dawid2009

Nowa seria ciągników John Deere 5M

Polecane posty

Davido    28

Mi m-ka zaczyna rdzewieć, nie jest dokładnie pomalowana, był mały wyciek oleju silnikowego przez nieszczelność uszczelniacza miedzy blokiem silnika a pompa paliwa. Ma razie nic poważniejszego się jeszcze nie ujawniło, jak się tylko gwarancja skończy to zaczynam modernizację <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

W którym miejscu wychodzi to rdza? :o


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro1975    0

W którym miejscu wychodzi to rdza? :o ciężko mi uwieżyć w to że wychodzi ci rdza chyba że gdzieś wyrżnołeś a co do renowacji to chyba zdemontujesz opony i założysz narty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym zgłaszał na gwarancji, po to jest żeby z niej korzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Na łączeniu skrzyni z ramą, w otworach na śruby jest tyle rdzy ze trzeba gwintownikiem gwint poprawiać, czarny uchwyt co trzyma głowiczki od hamulców już zaczyna korodować. Na razie nie jest źle zobaczymy co będzie jak zacznie się wysiewać nawozy i pryskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1377

Mam takie pytanko...Czy ktoś posiada wykaz wszystkich dostępnych opcji dla M-ki bo w ofercie dostałem tylko wykaz tych opcji które zawarte są w poszczególnych wariantach wyposażenia a potrzebna byłaby mi lista wszystkich opcji typu grzałka do bloku,oświetlenie dodatkowe,poszerzenie błotników itp. Myślę że każdemu by się taka lista przydała aby mógł spokojnie sobie wybrać opcje które potem będzie negocjował u dealera a nie robić to na spotkaniu z nim "na gorąco" Będę bardzo wdzięczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodu1616    0

Mam takie pytanko: czy w wersji podstawowej confort jest mozliwość włączenia ogrotów zależnych WOM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Obroty zależne WOM są dostępne za dopłatą.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnowak43    1

Mam pytanie czy 5090M da sobie radę z 4 obrotową vogel noot 950 na ażurach?Gleby średnie bez glin i pagórków.Waga pługa ok 950kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro    16

Fajnie by było żeby brutto ale niestety netto katalogowo czyli coś z tego dało by rade urwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro65    1

5070M katalogowo 38340 euro tak mi powiedzieli na agrotechu

z tą ceną za 5070m to coś nie tak byłem wczoraj u dealera BIS to za 5080r powiedział mi 38340 euro katalogowo


PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Widocznie e-M-ki zdrożały :lol:


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Przejżałem kilka ostatnich stron. Normalnie szok, ciagnki mają rok niektóre mniej i tu rdza tam cieknie, komuś jechac nie chce tylko hamuje, chińskie skrzynie. Tak sobie myślę, że marnie to wpłynie na wizerunek marki. Ludzie sami sobie i innym wmawiali, że to takie dobre bo jd, że kontrola jakości itd. A tu prosze. Strach pomyslec co będzie za 10 lat. Najśmieszniejsze jest to, żę to poprostu czysty marketing jest, wersja podstawowa jest tania, ale gdy się dokupi kilka dodatków cena jest mało mniejsza od serii 5r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Dlatego polecam dołożyć trochę i wsiąść 5R.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti6    76

Mój wujek ma john deere 5620 73km i chdzi z 3 obrotową ale z 4 by też dał rade ale wolniej by robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Z 5 pewnie tez by dał radę orząc płcej albo jeżdżąc wolniej. A tak na poważnie problem pojawił by się przy podnoszeniu pługa a raczej przodu ciągnika. Ciężko racjonalnie komentowac takie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro1975    0

ja mam 5100m od marca wersja comfort zrobione 80godzin i jak narazie wrzystko jest spoko nic nie hamuje nic nie cieknie nic nie rdzewieje tak więc dziwią mnie te usterki u innych ale zobaczymy co będzie dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

U mnie ojciec narzeka że mu ciężko wchodzi 4 półbieg, ja tam jako takiej różnicy nie widzę ale niestety coś popiskuje w skrzyni, niezależnie czy jest rewers na położeniu jazdy czy na neutralu. Strasznie mnie denerwuje ten wyjący podnośnik, niestety trzeba go cały czas po podniesieniu lekko cofnąć żeby przestał wyć ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Serwisant był jak przegląd robił i z podnośnikiem nic nie zrobisz, nawet jak by go zabrali zobaczyć co w tej skrzyni piszczy to przez pewnie miesiąc ciągnika bym nie widział a niestety nie mogę sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj