dawid2009

Nowa seria ciągników John Deere 5M

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Versu    0
to sporo mi diler za 5100M proponuje 150tys a za 5100R 175

 

To za 5100M 150tys netto to brutto wyjdzie jakieś 185tyś i teraz moje pytanie to co jest w standardzie w tym ciągniku w tej cenie? Prosiłbym o szczegółową odpowiedz, czyli jaka przekładnia, obciążenie standardzie cze za dopłata, klima czy za dopłatą itd chodzi o to co za te 185 będę miał.

Jeśli ktoś by mógł jeszcze mi odpowiedzieć jakie spalanie przy pługach na godzinę pracy zegarową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No i potem jak się okaże że oferuje więcej niż Kubota w tej cenie to napiszesz że Kubota mniej pali i nie jest chińska a jeżeli zaoferuje mniej wtedy nie będziesz posiadał się ze szczęścia-prawda ? :D

Wiesz jak się pisze : "Kolega Jaro tutaj mąci temat ale już wiem dlaczego wejdźcie na temat JD on tao sporo się udziela szczególnie w temacie serii R mają tam kółko wzajemnej adoracji. "-a wie się doskonale o czym w/w kolega pisał to nie ma co się dziwić odpowiedziom takim jak powyżej... :D .

PS.Żeby nie było że nie na temat to taki JD spali dwa do trzech razy więcej na zaoranie hektara-a od czego więcej ?-a wybierz sobie dowolną markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Versu    0

No czytam o wspaniałości JD i coraz mniej mi się podoba to co ludzie piszą użytkownicy Serii M poczytałem se trochę szczególnie w okolicach tych strona 55 same pozytywne opinie. Aja tu na twoim forum nie wyrażam żadnej opinii tylko czytam innych, więc nie wiem w czym masz problem. A co do moich pytań z powyższego postu to z ciekawości pytam żeby mnie później nie atakował taki kolo jak ty że coś wyolbrzymiam bo sami tu piszecie różne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ani to moje forum, ani Twoja opinia nie jest miarodajna-o Kubocie też parę rzeczy z tych nie teges można by napisać czytając opinie użytkowników-moim zdaniem to akurat tam jest "kółko wzajemnej adoracji" a moim jedynym grzechem było stwierdzenie faktu iż Kubota w nieprzeciętnej cenie oferuje całkiem przeciętne wyposażenie i osiągi-czy skłamałem ?

PS.Żeby nie było-nie posiadam serii M a "protoplastę" R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Versu    0

To może poszukaj mi tych nie teges i podrzuć jakiś cytat bo jak pamiętam to pompy się tam raczej nikomu nie zacierały, tylko jakieś detale leciały. A druga sprawa to zastanawiałem się nad serią JD ale po tym co o niej poczytałem to mi odeszło. A R seria jak dla mnie trochę cenowo nie odpowiada. Bo za cenę 100 konnej R to można z DF albo NH mieć ze 120 prawie koni i na 6 garach. Ale takiego byka na razie mi nie trza. Potrzebuje czegoś z minimum elektroniki jak taki mądry jesteś to może ty coś mi poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Versu    0

Bardzo zabawne EHR akurat nie jest jakimś strasznie skomplikowanym urządzeniem i bardzo ułatwia pracę, chodzi mi o coś na zwykłej pompie skrzynia jak najwięcej mechaniczna z półbiegami kubota mi odpowiadała ale po takiej cienie to za droga. Ciekawe ile taka R 100 koni bez bajerów by wyszła ale tam chyba CR już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Versu    0

175 tyś ale to Netto ? bo ja mam ofertę na M9540 175 brutto do oddania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Podczas podgrzewania świeca przed rozruchem świeci się wam jakaś kontrolka sygnalizująca zadziałanie tej grzałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farma    0

Taka żołta z prawej strony miga jak Ci nie świeci masz spalony bezpiecznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Przed odpaleniem wymieniłem ten bezpiecznik i sprawdziłem też inne, podczas podgrzewania żadna kontrolka nie migała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farma    0

To nie mam pojęcia u mie miga i czas się odlicza w instrukcji jest napisane żeby przekręcic kluczyk na zapłon wcisnąć i trzymać 20-25 sekund i palic znajomy dzis mki nie mógł odpalic dzwonił do JD miał spalony ten bezpieczik po wymianie znalazła się kontrolka tak jak u mie i jest ok ale serwisant nie kazał mu wciskać kluczyka. ta kontrolk pali się tylko na zimnym silniku zobacz co będzie działo się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik miałem spalony i ja. w prawym rogu miga taka pokazująca kontrolkę silnika i na zegarze mamy odliczanie to już wiem a czy po wciśnięciu kluczyka na 20-25 sekund zapala wam się jakaś inna z symbolem świecy żarowej???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deerek    0

U mnie też tylko świeci się symbol silnika i jest odliczanie na wyświetlaczu :rolleyes:


John Deere 5070M, Lamborghini 850T Premium,John deere 2064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farma    0

Hej ile musiał bym zapłacić za jd około 95-100 km.

 

Zależy co byś chciał mieć w środku jest wiele opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do dilera i powiedział mi takie ceny za 5100M 41 tys E za 5100R 47 tys E netto. Oczywiście za podstawową wersje no dysponuje sumą 180 tys-190tys złoty bruttu. i takie moje kolejne pytanie ile z tego idzie utargować i kosztuje dodatkowe wyposażenie i co najbardziej by mnie interesowało jakie ta dwa modele mają spalanie i czym się różnią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farma    0
Napisano (edytowany)

Dzwoniłem dzisiaj do dilera i powiedział mi takie ceny za 5100M 41 tys E za 5100R 47 tys E netto. Oczywiście za podstawową wersje no dysponuje sumą 180 tys-190tys złoty bruttu. i takie moje kolejne pytanie ile z tego idzie utargować i kosztuje dodatkowe wyposażenie i co najbardziej by mnie interesowało jakie ta dwa modele mają spalanie i czym się różnią,

 

Te modele tylko z zewnątrz są podobne R pełna rama common-rail inne skrzynie i mosty napędowe M zwykły wtrysk krótka rama mosty napędowe made in china. Każdy z tych modeli występuje w trzech wersjach. Możesz zadzwonić do Rol-bratu teraz mają niezłą promocje to największy diler JD w Polsce Rol-brat.pl

Edytowano przez farma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farma    0

farma ile ci pai i jaka była cena wyjściowa.

 

Ja to brałem na prow wyjściowa była 145 miało być taniej ale wniosek był robiony w grudniu 2010 wszystko poszło do góry no i w momencie zakupu euro było po 4.5 zł. W ładowaczu 6-7 prasa Sipma 7-8 przy obrotach 1500-1800 orka jak ma co robić 10 to tak na miękko nawet więcej. Kabina trochę mała jak pasażer jest ale ogólnie zadowolony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kolego za odpowiedzi jutro za dzwonie to tej firmy co podałeś troche daleko ode mnie ale zawsze warto spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Jakie jest ogumienie standardowe w JD 5090 M i czy w wersji Komfort jest siedzenie pneumatyczne?


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj