Zaloguj się, aby obserwować  
MichalR

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcin974    30
ja mam w pronarku orginalne ale tzeba zmienić bo juz sie kończy

hehe mi tez zaczęły charczeć od sluchania na maxa, i nie wywalałem oryginalnych tylko dołozylem następne dwa do tych o były (tylko ze za głową) jak chcesz to Ci mogę foty zapodac, teraz na 30% regulatora podgłoszę i slychac lux :P a i pamietaj ze fabryczny blaupunkt w pronarze ma wyjscia 2*45W, ja mam innego :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
hehe mi tez zaczęły charczeć od sluchania na maxa, i nie wywalałem oryginalnych tylko dołozylem następne dwa do tych o były (tylko ze za głową) jak chcesz to Ci mogę foty zapodac, teraz na 30% regulatora podgłoszę i slychac lux :P a i pamietaj ze fabryczny blaupunkt w pronarze ma wyjscia 2*45W, ja mam innego :)

 

foty wzuć tyle ze mi radio pada(potencjometr) i ja to mam jakies made china a nie blau


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
foty wzuć tyle ze mi radio pada(potencjometr) i ja to mam jakies made china a nie blau

no moje bylo chyba blau (moze i podróba) ale kostki pasowały, tez mi potencjometr siadł :P

foty zapodam jak wyprowadzę z garażu :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Ja narazie nie mam sprzętu audio, ale się dogadałem i mi na przeglądzie założą, teraz tżeba kupić cały sprzęt, może coś doradzicie????

Jeśli masz fabryczne miejsce do montażu, to najpierw pomierz co się zmieści. Dobierz sobie jakieś z kieszenią lub pólkieszenią, z fabrycznych odbiorników montowanych w WV czy fordach. Kaseciak ze względu na zapylenie długo nie pochodzi, w komisie takie radyjko dostaniesz za 30-50zł i nie będzie to jednorazówka z giełdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ja narazie nie mam sprzętu audio, ale się dogadałem i mi na przeglądzie założą, teraz trzeba kupić cały sprzęt, może coś doradzicie????

za 250 zl dostaniesz nowe radio co czyta mp3 w mediamarkt'cie lub innym takim badziewiaku :P ostatnio bylo jakies sony a wczesniej jvc w tej cenie, do tego glosniki 150-200 zl i masz swiety spokoj na pare lat, no i antena by sie przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Głośniki 2 czy 4, miejsce na radyjko jest a z kieszenią to niebardzo czaje, zapytam się elektryka w serwisie co trzeba i to kupie. O antenie myślałem i dałbym ją gdzieś żeby nie zawadzała np na mocowaniu kierunkowskazu.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

2 w miare pozadne glosniki zdecydowanie wystarcza.

z kieszenia to nie jestem pewien o co autorowi chodzilo, mam nadzieje ze nie taka z prowadnicami, przez ktora mogles szybko cale radio wyciagnac :P i sie chodzilo z takim sprzetem po miescie, ablo do plecaka i kilogram wiecej na garba.

natomiast taka blaszana do osadzenia radia to jest od razu w kadym nowo kupionym radiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Mój sprzęt :(

 

 

DF---------Radio LG 4*50 Watt na CD, MP3 i pendrive-y, dwa głośniczki dwu drożne blaupunkt jako basowe i dwa gwizdki wysoko tonowe :) gra w każdych warunkach :(

MTZ-------Radio Kenwood 4*45 Watt i jeden ale za to jaki głośnik Blaupunkt...nie pamiętam jaka moc ale wiem, że bardzo dobrze słychać mimo iż to MTZ :) hehe :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
dwa głośniczki dwu drożne blaupunkt jako basowe i dwa gwizdki wysoko tonowe :(

chyba sredniotonowe :( jakiej srednicy te glosniki? ewentualnie elipsy moglyby zejsc troche nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroterm    3

CAT ktorym pracowalem ma radio BLAUPUNKTA albo grundika(nie pamietam za bardzo) na CD(niestety bez mp3).do tego jakies 4 głośniki u góry i pod sidzeniem pasazera tube aktywna.calkiem przyjemnie gralo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

Obecnie to w Zetorku 7745 mam radio Blaupunkta, bez CD bez MP3. Ale, mam już zakupione radyjko też Blaupunkta Melbourne SD27, na kartę SD, oczywiście posiada MP3, a do tego dokupiłem 4 głośniki Boschmann 165mm 400W. Gdy przyjdzie wiosna, zamontuje ten sprzęt i to dopiero będzie jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
foty wzuć tyle ze mi radio pada(potencjometr) i ja to mam jakies made china a nie blau

 

@black wrzuciłem foty :(

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image39888.html

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image39887.html

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image39885.html


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Ja mam w zetorze radio na kasety marki pioneer (jakoś tak) a do tego głośniki 2*75w blaupunkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Jak z tym radyjkiem nieźle słychać nie myślałeś o kupie z CD,MP3?

słychać świetnie oryginalne glosniki są bardziej takie basowe, te zaś przeciwnie (dwudrożne), balans basu ustawiony 50%X50X (balasns przód tył i lewo-prawo tez) i lux, trochę sie podgłosi (głośniki zaraz za głową) to dobrze słychać :(

a radio dostałem od wuja, wymieniał w astrze na lepsze, do tego jeszcze antenę zmieniłem, mase do niej dorobiłem bo dach plastikowy jest

a i jak podłączyłem radio to nie zapamiętywało, ale @elektrotech powiedział co zrobic i lux :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Głośniki 2 czy 4, miejsce na radyjko jest a z kieszenią to niebardzo czaje, zapytam się elektryka w serwisie co trzeba i to kupie. O antenie myślałem i dałbym ją gdzieś żeby nie zawadzała np na mocowaniu kierunkowskazu.

Jeśli będziesz miał radio czterokanałowe to cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo    0

Ma ktoś może z Was instrukcje po polsku do radia kenwood kdc w3041? .Bym był bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Sory ze w tym dziale, ale nie moglme znalezc innego B)

 

Otoz problem jest taki ze wczoraj zakupilem sobie do Poloneza Atu Plus 2000r nowe radio. I tu pojawil mi sie problem bo za chiny nie moge wyjac starego radia co siedzi w panelu srodkowym, potrzebne sa jakies kluczyki do tego ale ja tego nie mam :) obecnie w Poldku siedzi radio Daewoo AKF 8035RDS.

 

Wszystkie porady mile widziane :)

 

 

 

P.S sorki za zamieszanie :D


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

My w zts mamy Blaupunkta.

 

P.S masz sąsiad mnieł w swoim pronarze tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My w Zetorku mamy Sony.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

w 12145 mam safari 7 ale działa jak chce :D a w jaguarze to wogole niemam miejsca na radyjko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Sory ze w tym dziale, ale nie moglme znalezc innego B)

 

Otoz problem jest taki ze wczoraj zakupilem sobie do Poloneza Atu Plus 2000r nowe radio. I tu pojawil mi sie problem bo za chiny nie moge wyjac starego radia co siedzi w panelu srodkowym, potrzebne sa jakies kluczyki do tego ale ja tego nie mam :) obecnie w Poldku siedzi radio Daewoo AKF 8035RDS.

 

Wszystkie porady mile widziane :)

 

 

 

P.S sorki za zamieszanie :D

tez mialem taki problem w golfie i pojechalem do jakiego cinkciarza, ktory po prostu w ramach podlaczenia nowego radia poradzil z tym sobie, zaplacilem mu 20 zl - wiec mysle ze nie przeplacilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj