Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MarioS

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kanar    0

do takiego ciągnika to polecam agregat wicher z expom-u przelecisz raz i siejesz a nie bawić sie w hydropak,za każdym razem go zarzucać?wiesz ile czasu zejdzie?wierz mi bo wiem cos o tym.

MarioS    1

to właśnie ja chcę obniżyć koszty produkcji

a hydro-pak jest praktycznie tylko do transportu wiec nie wiem o co ci chodzi @konar??

chyba że się mylę??

wiecie ile chce za ten agregacik z Ro-Masz’tu?? :D 5,5tyś, nawet za te pieniądze to sie opłaca :)

jak będzie zły to kupić trochę żelastwa i powzmacniać albo na reklamacje i niech oni wzmacniają :)

za te pieniądze :) byłem dziś i go oglądałem, tak to zdaje sie dobry, dobre wykonanie, ale ciekawe jak ze stalą :) czy wytrzymała, czy nie jest jak plastelina

Grubera tent tegos ostatecznie by zrobili ale nie chętnie,

Agregaty ścierniskowe robią ale pod zamówienia bo zbytu na to nie ma

możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym hydro-pakiem co mówi @kanar??

4 posty pod rząd to chyba za dużo? warn

Edytowano przez Matey

Wiadomość z agroFakt.pl

MarioS    1

aha nie wiedziałem z tymi postami :D

co to jest hydro-pak to w wiem

chodzi mi o to co mówi @kanar

siejesz a nie bawić sie w hydro-pak, za każdym razem go zarzucać? wiesz ile czasu zejdzie ?wierz mi bo wiem cos o tym.

przecież hydro-pak za każdym razem nie używasz,

hydro-pak jest praktycznie tylko do transporty lub przejazdu przez bruzdę.

chyba że sie mylę??

yarecki12    0

no tak, to jest do transportu, chyba że masz słaby albo lekki ciągnik to najpierw podnosisz siewnik na hydropaku a dopiero potem podnosisz tuz ciągnika. ale to katorga i zabawka, dużo czasu na to zejdzie.

MarioS    1

aha, nie byłem pewien o co dokładnie chodzi.

jak będzie to za dużo czasu zajmowało to zrobię tak jak kolega :Dlink dociążę go w podobny sposób :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pulek227
      Witam,
      Potrzebuje informacje o plugu obrotowym euromasz 4 skiby
      Jest dosc tani i pytanie czy ktos go posiada
      Jak wyglada orka ciezkiej gleby?
      Czy ma duze opory i czy dobrze przykrywa?
    • Przez Adam9125
      Witam,
      Mam zamiar kupić agregat do uprawy uproszczonej Köckerling QUADRO 400, i mam takie pytanie czy on dobrze podrywa ziemie czy jednak rozstaw rap co 27cm to za szeroko jak do uprawy bez orkowej? Czy lepszy jednak byłby może Vario ?
      U mnie ziemie mieszane mady i piaski.

• Przez Marcin
      Jakie pierścienie wybrać do sześciometrowego wału uprawowego ciąganego za ciągnikiem, cambridge czy crosskill? Wał ma pracować głównie na zaoranym polu przed agragatem uprawowo-siewnym. Z góry dziękuję za wszelkie opinie.
    • Przez vailus
      Witam
      Posiadamy w gospodarstwie kultywator 2.1m na szerokich pazurach który pracował do tego czasu przy c360. Na jesień zakupiliśmy zetora 8045 i planujemy z tatą poszerzenie szerokości roboczej do 2,7m oraz dokupienie do niego wałka strunowego. Co do zębów to przełożylibyśmy wszystkie szerokie pazury na dwie pierwsze belki (które przypominam że zostaną poszerzone), a na ostatnią belkę założymy wąskie pazury. Co do ziemi jaką będzie obrabiał taki zestaw to w przeważającej części jest to ciężka glina. Moje pytanie brzmi: czy dospawanie do do starego kultywatora kilku profili zda egzamin na tak ciężkiej ziemi? Tata pracuje przy spawaniu konstrukcji i co do jakości spawu raczej nie ma wątpliwości. I następne pytanie czy opłaca się robić taką modernizacje czy może lepiej zostać przy tym 2.1m?
    • Przez Witek2010
      Problem jest taki że nie wiem jak zmniejszyć luz na bębnach (jak dokręcić łożysko) Może ma ktoś instrukcje albo katalog częsci bo na google nic nie można znaleść. Z góry dziękiuję za pomoc.

Jest to taka glebogryzarka http://allegro.pl/glebogryzarka-unia-grudziac-1-6m-idealna-i1248436789.html