Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mario_08

Jaką wybrać nową ładowarkę teleskopową?

Polecane posty

Manita    1

a wiecie coś może o ładowarkach DIECI? Jak z ich awaryjnością i częściami oraz komfortem pracy?

szarywilk    62

Czemu pod uwagę nie bierzecie claas i deutz to napewno lepsze ładowarki niż jakieś zabawki.

Jak dla mnie class odpada - strasznie ciepłolubne - poniżej zera nie odpali za bogi - a serwis na gwarancji twierdzi że ten typ tak ma. Co do deutza - to po co się wypowiadać na temat nazwy - skoro jest to merlo ... - a co do bobcata - to ma jedną wade - w sumie to nie wada bobcata ale raczej perkinsa - bo jak można nazwać wbudowywanie pompki zasilającej w obudowę filtra i kasowanie za nią prawie 2k, na całe szczęście angole opatentowali naprawę za kilkadziesiąt zł.

LowRider    33

Deutz to jest JLG a nie Merlo ;)

Stary Bobcat ma więcej wad niż jedną, ale za to nowe modele są znacznie bliższe ideału :)

Jak kupujesz pompkę do Bobcata to może i płacisz niecałe 2k, a jak taką samą do perkinsa to koszt niecałych 900zł ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

szarywilk    62

Deutz to jest JLG a nie Merlo ;)

Stary Bobcat ma więcej wad niż jedną, ale za to nowe modele są znacznie bliższe ideału :)

Jak kupujesz pompkę do Bobcata to może i płacisz niecałe 2k, a jak taką samą do perkinsa to koszt niecałych 900zł ;)

Ja mam nowszego - nie pęka mocowanie wieży :) a pompkę kupiłem od poloneza :) za 50 zł :P bo ta w filtrze nie tłumi przepływu :)

szarywilk    62

No dobra starszy 2007 i od nowości u nas zrobiła 3800 mth stąd opinia :) swoją droga nie wiedziałem że już sprzedają nową serie :)

Edytowano przez szarywilk

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować