Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MichalR

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sprzet
MichalR    33

Ja mam Kenwooda kdc 4070 w MF 5465 i safari (niedziałające) w U1014 :rolleyes:

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Wiadomość z agroFakt.pl

mf255    0

ja tak samo jak zlociutki3514 biore mp3 do mf255 ale i tak przy orce nic nie słychać :wacko:

NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

lysyrolnik    14

No a ja mam zawsze ze soba Sony Ericsson'a W900i ze sluchawkami. bardzo mobilny sprzet pasuje do C-330, Zetora 5211 i MTZ'a 82TS :rolleyes: na kombjanie jest jednak za duze ryzyko uszkodzenia aparatu :lol:

Honda - The Power of Dreams :)

coolman111    54

Zauważyłem, że moje tonsile w Ursusie troche sie popsuły :rolleyes:. Skruszało zawieszenie membran i będę musiał wymienic je na inne. Teraz mam wstawione o średnicy 10cm, ale chciałbym jakieś większe o ile wejdą... No i muszą mieć jakieś lepsze zawieszenie od tych tonsilowskich (najlepiej na gumie) :lol:.

mirasek    8
Zauważyłem, że moje tonsile w Ursusie troche sie popsuły :lol:. Skruszało zawieszenie membran i będę musiał wymienic je na inne. Teraz mam wstawione o średnicy 10cm, ale chciałbym jakieś większe o ile wejdą... No i muszą mieć jakieś lepsze zawieszenie od tych tonsilowskich (najlepiej na gumie) ;).

Zdaje sobie sprawe że w ciągnikach są ograniczenia montarzowe ale dopiero pożądnie (tzn. jakość i moc) grają głośniki od 16 cm średnicy, umocowane sztywno, najlepiej na dystansach z mdf'u. W moim MF max weszły 13 cm i osadzone są na mało sztywnej podstawie i w połączeniu z odtwarzaczem marki 'krzak' gra to fatalnie, ale gra :rolleyes: Wprawdzie warunki odsłuchowe w ciągniku dalekie są od idealnych ale planuje ulepszyć moje tractor-audio żeby słuchanie radia było przyjemne a nie tylko urozmaicało warkot silnika :D

gedii    1

u mnie tak samo w 4255 jest mało miejsca żeby coś tam włożyć.

w mf4255 mam radio z opla kaseciaka (blaupunkta) i głośniczki tej samej firmy (słucha siędosyć dosyć) a w JD mam soniacza i dwa fajne głośniczki i tu słucha się przyjemnie radyjka przy każedej pracy.

JarekWLKP    1

W 1450CWS mam BLAUPUNKT z mp3 i dwa niezbyt rewelacyjne głośniki. W 7710A PHILIPS i dwa dość dobre głośniki, tyle, że jeden kabel nie łączy. W PRONAR 1221A jakieś słabe radio ze słabymi głośnikami, a Fortschritt jeszcze nie ma radia ;p

John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

pitti    1

ja mam dobre radio jak jak kumpel nieraz wpadnie do mnie podczas pracy. jak zacznie nawijac to nieraz kończę wcześniej prace ze niby muszę juz jechac do domu. a poza tym jak to bezpieczniej jest słuchac pracy silnika czy dobrze pracuje. przynajmniej w tych ciągnikach co można tak np c-360, 3512

katator    115

ja w mf mam stare radio philipsa bez odtwarzacza kasetowego i nawet ładnie cyka, tylko seryjne głośniki są trochę małe a otwory montażowe nie są przewidziane na większe. w 1224 mam natomiast jakiś polski radiootwarzacz (marki nie znam) i dość spore głośniki, także ogólny efekt jest przyzwoity.

Nikita_Bennet    101

a co byście polecili zamontować w zetorku 10145?? i gdzie.

myslę o wydaniu max 260 zl na uzywki oczywiscie (radio+glosniki+antena)

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Kamyk514    0

Ja do Ursusa 3512 biorę mp3 dwa głośniki ze wzmacniaczem i można jechać nawet dobrze słychać

and    0

Narazie nie opyla mi się radyjka kupować, bo operatorem jestem max. raz w tygodniu (studyja), więc mobile wystarcza, a jak się znudzi, to jest dzwięk, który nigdy nie przestanie fascynować - moja muzyka to ryk silnika :rolleyes:

can do

toniekmf255    5

Czy Ty czujesz że rymujesz? :rolleyes:

Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Sadownikx2
      Witam.
      Dlaczego nowe silniki z euro 3 lub 4 to totalne?
      Słyszałem,że jest w nich za wczesny kąt wtrysku celem mniejszego zadymienia.
      A jakie są objawy za wczesnego kąta wtrysku?
      Ostatnio kolega bronował Ursusem C380 Perkins 4.4 litra,ciągał je na jedynce bo na dwójce brak mocy z powodu niemożności osiągnięcia obrotów 1500 czyli włączanie turbiny.
      Te same brony ciągała sześćdziesiątka na 4 z efektem zadymy na całą wieś.
      Nowe C380 robią z silnikiem 2,9litra przecież to ma tyle siły co MF 255.
      Ogólnie te nowe silniki dużo palą mało robią i mocy nie mają to co to za normy euro skoro spali dwa razy więcej niż starszy silnik.
      Ktoś coś wie  jak odmulić te nowe silniki?
    • Przez lajkzxc
      Witam. Panowie jak to jest z pneumatyką w ładowarkach? Aby użyć jej do hamulców w przyczepie.   Chodzi mi o to żeby można nią było w miarę bezpiecznie prrzeciągnąć przyczepę np z nawozem na pole.   
    • Przez lukasx21
      Witam
      Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie temat dodatkowej działalności poza rolniczej, usługi koparko ładowarką, na razie jest to tylko w fazie pomysłu ale mam pytanie do osób które mają jakieś doświadczenie w tym temacie, jak jest z taką działalnością czy dużo jest formalności związanych z rozpoczęciem takiej działalności?, ile trzeba wyłożyć $$ żeby kupić jakiś sensowny sprzęt bo ceny są dosyć zróżnicowane, powiedzmy te 25-30 tys kupi się już jakiś starszy ale sprawny sprzęt czy wyjechanego trupa którego ciągle będzie trzeba naprawiać? i czy wogóle sama koparka jest opłacalna czy trzeba mieć szerszy zakres usług żeby coś z tego było?
      pozdrawiam
    • Przez Wojtek026
      Czy stosujecie ceramizery do oleju silnikowego w ciągnikach, jeżeli tak to w jakich, osobiście zalałem ceratec liqui molly do 1,9tdi i widzę samę zalety, w c330 mam zalany oil additiv z MOS2 z liqiu molly i są łatwiejsze starty lżej kręci, czy zalać ceratec do agrofarma?
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg