Skocz do zawartości
janusz14

Jaki olej silnikowy używacie do swoich maszyn???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
Piotr6991z    3

Jakie macie opinie o firmie fuchs? Zalewa może ktoś taki olej do ciągników? Nada się on do zetora pierwsza wymiana po gwarancji zetor bez DPF. http://olejefuchs.pl/fuchs-agrifarm-mot-15w40-20ltr.html

Powie może ktoś dlaczego cena pomiędzy tym drugim, a trzecim olejem taka duża? Przecież wszystkie parametry są te same.

http://olejefuchs.pl/fuchs-titan-truck-15w40-20ltr.html

http://olejefuchs.pl/fuchs-titan-truck-plus-15w40-20ltr.html

Wiadomość z agroFakt.pl

samtech84    5

Ja przeszedłem z Turdusa SHPD na Revline Kratos STOU 10w40 karta produktu wygląda obiecująco, zobaczymy co będzie za 200h.

mirekfarma    2

W skrzyni mam od nowości 15 W30  teraz chcę wymienić co czytam wycofują go z obiegu ,jest 10W30 I 15 W40  którym lepiej zalać Farmtraci

macius11157    37

Witam jaki olej do Ciagnika Deutz fahr dx4.50 chlodzony powietrzem

co myslicie o fuchs titan track plus 15w40 do silnika

a do skrzyni myslałem po prostu o agrolu 15 w40 ?

Wojtek026    9

fuchs bardzo dobre oleje nie ma nic lepszego z czym miałem do czynienia, a zamiast titan track plus 15w40 zastosuj agrifarm mot 15w40 to samo dedykowane do maszyn rolniczych

Sylwekx25    322

U mnie wszystkie ciągniki i kombajn pracują na platinum :). Wymieniam dwa razy do roku przed jesiennymi i wiosennymi pracami a w kombajnie raz na sezon.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmkam
      Jak w temacie, chciałbym .się dowiedzieć jakich smarów używacie do smarowania swoich maszyn rolniczych,ciągników,kombajnów.Ja dotychczas smarowałem wszystko jak leci smarem ŁT 43 to chyba najpopularniejszy smar w rolnictwie,ale czy najlepszy ??? Co sądzicie???
    • Przez SebaCzyta
      Może na rynku jest coś nowego, protestowałbym jakiś nowy olej. Znacie coś? Polecicie?

• Przez ketlin23
      Witam przepraszam ze na tym forum i w tym dziale 
      Czy olej Fusch 10W40 STOU nadaje się do silnika do ciężarówki man F 2000 26.414 czy ten olej będzie spełniać wymogi czy lepiej kupić typowo samochodowy 
      Proszę o racjonalną pomoc
    • Przez t-tas
      pytam Was jako praktyków jakie lejecie oleje do skrzyni biegów w ciagnikach Ursus,Zetor.Osobiście niemam ciągnika ale czasem zdarza mnie się grzebnąć(ostatnio długa walka z zetorem 7245) i zastanawiam się jaki olej lejecie do skrzyń skoro olej ten zasila układ hydrauliczny. wiem,że olejem który można lać do skrzyni i hydrauliki jest Boxol ale ludzie leją hipol-ostatnio przez hipol w skrzyni zetora nauczyłem się rozbierać i składać na czas podnośnik i rozdzielacz zetora i to z zamknietymi oczami
    • Przez yacenty
      Hej,
      czy ktoś z was próbował z nimi handlowac?
      Jakie u nich można dostać zniżki przy zakupie hurtowym? Czy zakup 1000l to juz jest hurt czy jeszcze detal?
      Posłałem maile do Shella i do BP, ale bez odp jeszcze