Skocz do zawartości
Bartek1994

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

nie jestem w stanie ci powiedzieć który to bezpiecznik bo jak mi zaczęły szwankować i ciągnik gasł i gasł nawet przy przyciśnięciu hamulca to pojechałem na przegląd i mi to zrobili popatrz po bezpiecznikach czy wszystkie są czy nie sa luźne pompka ci w ogóle paliwo pompuje może coś z pompką elektryczną

Wojtus902    0

pompka slychac ze chodzi to powinna paliwo podawac a jak tam odpiolem jeden wezyk to paliwo lecialo.nie palilem gokilka dni bo zimno bylo pozniej zapalilem na chwile chodzil i zgasl pozniej zapalil tylko co wjechalem w garaz i zgasl a teraz tylko kreci i nic,a w instrukci pisze jeszcze o jakims czujniku bezpiecznego rozruchu wiesz cos o tym ??

Wiadomość z agroFakt.pl

Meg5    351

Mąż zalał zbiornik do pełna paliwem i cały czas dolewa pod korek co wypali i ciągnik pali bez problemu . Parę dni temu ,gdy był na prawie pustym baku ,też był problem z odpalaniem .

marian2011    111

Tak jak pisze Meg5 też zimą staram się mieć pełen bo widocznie ten typ tak ma że nawet latem jak praktycznie uruchamiam co dziennie jest wskażnik koło czerwonego a paliwa jest jeszcze minimum 30 litrów bierze po kilku obrotach normalnie zapala na pierwszym obrocie wału więc zimą miejmy do pełna paliwa

u mnie był zalany pod korek i to samo sie działo no ale fakt może nie było u was tak zimno bo co zachód a co wschód u was ciepło a u mnie w oborze poidła zamarzają dziś rano trochę wypaliłem to teraz będzie można lać dynamic bo był zalany zwykła zimówką i skakał po obrotach pali fajnie ale puki sie nie rozgrzeje to nie ma mocy a jak był zbiornik zalany ropą kupioną z jesieni to w ogóle zamarzł

Wojtus902    0

koledzy a moglibyscie mi jeszcze powiedziec gdzie moge kupic korek spustowy paliwa przy fitrze pompce paliwa ?? bo u mnie a zadnym sklepie c czesciami nie moge go dostac internet tez bezradny

ludwik1983    2

witam mam taki problem ciągnika nie używałem tydzień a dzis zauwazyłem wycieki płynu chłodniczego w okolicach pompy hydraulicznej i termostatu wczesniej nieleciało

JANCZAK1176    39

Też tak miałem ,dokręciłem ,i po problemie ,niby pokapowało ,a ile może ubyć ,Najgorzej ubywało latem w upały.

Marcinm93    1

Mam pytanko czy ktoś z was montował pompę wzmacniana do Farmtraca 675 DT o wydatku 45 l/min? Taka jak w tym linku http://www.agrotraktor.pl/index.php?page=czesci Potrzebuje ona jakiś dodatkowych przeróbek? Czy po założeniu widać dużą różnice w działaniu tura? Czemu przy zamawianiu nowego ciągnika nie ma jej w opcji?

NhBartek    40

Mam pytanko czy ktoś z was montował pompę wzmacniana do Farmtraca 675 DT o wydatku 45 l/min? Taka jak w tym linku http://www.agrotrakt...php?page=czesci Potrzebuje ona jakiś dodatkowych przeróbek? Czy po założeniu widać dużą różnice w działaniu tura? Czemu przy zamawianiu nowego ciągnika nie ma jej w opcji?

Jest jedna mała przeróbka ale to Ci najlepiej wytłumaczy gościu z Agrotraktora telefonicznie.

ludwik1983    2

witam co może być przyczyną zgrzytnięcia podczas włączania womu jak wyłącze i zaraz włącze to już nie ma tego zgrzytania zawsze zgrzyta jak pierwszy raz włączam

NhBartek    40

Sprawdz czy masz sprzęgło dobrze wyregulowane. Małe zgzryty są dopuszczalne. ponadto jak właczysz sprzeglo to odczekaj kilka sekund zanim wlaczysz wałek zeby tryby zdazyly sie zatrzymac.

