Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez cyprian1219
      Witam!
      Dzisiaj na stronie farmtraca znalazłem model farmtrac heritage 6075 dt wyglądający jak stary ford. Znalazłem też strone z danymi technicznymi owego modelu, czy wiecie co to ma właściwie być, czy to sprzedają już i cokolwiek innego o tym ciągniku?
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez Maria1980
      Witam, 
      Co może być przyczyną ważenia się oleju podczas wymiany w układzie hydraulicznym w ciągniku Farmtrac 7110? 
      Dodam, że olej jest taki sam jak w oryginale, wg instrukcji itd. 
      Brak już nam pomysłów. Po wymianie przed uruchomieniem ciagnika nic się nie działo, natomiast po jego uruchomieniu  już tak, powstała piana. 
      Bardzo porszę o pomoc, na co zwrócić uwagę? 
      Z góry dziękuję, 
      Maria
    • Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez pacio68
      co o tym sądzicie, jak Wam się podoba??
      http://farmtrac-sklep.pl/
      niezły pomysł