paliwo, które zostało w układzie.W czym może tkwić problem, pompa wtryskowa ? Na jakie koszty się nastawić ?
    • Przez kiler
      Wie ktoś może jak za pomocą komputera w desce rozdzielczej usunąć błąd serwisowy VTV 916.14? Dostałem się do adresu tego błędu i jak kliknę w niego wyskakuje mi licznik ile razy błąd już wystąpił (267). Klikam dalej i wyskakuje mi czy go usunąć (CLR) i jak kliknę że chcę to mi dziada nie usuwa i ciągle licznik pozostaje na 1. Może macie jakiś pomysł jak ten błąd usunąć?

A tak poza tym to wymieniałem filtry paliwa i skasowało mi ilość spalonego paliwa i średnie spalanie po wyciągnięciu czujnika szkoda mi tych danych

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.