Skocz do zawartości
Bartek1994

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mati555    0

ja mam problem z moim ft nieraz zapali za pierszym a nieraz kreci z 10 razy i dopiero odpala zawsze podgrzewam świece żarową od nowości i jak go już odpale to słychać tak jakbby powietrze prosze o odpowiec

Fartrac675dt    89

Panowie uważajcie na przedni napęd śruby się odkręcają albo tak skrecają macie osłonę w 675DT od wału pod ciagnikiem od tyłu do przodu i przy przednim moście odkręca się osłonę ten wał jest przykręcany na 4 śruby u mnie dwie były urwane dwie do pół odkrecone więc panowie uważajcie sprawdźcie swoje ja wymieniłem wszystkie i skreciłem , kolego wyżej paliwo sie cofa albo układ sie zapowietrza

mati555    0

to hyba masz racje że zaopwietrzony układ paliwowy bo słychać to powietrze po odpaleniu ajak się ten układ odpowietrza

Wiadomość z agroFakt.pl

Fartrac675dt    89

sprawdz tak włącz zapłon pompka niech chodzi elektryczna odkreć pierwszy wtrysk u góry na silniku i kręć po jakim czasie zapali odpali zakreć wtrysk i chyba juz nie powinno być problemy u mnie raz tak było

pacio68    0

ja mam problem z moim ft nieraz zapali za pierszym a nieraz kreci z 10 razy i dopiero odpala zawsze podgrzewam świece żarową od nowości i jak go już odpale to słychać tak jakbby powietrze prosze o odpowiec

a możesz nie pisać tego samego w każdym poście?

wczoraj już chyba założyłeś nowy, specjalnie by opowiedzieć o tym - nie dubluj się!

look19    29

a jagby się paliwo cofało to co trzeba było zrobić

W Agromie można kupić zaworek zwrotny, który wpina się na wężyk od paliwa, ale jeśli pompa wtryskowa jest sprawna, t o takie rzeczy nie powinny się dziać.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Meg5    515

Koledzy doradźcie ,jaki wybrać pług do Farmtraca 675DT czy 4*35 AKPILA ,czy 4*35 STALTECHU .Ziemie mam 4,5,6 kl. Czy ciągnik da sobie rade z takimi pługami?

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

maroko    4

Mam akpila, ale jestem z niego średnio zadowolony. Gdybym miał jeszcze raz wybierać = nowy akpil czy zagraniczny używany to wybrał bym to drugie.

Meg5    515

A co jest nie tak z tym akpilem ,jakość wykonania czy inna sprawa ...? Wiadomo zachodni jest lepszy ,ale za sumę 5-6 tys nie kupisz dobry pług.

Edytowano przez Meg5

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

look19    29

Mam akpila, ale jestem z niego średnio zadowolony. Gdybym miał jeszcze raz wybierać = nowy akpil czy zagraniczny używany to wybrał bym to drugie.

Znam ten problem. Mój wujek w takim zgiął ramę 90 konnym lamborghini, po wyprostowaniu sprzedał i kupił kvernelanda.

A co jest nie tak z tym akpilem ,jakość wykonania czy inna sprawa ...? Wiadomo zachodni jest lepszy ,ale za sumę 5-6 tys nie kupisz dobry pług.

Za5-6tys dostanie kvernelanda 4*35 na okrągłej ramie, a za 8tys 3vario

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

maroko    4

Akpil ma dobre lemiesze( Unia ), tylko co z tego jak rama zbyt miękka, często urywają się też koła podporowe. Tak jak pisał poprzednik- w tej cenie spokojnie znajdziesz dobry używany zachodni.

siery    0

Witam. Ja kupołem FT 675DT 16 miesięcy temu i nie mam najmniejszych zastrzeżeń:) Wszystko działa sprawnie:) a naprawde ciagnik nie stoi. Mam zrobione 1200 mtg! i jak czytam niektóre posty to trochę mnie dziwią:) Ciagnik pracuje w różnych warunkach, ale jak czytam że komuś spalił 20l to mi oczy wyszły! :blink: bo u mnie przy ciężkiej orce (pług austriacki 4 skiby) max 10-12, a na lżejszej ziemi 7-8. Raz nie chciał mi zapalić, ale to wina bezpieczników była. Bo i kierunki nie działały i wycieraczki itd. ale gdy podociskałem wszystkie było juz ok :) Temperatura oleju z skrzyni dosyc wysoka jest, ale zero wycieków :) Oprócz tego że wybiłem w lesie szybe, urwałem błotnik, czujnik od napędów i lusterka nie mam to daje mu 8/10 :) w swojej klasie oczywiscie :) W razie pytań piczcie. Pozdrawiam

kris14    261

A widzieliście już nowe kolorki Farmtraca? Ten niebieski metalic bardzo ładny :)

249741_427415510629568_381043385_n.jpg

527992_427415567296229_1365655506_n.jpg

Tutaj odrobina wiśniowego

488198_420067438031042_851782571_n.jpg

Bardzo ładne odcienie

marian2011    112

Ja sobie dwa lata temu zamówiłem czerwony coś 500-600 zł dopłaciłem jak teraz ktoś ma zamiar kupić przy zamówieniu zaznaczy sobie kolor i ma, myślę nawet że swoją farbę o parametrach fabrycznych by zawiózł i by mu pomalowali na taki odcień

NhBartek    40

Kolego te wszystkie kolory pastelowe to nie jest farba tylko żelkot z ktorego sie robi te maski ma takie kolory. Malowane sa tylko kolory metalik jak sie nie myle.

janczar810    267

może mnie ktoś oświecić w przypadku dwóch modeli tzn. tak jak w temacie 675dt i 685dt. czy te dwa modele posiadaja te same silniki. ogolnie co je rozni poza liczba przełożeń i mocą

st220    12

Kolego te wszystkie kolory pastelowe to nie jest farba tylko żelkot z ktorego sie robi te maski ma takie kolory. Malowane sa tylko kolory metalik jak sie nie myle.

Mój jest malowany, a maska pod farbą jest jasnozielona.

NhBartek    40

Tak bo Limby przychodzily jako cale traktory ze słowacji w kolorze zielonym i u nas tylko je malowali na niebiesko i naklejali logo Farmtraca.

marian2011    112

Pare informacji dla tych co chcą kupić firma oficjalnie wprowadziła możliwość wyboru koloru tylko dopłata do niemetalizowanego 500 zł do metalizowanego 1100 zł netto a najbardziej popularne kolory to czerwony ,czarny i grafik metalik takie informacje podała firma Fartrac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzychomen
      Witam czy wie ktoś z jaka siłą należy dokręcić głowice w farmtracu 690DT z silnikiem perkinsa 4cyl.
      Gdyż w instrukcji napisali że dokręcić głowice może tylko autoryzowana stacja obsługi (śmiech na sali xD) i nie ma podanych takich informacji.
      Czy ktoś już to robił i czy mógłby mi w jakiś sposób pomóc ?
    • Przez Stanisław89
      Tak jak w tytule. Mianowicie rozważam kupno Farmtraca Hertige 6075 DT i tu nasuwa się pytanie czy warto się pchać w niego czy może jednak popularnego 675.Cena jaką mi powiedziano wyniosła nie całe 107,000 w wyposażeniu jakie mi jest potrzebne . Farmtrac miał by zastąpić Zetora 7211 , który pracuje od 89. Nie robił by jakiś ciężkich prac gdyż stoją nad nim inne. Wiem ,żę model nie zbyt popularny ale przewinął się na forum.
    • Przez ludwik1977
      Witam wszystkich. Mam następujące pytanie: czy coś wiecie na temat ciągnika FARMTRAC 9120 DTn (chodzi mi bardziej o wady niż zalety) bo przymierzam się do zakupu jego i chcę coś więcej wiedzieć?? np faktyczne spalanie przy pługu 4 obrotowym, talerzówce 3m i agregacie uprawowo-siewnym aktywnym. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję przeczytam każdą
    • Przez robert1226
      Proszę użytkowników tego modelu o pisanie jak wam się sprawują , jakie macie spalanie w różnych pracach.
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.