Marcinm93    1

Mam pytanie przerabiał ktoś dźwignie od sprzęgła WOM żeby była wyżej? bo na uwrociach denerwuje mnie to cięgle schylanie do niej. Dealer mi mówił że podobno to przerabiają i zakładają linkę oraz dźwignie od hamulca ręcznego od malucha, ale nie wiem jak to dokładnie wygląda, a może ktoś inaczej ją przerobił?

redbull    8

czy w waszych Farmtracach też cieknie olej gdzieś z tego zbiornika od wspomagania? niby wszystko dokręcone a wciąż jest zalany

JANCZAK1176    39

Tam w korku od napełniania oleju jest filierek( gąbka )i zaworek ,musisz to rozebrać ,ja wywaliłem ten zaworek ,robił ciśnienie w zbiorniczku ,jak przebiło sprężynę to olej wy***rdoliło ,paskudnie to wyglądało ,możesz skrócić sprężynkę ,zęby otwierał się zaworek i ciśnienie powietrza ubywało .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez pacio68
      co o tym sądzicie, jak Wam się podoba??
      http://farmtrac-sklep.pl/
      niezły pomysł
    • Przez ludwik1977
      Witam wszystkich. Mam następujące pytanie: czy coś wiecie na temat ciągnika FARMTRAC 9120 DTn (chodzi mi bardziej o wady niż zalety) bo przymierzam się do zakupu jego i chcę coś więcej wiedzieć?? np faktyczne spalanie przy pługu 4 obrotowym, talerzówce 3m i agregacie uprawowo-siewnym aktywnym. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję przeczytam każdą
    • Przez Adam2940
      Mam Farmtraca 555DT i jestem ciekaw czy ja mam tylko pecha czy te traktory troche sie psują. Stan licznika 330MTG, traktor jest z marca br.

1. wymiana pompy wtryskowej ponieważ ciągnik jak był zimny chodził ładnie a jak sie rozgrzał to robił się głośniejszy - nie pomogło. Pompa fabrycznie uszkodzona. Ciągnik nie zbiera sie na obroty
      2. Druga wymiana pompy. Ciągnik ładnie pracuje ale dalej zmienia głos.
      3. kierownica ciężko się kreci. Wymiana pompy wspomagania. Nie pomogło. Źle przykręcony orbutrol. podkładki załatwiły sprawę.
      4. Pękła guma koło drążka od hamulca. Wylał się olej. Awaria osunięta bez problemu.
      5. Odpadło koło pasowe z silnika. Ścięło śruby. Na szczęście udało się wykręcić. Awaria usunięta.
      6. Obrotościomierz.
      7. Ciekną szybko złączki hydrauliczne
      8 Siedzenie skrzypi jak szalone... Pomimo dwukrotnego smarowania przez mechanika
      9 No i jeszcze się drzwi zacięły...

Jak na nowy traktor to wydaje się trochę dużo tego... Serwis też pozostawia sporo do życzenia ze swoją opieszałością.

W codziennie pracy ciągnik sprawuje sie super.
    • Przez Dalas3345
      Witam wszystkich
      Posiadam ten ciągnik juz kilka lat kupilem go w 2011 roku zrobilem nim juz ponad 1100mtg i wszytko okej ale wciąż mnie nurtuje jedna kwestia. Dlaczego dymi jak mu sie da gazu? Z malych obrotow jak sie wkreca to kopci dopiero jak zlapie te 1500obr turbina jakby da mu dosyc powietrza i juz nie ma dymu i odrazu czuc sile. czy byla by to wina turbiny? ktos moze cos kombinowal w tej kwesti? dla mnie to jest dziwne powinien dostawac silnik dosyc powietrza juz na maych obrotach to by nie dymil tak mi sie wydaje moze ktos cos podpowie? moze jakis posiadacz takiego traktora cos z tym robil?