dawid2009

Nowa seria ciągników John Deere 5M

Polecane posty

konrad1996    0

dla mnie ta promocja to ściema ona była jest i będzie. To jest taki chwyt reklamowy. Oni wam doliczą 1000zł różnice w kursie euro przy zaliczce. A i nie piszcie przy umowie zaliczka tylko zadatek, bo przyślą wam traktor kiedy zechcą. Sam czekałem pół roku, a miało być dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pako    0

W JD kurs jest niższy ale cena w Euro jest wyższa. Na modelu o mocy 170KM różnica między promocją, a ceną normalną to około 10k €. W CNH promocję upatruję w wypieraniu z oferty ciągników nie spełniających norm czystości. Podobnie rzecz się miała z modelem TD80, który sprzedawano przed wprowadzeniem wyższych norm, bo potem nie mogliby już ich sprzedać.

 

Od kilku miesięcy monitorowałem ceny w EURO ciągników JD i nie uległy one zmianie. Proszę podaj, na jakiej podstawie takie stwierdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Promocja kursowa obowiazuje do konca listopada na ciagniki 6000, 7000 i 5 M comfort oraz R comfort. Od grudnia bedzie juz nizsza doplata. Różnice pomiędzy serią R I M najlepiej widać po zajęciu miejsca przed kierownica i przejechaniu się jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barmak    0

koledzy dopłaty kursowej może i niebędzie ale za to cena wyjściowa w euro bdzie niższa o tą różnice, bynajmiej było tak przed ta promocja kusową cena na ciągniku JD 5100m była niższa ok. 5000 tys. euro. Więc jest prawdopodobieństwo że teraz też tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Pako ja porównuję ceny obowiązujące rok temu z tymi obecnymi. smile.gif Przez kilka miesięcy to trwa promocja kursowa, więc cena się nie zmienia. Spada kurs Euro, więc centrala JD Polska również obniża przelicznik, aby zachować stałą dopłatę 40 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

mam pytanie czy 5070 m wystarczy do opryskiwacza 2500 l z hydrauliką? cz pasują rozstawy kol do rządkow 45 cm? ciągnik ten nie byl by koniem roboczym, lecz wykonywal by lekkie prace i czy w standardzie jest zaczep przesowny automatyczny i predkosc 40 km/h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

spokojnie da rade oprskiwaczowi, prędkość w standardzie jest 30w compakcie a 40 w comforcie.


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosman121    5

Ja sie ostatnio pytałem to nie ma w standardzie 40 km/h

 

Nie rozumię w jakim standardzie. Chłopak wyżej napisał Ci wyraźnie w w jakich wersjach jest dana prędkośc więc nie wiem skąd wymyśliłeś jakąś dodatkową wersję standard...


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

jest wersja compact, classik i comfort. I czy duzo jest biegów w "zakresie" do pryskania? Bo wiecie u mnie są troche wzgorki i pagórki i jak mam w czasie oprysku stawac i redukowac to moze lepiej zakupic tą r-ke? A wiecie moze jeszce ile kosztuje zmiana kol na węższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

jeżeli masz kase bierz "R" jeżeli wolisz gdzieś indziej kase ulokować to śmiało "M" wystarczy Ci do opryskiwacza, jeżeli to jest 2,5tyś litrów to myśle że nawet na zakresie C wjedzie Ci niemal wszędzie (ja z beczkowozem 9tyś litrów wjeżdżałem w górke o spadku ok 25-30% na zakresie B bieg 2 lub 1 i problemów nie stwarzał... droga żwirowa, w miare utwardzna)


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

komplet wąskich kół jeśli dobrze pamiętam to coś koło 10 tys, @Adrianos jak się spisuje Twoja M-ka, ile godzin nastukałeś, miałeś jakieś awarie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

awarii zero, my zadowoleni z traktorka jesteśmy, h napisze Ci później bo nie wiem ile jest... pewnie ok 460...


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnowak43    1

Użytkuję 5090M od pół roku i mam pierwszą awarię.Wyciek oleju pod kabiną.Okazało się że nie były dokręcone śruby łączące tylni most ze skrzynią biegów.Czy ktoś miał też ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

i tu wlasnie objawia sie brak ramy, sruby ulegają naprezeniom i sie poluzowują, w ciągnikach bezramowych trzeba tego pilnowac.

10 tysiecy to jest za drugi komplet koł, czy tylko wybor innego rozmiaru, i czy wybierając przedni tuz dostajemy dodatkowe zlacza rozdzielacza, czy za takowe trzeba doplacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam00019    0

czesc

czy ciągnik 5090M da rade z agregatem uprawowo siewnym 2,5m czynnym waga ze zbozem 2t

prosze o szybką odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę ze za lekki do takiego ciężkiego agregatu i za slaby ja ciągam unie Ares z poznaniakiem i jak jest zasypany ruszam trochę pod górkę to przód trochę idzie do góry a ciągnę to t 6030 z prawie tona na przodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnowak43    1

Naprawione to zostało na gwarancji?? Nic się więcej nie rozkręca?

Zostało naprawione.Musieli ściągać kabinę żeby dojść do tych śrub.Poza tym nic więcej się nie psuje.

 

czesc

czy ciągnik 5090M da rade z agregatem uprawowo siewnym 2,5m czynnym waga ze zbozem 2t

prosze o szybką odp.

Ja ciągnę takim samym pług 4obrotowy,co prawda pług jest z lekką ramą ale jak daje radę z tym pługiem to i z tym agregatem da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

JD 5090 R z obciążnikami na przodzie i agregat Ares XL3P+Poznaniak 3m bez zasypu tylko rozłożony siewnik przy podnoszeniu przód do góry zestaw na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

jeśli dobrze pamiętam to nowy komplet razem z felgami, no bo jaki to by był interes jakby trzeba było dopłacić 10 tysi i dostać ciągnik z jednym kompletem kół i to wąskimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

zadzwoń do dealera, ja mógłbym to sprawdzić dopiero za 2 tyg. jak wróce do domu, no ale 10000 to już chyba nie tak mało, jedyne czego nie jestem pewien to netto, czy brutto?? narazie nas to bardzo nie interesowało, tylko tak spytałem przy rozmowie, ale chyba sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

nie wiem co wybrac... chodzi mi o r-ke, czy zamowic rocznik 2010 w obecnej promocji po korzystnym kursie, czy zaczekac na rocznik 2011 po nieznanej mi cenie? czy nowa promocja nie bedzie taka ze ceny bedą takie same? co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Po nowym roku na pewno będą droższe, bierz rocznik 2010 jak są jeszcze wolne.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj